golden retriever pomaga pani
Źródło: facebook.com/PeoplesDaily/

Udawała, że zasnęła. Wtedy jej golden retriever udowodnił, że jest najlepszym przyjacielem

4 Grudnia 2020

Golden retrievery to jedne z najbardziej pogodnych, przyjaznych psów na świecie. Te łagodne olbrzymy mają bardzo miłą naturę i zrobią wszystko, by pomóc swojemu panu czy innemu zwierzęciu. Nagranie pewnej kobiety dowodzi, że to naprawdę najlepsi przyjaciele człowieka!

Golden retriever pewnej kobiety pokazał, że naprawę można na niego liczyć. Przyjazny psiak postanowił zadbać, by jego pani, która usnęła - a właściciel to tylko udawała - spało się jak najlepiej. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!

Jakie psy są adoptowane jako ostatnie? 5 typów czworonogów, którym najtrudniej znaleźć miłośćJakie psy są adoptowane jako ostatnie? 5 typów czworonogów, którym najtrudniej znaleźć miłośćCzytaj dalej

Golden retriever pomógł pani

Ten piesek to prawdziwy anioł stróż - kiedy zobaczył, że jego pani usnęła w miejscu, które nie było łóżkiem, postanowił zatroszczyć się o nią najlepiej, jak może.

Na nagraniu widzimy, jak golden retriever przyodziany w kolorowy kubraczek, sprawdza, co robi jego pani. Kobieta udaje, że śpi tuż obok łóżka, na podłodze.

Zaciekawiony i wyraźnie zmartwiony pies musiał zostać naprawdę solidnie przetrenowany, bo bez chwili zastanowienia postanowił upewnić się, że jego pani bezpiecznie się wyśpi.

Pierwsze, co zrobił, to wyjął pani telefon z ręki, po czym bardzo delikatnie odłożył go na łóżko, żeby przypadkiem go nie upuściła.

Następnie na chwilę zniknął z kadru i wyszedł za drzwi sypialni. Szybko jednak wrócił, a w pyszczku trzymał.... kocyk, którym delikatnie okrył właścicielkę!

Jednak na tym nie zakończył sprawdzania, czy jego pani niczego nie brakuje. Zadbał także o bezpieczeństwo kobiety.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Golden retriever okazał się wspaniałym stróżem

Golden retriever postanowił zrobić wszystko, by właścicielce przypadkiem nic się nie stało. Pociągnął za specjalny sznurek wiszący przy klamce i zamknął drzwi, pomagając sobie łapką.

Na sam koniec, kiedy już wiedział, że kobieta z pewnością będzie dobrze i bezpiecznie spała, położył się obok niej, opierając pyszczek na jej ciele. To naprawdę wspaniały stróż!

Ten psiak musiał zostać wyszkolony jako pomocnik. Jednak nawet jeśli pies wcale nie podejmuje pracy, nadal można nauczyć go wielu nietypowych sztuczek, które ułatwią wam wspólne życie.

Wystarczy spojrzeć na psy, o których pisaliśmy ostatnio - ich pani, doświadczona treserka sprawiła, że zwierzaki potrafią robić niestworzone rzeczy!

Zobacz wideo:

Przerażony wilczak bał się nawet spojrzeć na wolontariuszy. Na szczęście poznał bratnią duszęPrzerażony wilczak bał się nawet spojrzeć na wolontariuszy. Na szczęście poznał bratnią duszęCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: psy.pl

Następny artykuł