Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Weszła do toalety i oszołomiona przetarła oczy ze zdumienia. Przyłapała kota na najdziwniejszej rzeczy
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 29.01.2020 18:58

Weszła do toalety i oszołomiona przetarła oczy ze zdumienia. Przyłapała kota na najdziwniejszej rzeczy

dziewczyna
twitter.com/izziewillis

Dziewczyna nie mogła uwierzyć w to, co w łazience robił jej kot. Przyłapała go na najdziwniejszej rzeczy na świecie, nie miała pojęcia, że te zwierzęta są zdolne do czegoś takiego. Jednak, jak się okazuje, te sprytne bestie potrafią zrobić wszystko, co tylko sobie zamarzą.

Koty to naprawdę nietypowe zwierzęta. Wiele osób wciąż myśli o nich jako o zimnych i upartych, zupełnie niepozwalających na wytresowanie się. Jednak prawda o tych zwierzakach jest zupełnie inna. W rzeczywistości są bardzo sprytne i mądre. Jeśli mają wystarczająco cierpliwego nauczyciela, potrafią się nauczyć bardzo wielu rzeczy. Wpadają nawet na nie same, o czym zszokowana przekonała się ta dziewczyna.

Dziewczyna zobaczyła jak jest kot robi coś niezwykłego

Zawsze wiedziała, że jej kot, Ramen, jest niezwykłe sprytnym zwierzęciem, nie spodziewała się jednak, że kiedykolwiek zobaczy, jak zwierzak robi coś takiego.

Myłam właśnie zęby, kiedy Ramen podszedł do mnie, spojrzał mi prosto w oczy, wskoczył na toaletę i zaczął sikać. Stałam osłupiała. Byłam zaskoczona tym, co zobaczyłam — napisała dziewczyna na swoim koncie na Twitterze.

Nie miała pojęcia, że w ogóle coś takiego jest możliwe. Dziewczyna nigdy nie uczyła swojego kota, żeby załatwiał potrzeby inaczej niż do kuwety.

Czy kota da się wytresować?

Tak, kota jak najbardziej da się wytresować. Nie jesteśmy może przyzwyczajeni do tej myśli, ale w rzeczywistości jest to bardzo istotne, szczególnie jeśli nasz kot jest kotem domowym, który nie ma kiedy zdobyć swojej dziennej dawki ruchu. W takim przypadku różnego rodzaju ćwiczenia są dla niego jak najlepsze.

Szkolenie nie tylko pozwala kotu na zdobywanie ważnego wysiłku, pomaga również uniknąć stresu w przyszłości. Rzeczy takie jak wchodzenie do transportera czy wychodzenie w niego, schodzenie z wysokich miejsc czy przycinanie pazurków zawsze denerwują koty. Jeśli jednak wcześniej nauczymy zwierzaki kojarzenia tych wydarzeń z czymś przyjemnym, na przykład z różnego rodzaju nagrodami, możemy sprawić, że będzie to doświadczenie przyjaźniejsze dla wszystkich.

ZOBACZ NAGRANIE:

Caught another vid from of my cat peeing in the toilet I honestly do not know how he taught himself to do this pic.twitter.com/cKgl05i56j

— whiz (@izziewillis) January 10, 2020

ZOBACZ TEŻ:

  1. Adoptując jednego psa, nie zmienisz całego świata. Ale cały świat zamieni się dla tego jednego psa
  2. Szczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie. Wygląda jak wyjęty z bajek Disneya
  3. Owczarek niemiecki skrzyżowany z wilkiem. Ich szczenięta są pięknymi i niebezpiecznymi zwierzętami

źródła: kochamyzwierzaki.pl, royalcanin.pl