Swiatzwierzat.pl
YtRAPFans TV

Youtube/APFans TV

Dziecko próbowało wspiąć się na barierkę balkonu. Wtedy do akcji wkroczył kot

30 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Dzieci często nie zdają sobie sprawy z konsekwencji, jakie niesie za sobą ich zachowanie. Dlatego przez pierwsze lata życia rodzice muszą być czujni i uważnie tłumaczyć synowi lub córce, co może się stać, jeśli zdecydują się na dany krok. Jednak kiedy nie ma obok opiekuna, łatwo może dojść do nieszczęścia. Pewien kot odwodnił, że nie pozwoli, aby na jego zmianie stała się dziecku krzywda.

Nagranie, które trafiło do sieci pokazuje dziecko, które próbuje wspiąć się na barierkę balkonu. Wszystko obserwuje czujny kot, który zabrania dziecku chwytania się poręczy.

Strażnik-kot

Kiedy dziecko chwyta się barierki, kot zniechęca go do tego. Łapkami pokazuje mu, że ma zabrać ręce z balustrady, ponieważ takie zachowanie jest niebezpieczne. Nieprzestraszone dziecko nie zamierza jednak słuchać wskazówek zwierzęcia i postanawia odejść dalej od kota. Wtedy ten idzie do niego po niebezpiecznej balustradzie, również strącając rączki dziecka na ziemie.

Nie do końca wiadomo, czy balkon był osiatkowany dla kota, czy też nie. Mruczek sam mógł wypaść z balkonu, jednak zdecydował się chronić pociechę.

Całe zdarzenie zostało nagrane i trafiło do sieci. Czy nagrał je rodzic obserwujący sytuację, czy rodzeństwo dziecka? Tego nie wiadomo.

berneński

Ukradł psa berneńskiego. Wpadł, gdy spacerował z nim po mieście

CZYTAJ DALEJ

Komentarze internautów

Nagranie trafiło do sieci, gdzie w mgnieniu oka rozprzestrzeniono je i podano dalej. Internauci zachwycili się zachowaniem kociaka, który nie pozwolił, aby dziecku stała się krzywda.

Kot pokazał, że zawsze można na niego liczyć. Jest nie tylko świetnym przyjacielem, ale i bardzo inteligentnym zwierzęciem, które umie przewidzieć konsekwencje.

A jak Wasze koty zachowałyby się w tej sytuacji? Koniecznie dajcie nam znać na Facebooku!

Zobacz wideo:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Podobne artykuły

reddit/u/kenlayne

Koty

Kot napędził właścicielom niezłego stracha. Jego zdjęcie stało się hitem w sieci

Czytaj więcej >
Kot w Wielkanoc

Koty

Czy mogę dać kotu jajko? Dowiedz się, o czym należy pamiętać w Wielkanoc

Czytaj więcej >
facebook/Best Friends Felines

Koty

Wystające żebra, sama skóra i kości. Uratowane przed śmiercią kociątko zmieniło się do nie poznania

Czytaj więcej >
pixabay/Kabo

Koty

Dlaczego kot kopie przy misce? Wyjaśniamy zachowania mruczka

Czytaj więcej >
Marlin

Koty

Świat oszalał na punkcie kota-pływaka. Nie straszna mu żadna fala (WIDEO)

Czytaj więcej >
Szczęśliwy kot

Koty

Jak poznać, że kot jest szczęśliwy? 8 znaków, że twój pupil ma u ciebie jak w raju

Czytaj więcej >