Swiatzwierzat.pl
Pantera

youtube/SWNS

Drapieżny kot uciekł z hodowli? Nagranie nie pozostawia wątpliwości

13 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Matka trójki dzieci przeżyła chwile grozy. Z okna własnego okna wypatrzyła drapieżnego kota ukrywającego się na skraju lasu. Chcąc ostrzec swoich sąsiadów, umieściła w sieci nagranie przedstawiające zwierzę. Pojawiły się już pierwsze teorie, skąd przywędrowało.

Bestia biegająca po polu została zaobserwowane na terenie hrabstwa Rutland w Wielkiej Brytanii. Jak zapewnia 36-letnia Michelle Lee, nie ma mowy o pomyłce - to musi być czarna pantera.

Drapieżnik biega w pobliżu domów jednorodzinnych

Jak dowiadujemy się z opublikowanego w sieci wpisu, fryzjerka z Empingham dostrzegła ciemną sylwetkę na obrzeżach lasu i natychmiast złapała za kamerę, aby uwiecznić niespotykane zwierzę.

- Przybliżyłam obraz i zobaczyłam wielkiego kota. Gdyby to był zwykły pies czy kot, zobaczyłabym to - przekonuje Michelle Lee.

Czarnej panterze przyglądał się także 12-letni synek Bobby. Jak można usłyszeć na nagraniu, chłopiec wydaje się bardzo przejęty nagłym pojawieniem się drapieżnika w spokojnej, wiejskiej okolicy.

Wkrótce potem udostępniła film za pośrednictwem konta SWNS, aby przykuć jak największą uwagę internautów. Trzeba przyznać, że osiągnęła zamierzony efekt.

Zabawa z rybą

Dziecko włożyło żywą rybę do ust. Internauci: „To wcale nie jest śmieszne"

CZYTAJ DALEJ

"Nigdy bym nie sądziła, że zobaczę to na własne oczy!"

Michelle w rozmowie z "The Sun" opisała wygląd zwierzęcia. Twierdzi, że tajemniczy zwierz miał półtora metra długości i wyglądał niczym czarna pantera.

Chociaż niektórzy internauci pozostają sceptyczni wobec teorii fryzjerki, nie można wykluczyć możliwości, że drapieżny kot uciekł z jakiejś prywatnej hodowli. Pozostaje jednak ważne pytanie - jakim cudem zdołał przetrwać angielską pogodę?

Zobacz nagranie:

Źródło: se.pl

Jak dobrze znasz domowe zwierzaki?

Pytanie 1 z 3

Jaka rasa psa jest najpopularniejsza w Polsce?

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z namiEwa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Pozostałe

Jaką krzywdę może wyrządzić wypalanie traw?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Sezon wypalania traw. Strażacy ostrzegają przed niebezpieczeństwem

Czytaj więcej >
szczeniaczek je

Pozostałe

Szczeniaczek jest bardzo podekscytowany jedzeniem. Z radości wykonuje niewiarygodny manewr

Czytaj więcej >
Pies Jogi

Pozostałe

Wychudzony i wygłodniały pies zerwał się z łańcucha. Nie miał siły uciec, prawie zamarzł

Czytaj więcej >
Tańczący kot

Pozostałe

Świat oszalał na punkcie "roztańczonego" kota. Zabawne wideo ma już ponad 55 milionów wyświetleń

Czytaj więcej >
doberman

Pozostałe

Doberman kontra szczeniak wielkości filiżanki. Kto kogo pogonił?

Czytaj więcej >