Swiatzwierzat.pl
Corgi zrobił minę stulecia

instagram/lelunaberry

Corgiemu nagle zrzedła mina. Powód był wielkim zaskoczeniem, właściciel padł ze śmiechu

20 Września 2020

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Corgi o imieniu Luna to psiak o wyjątkowej ekspresji. Właściciel zwierzaka niejednokrotnie pękał ze śmiechu, patrząc na zabawne miny swojego pupila, lecz tym razem nie mógł uwierzyć własnym oczom, gdy spojrzał na pyszczek swojej podopiecznej. Podcz

Corgi, a właściwie welsh corgi pembroke to rasa zwierzaków, która ma pokaźne grono fanów na całym świecie. Czworonożni przyjaciele człowieka charakteryzują się wyjątkowo ekspresywną mimiką twarzy, którą potrafią perfekcyjnie oddać nawet najbardziej skomplikowane emocje. Mistrzem w tym fachu jest suczka o imieniu Luna, której zdjęcia można znaleźć na Instagramie. Chociaż na mediach społecznościowych obserwuje ją niewiele ponad tysiąc osób to psinka zdążyła już przeżyć swoje 5 minut sławy dzięki trafnemu ujęciu podczas spaceru. Przekonaj się, co było przyczyną jej powalającej minki! 

Corgi zdębiał podczas spaceru

Matt, czyli właściciel Luny poinformował na Instagramie swojego pupila, że jest ona wyjątkową fanką spacerów i nie boi się psów sąsiadów, które spotyka na swojej drodze. Wręcz przeciwnie, lubi pokazać im, kto rządzi na ich osiedlu. Pewnego dnia Matt zabrał czworonoga na spacer po przedmieściach, nie spodziewając się, że ten dzień przejdzie do historii. Na Lunę czekała nietypowa niespodzianka w ogrodzie sąsiadów. Chodziło o zabawnie uformowany krzew, który stał na trawniku. Kiedy pies spojrzał w jego kierunku, mina momentalnie mu zrzedła. Dlaczego tak się stało?

Okazuje się, że osoby mieszkające w sąsiedztwie domu Matta uwielbiają jego uroczą suczkę, dlatego postanowili wykorzystać jej wizerunek, aby udekorować swój ogród w nietypowym stylu. W tym celu zamówili formowany krzew w kształcie psa! Suczka rasy corgi chyba poczuła się odrobinę przytłoczona, kiedy zobaczyła, że tuż przed jej oczami stoi jej zielony sobowtór o wielkich rozmiarach. Chyba nie spodobała jej perspektywa mijania go podczas kolejnych spacerów. Podczas tego nieprzewidzianego spotkania z zielonym gigantem, Matt szybko zrobił zdjęcie swojemu corgiemu, które wkrótce zyskało viralową popularność w sieci. Mężczyzna nie spodziewał się, że mina jego pupila rozweseli tak wiele obcych osób.

- Wspaniale, kiedy [Luna] jest obok. Sąsiedzi kochają ją równie mocno. Jestem bardzo wdzięczny za to, że teraz, gdy musimy częściej przebywać w domu, mogę bardziej docenić jej towarzystwo - wyznał właściciel w rozmowie z The Dodo.

Źródło: thedodo.com

Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >