Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Corgiemu nagle zrzedła mina. Powód był wielkim zaskoczeniem, właściciel padł ze śmiechu
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 20.09.2020 02:00

Corgiemu nagle zrzedła mina. Powód był wielkim zaskoczeniem, właściciel padł ze śmiechu

Corgi zrobił minę stulecia
instagram/lelunaberry

Corgi, a właściwie welsh corgi pembroke to rasa zwierzaków, która ma pokaźne grono fanów na całym świecie. Czworonożni przyjaciele człowieka charakteryzują się wyjątkowo ekspresywną mimiką twarzy, którą potrafią perfekcyjnie oddać nawet najbardziej skomplikowane emocje. Mistrzem w tym fachu jest suczka o imieniu Luna, której zdjęcia można znaleźć na Instagramie. Chociaż na mediach społecznościowych obserwuje ją niewiele ponad tysiąc osób to psinka zdążyła już przeżyć swoje 5 minut sławy dzięki trafnemu ujęciu podczas spaceru. Przekonaj się, co było przyczyną jej powalającej minki! 

Corgi zdębiał podczas spaceru

Matt, czyli właściciel Luny poinformował na Instagramie swojego pupila, że jest ona wyjątkową fanką spacerów i nie boi się psów sąsiadów, które spotyka na swojej drodze. Wręcz przeciwnie, lubi pokazać im, kto rządzi na ich osiedlu. Pewnego dnia Matt zabrał czworonoga na spacer po przedmieściach, nie spodziewając się, że ten dzień przejdzie do historii. Na Lunę czekała nietypowa niespodzianka w ogrodzie sąsiadów. Chodziło o zabawnie uformowany krzew, który stał na trawniku. Kiedy pies spojrzał w jego kierunku, mina momentalnie mu zrzedła. Dlaczego tak się stało?

Okazuje się, że osoby mieszkające w sąsiedztwie domu Matta uwielbiają jego uroczą suczkę, dlatego postanowili wykorzystać jej wizerunek, aby udekorować swój ogród w nietypowym stylu. W tym celu zamówili formowany krzew w kształcie psa! Suczka rasy corgi chyba poczuła się odrobinę przytłoczona, kiedy zobaczyła, że tuż przed jej oczami stoi jej zielony sobowtór o wielkich rozmiarach. Chyba nie spodobała jej perspektywa mijania go podczas kolejnych spacerów. Podczas tego nieprzewidzianego spotkania z zielonym gigantem, Matt szybko zrobił zdjęcie swojemu corgiemu, które wkrótce zyskało viralową popularność w sieci. Mężczyzna nie spodziewał się, że mina jego pupila rozweseli tak wiele obcych osób.

- Wspaniale, kiedy [Luna] jest obok. Sąsiedzi kochają ją równie mocno. Jestem bardzo wdzięczny za to, że teraz, gdy musimy częściej przebywać w domu, mogę bardziej docenić jej towarzystwo - wyznał właściciel w rozmowie z The Dodo.

Zobacz zdjęcia:

INSTAGRAM/LELUNABERRY
INSTAGRAM/LELUNABERRY
INSTAGRAM/LELUNABERRY

Źródło: thedodo.com