Swiatzwierzat.pl
Bindi i Chandler

instagram/chandlerpowell

Córeczka Bindi Irwin po raz pierwszy spotyka koalę. Internauci zachwyceni, „Nasza mała obrończyni dzikich zwierząt”

5 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

To radosna nowina dla każdego fana kultowego programu Steve'a Irwina, znanego jako "Łowca krokodyli". Córka tragicznie zmarłego przyrodnika doczekała się dziecka. Niedawno w mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze zdjęcia maleństwa, które od samego początku wychowywane jest w otoczeniu dzikich zwierząt.

Rodzina legendarnego "Łowcy krokodyli" kontynuuje jego życiową misję, a pasja i miłość do dzikich zwierząt przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Dowodem na to są rozczulające zdjęcia dzieci, a nawet wnucząt zmarłego przyrodnika.

Córka łowcy krokodyli została mamą

Na początku roku Bindi i jej mąż Chandler w piękny sposób oddali hołd zmarłemu przyrodnikowi. Na Instagramie pochwalili się ciążowym brzuszkiem, odwzorowując zdjęcie rodziców Bindi sprzed 17 lat. Niedługo potem powitali na świecie swoje pierwsze dziecko - malutką Grace Warrior Irwin Powell.

Dziewczynka urodziła się 25 marca 2021 roku i jest pierwszym wnukiem słynnego Steve'a Irwina. Bindi postanowiła uhonorować spuściznę po swoim ojcu, wychowując córeczkę w zgodzie z przyjętymi wartościami i poszanowaniu dla dzikiej przyrody. Wraz ze swoją rodziną w dalszym ciągu jest zaangażowana w ochronę zwierząt.

Nic więc dziwnego, że Grace momentalnie skradła serca internautów z całego świata. Sekcja komentarzy pod pierwszym zdjęciem Grace zapełniła się od gratulacji i miłych słów od fanów rodziny australijskich aktywistów na rzecz zwierząt. Internauci wierzą, że gdy dziewczynka tylko podrośnie, także pójdzie w ślady swojej rodziny i zacznie pracować w rezerwacie.

Dwa miesiące po narodzinach Grace na Instagramie pojawiło się kolejne zdjęcie, które sprawiło, że serca internautów dosłownie stopniały. Chodzi oczywiście o zdjęcia dokumentujące pierwsze spotkanie dziewczynki z najbardziej charakterystycznym zwierzęciem Australii - koalą!

- Było przy tym dużo uśmiechu i chichotów! – napisał ojciec Grace.

- Nasza cudowna mała księżniczka Obrończyni Dzikich Zwierząt – skomentowała Bindi.

Bud

Para adoptuje pitbulla o nadzwyczajnie długim języku. Zaakceptowali go takim, jakim jest

CZYTAJ DALEJ

"Pamięć o człowieku żyje w tym, co pozostawia swoim bliskim"

Śmierć zagorzałego działacza na rzecz ochrony środowiska wstrząsnęła całym światem. Gwoli przypomnienia, w 2006 roku Steve Irwin został ugodzony przez płaszczkę kolcem jadowym prosto w serce, co doprowadziło do natychmiastowego zgonu.

Pomimo upływu lat, pamięć o założycielu Queensland Reptile and Fauna Park nie zginęła. 8 września, czyli 4 dni po rocznicy śmierci aktywisty i przyrodnika, Australijczycy obchodzą Dzień Steve'go Irwina. 

Aż trudno uwierzyć, że od tragicznego wypadku podczas nurkowania minęło już prawie 15 lat. Gdyby nie on, Steve Irwin obchodziłby w tym roku 59 urodziny. Niezmiernie nam przykro, że mała Grace nie będzie w stanie poznać swojego dziadka, jednak wierzymy, że dzięki jego programom ujrzy, jak wspaniałym był człowiekiem.

Zobacz zdjęcie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!Podobne artykuły

IG/aleksandra_szwed

Gwiazdy i ich zwierzęta

Bulterier położył się na brzuchu Oli Szwed. Tak aktorka ogłosiła radosną nowinę

Czytaj więcej >
FB/EMILIA KOROLCZUK

Gwiazdy i ich zwierzęta

Emilia z "Rolnicy. Podlasie" pochwaliła się nowym źrebakiem. Dostał nietypowe imię

Czytaj więcej >
Karolina Korwin-Piotrowska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje zachowanie celebrytów. Chodzi o modę na psie hybrydy

Czytaj więcej >
Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

Gwiazdy i ich zwierzęta

Artur Szpilka ma powody do radości. Na świat przyszły szczeniaki Pumby

Czytaj więcej >
adam wiejak

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adam Wiejak znalazł bezpańskiego psa w Wigilię. Możliwe, że ktoś go porzucił przy drodze

Czytaj więcej >
marta kaczynska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Wielka radość w domu Marty Kaczyńskiej. Córka z nagrodami w zawodach jeździeckich. "Bardzo dobre zakończenie roku 2020"

Czytaj więcej >