Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Codziennie rano czeka na niego po drugiej stronie rzeki. Pies jest w siódmym niebie
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 12.03.2024 14:07

Codziennie rano czeka na niego po drugiej stronie rzeki. Pies jest w siódmym niebie

pies przy rzece
fot. instagram/madaboutfrank

Niektóre psy nie są fanami porannych spacerów, zwłaszcza jeśli pogoda za oknem nie dopisuje. Edith jednak zdecydowanie nie zalicza się do tej grupy. Z niecierpliwością wyczekuje, kiedy opiekunka zabierze ją nad rzekę nieopodal ich domu. Powód jej ekscytacji może zaskakiwać.

Poranny spacer to najważniejsza część dnia psa

Edith to urocza sunia rasy bull terrier. Ma wiele szczęście, ponieważ opiekunowie zapewniają jej wszystko, co potrzebne i darzą ją ogromnym uczuciem, zupełnie jak jej psiego brata Rune. Pupile doczekały się nawet własnego profilu na Instagramie, gdzie ich perypetie śledzi już prawie 30 tysięcy internautów z całego świata.

Szczęśliwa rodzina wraz z dwoma czworonogami mieszka w Szwecji. Sunia ma wyjątkowy rytuał, który powtarza codziennie rano, gdy tylko uda się na wyczekiwany spacer nad rzekę. Opiekunowie nie mogli powstrzymać się, by podzielić się tym przeuroczym zjawiskiem z internautami.

Bohaterski akt na torach kolejowych. Naraził życie, by ratować psa Tak miauczy pantera mglista. Niektóre z tych odgłosów mogą zaskoczyć

Po drugiej stronie rzeki, na sunię czeka jej "przyjaciel"

Poranne słońce gościło na niebie, gdy opiekunka zabrała Edith na upragniony spacer, oczywiście w jej ulubione miejsce wzdłuż kanału. Pies pobiegł ile sił w łapkach, by sprawdzić, czy po drugiej stronie wody czeka na niego kompan.

Szczęśliwa sunia podskakiwała, biegała i szczekała z radości, gdy wypatrzyła za rzeką widok, na który czekała z utęsknieniem. Co ciekawe, “postać” wyglądała na zadowoloną zupełnie tak jak pies. Z dokładnością nawet naśladowała jego ruchy. Jego właścicielka sięgnęła po telefon, by nagrać całą sytuację, a filmik następnie udostępniła w sieci.

Przyjaciel psa czeka za rzeką tylko o poranku

Internauci nie kryją śmiechu, gdy na jaw wychodzi, że ekscytacja psa związana z jego porannymi spacerami, bierze się z cienia, który sam rzuca. Idealnie umiejscowione o świcie słońce sprawia, że ciemna plama porusza się dokładnie tak jak Edith, tylko po drugiej stronie wody.

Nie da się jednak ukryć, że widok suni, która ma prawdziwą frajdę, próbując ścigać się z własnym cieniem, jest komiczny. Nie ma się co dziwić, że uroczy bull terrier doczekał się już tylu fanów.

źródło: instagram/madaboutfrank