Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Chłopiec nie mógł opędzić się od szczeniaków. Powaliły go na kolana
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 24.03.2022 18:55

Chłopiec nie mógł opędzić się od szczeniaków. Powaliły go na kolana

Ucieczka
youtube/Master Ceng

Kilkuletni chłopiec został nagrany podczas ucieczki przed stadem szczeniaków. Pomimo usilnych starań, maluch nie był w stanie się od nich uwolnić. Puszyste kuleczki deptały mu tuż po piętach, aż w końcu powaliły na ziemię. Kamera zarejestrowała moment, gdy przypuściły na dziecku atak buziaków.

Golden retriever to rasa psów znana z przyjaznego nastawienia do ludzi, a zwłaszcza najmłodszych członków rodziny. Czworonogi o uroczym usposobieniu potrafią bowiem nawiązać wyjątkową więź z dziećmi. Przykład przyjaźni pomiędzy stadem złocistych pupili a chłopcem można zaobserwować na popularnym filmie w serwisie Youtube.

Chłopiec wylądował na trawie

Na minutowym nagraniu widzimy, jak kilkuletni chłopczyk bawi się ze swoimi pupilami w ogrodzie. Czworonożna gromadka biegnie za dzieckiem, wywołując swoim widokiem uśmiech na ustach każdego miłośnika zwierząt.

Po drugiej stronie ogrodzenia całemu zdarzeniu przyglądają się dorośli przedstawiciele golden retrieverów. Rodzice malucha najprawdopodobniej prowadzą hodowlę tej rasy, dlatego chłopiec jest od małego wychowywany w towarzystwie pupili.

Atmosfera w ogrodzie jest naprawdę niezwykła, lecz najlepsze miało dopiero się wydarzyć. W pewnym momencie młody opiekun psiaków potyka się o swoje nogi i przewraca się wprost na trawę! Rozochocone szczeniaki tylko na to czekały.

Całuśne szczeniaki skoczyły na dziecko

Chłopiec nie dał po sobie poznać, że cokolwiek go boli. W nagrodę za wytrzymałość szczęśliwe kuleczki zaczęły skakać wokół niego, dopraszając się czułości. Kto miałby serce im odmówić?

Chłopiec pozwolił, by szczeniaki wycałowały i wyprzytulały go ze wszystkich stron, po czym spróbował wstać z ziemi. Zadanie to okazało się dużo trudniejsze, niż przewidywał. Golden retrievery nie miały zamiaru tak szybko puścić go wolno.

Nawet w momencie, gdy dziecko wreszcie podnosi się z kolan i rusza przed siebie, kilka kroków dalej sytuacja się powtarza. Naturalnie szczeniaki doskoczyły do niego i ponownie przypuściły "atak" ze wszystkich stron.

Jesteśmy pewni, że niejeden dorosły może pozazdrościć chłopcu tak szczęśliwego dzieciństwa w otoczeniu uroczych przyjaciół!

Zobacz nagranie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami