Swiatzwierzat.pl
Ucieczka

youtube/Master Ceng

Chłopiec nie mógł opędzić się od szczeniaków. Powaliły go na kolana

24 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Kilkuletni chłopiec został nagrany podczas ucieczki przed stadem szczeniaków. Pomimo usilnych starań, maluch nie był w stanie się od nich uwolnić. Puszyste kuleczki deptały mu tuż po piętach, aż w końcu powaliły na ziemię. Kamera zarejestrowała moment, gdy przypuściły na dziecku atak buziaków.

Golden retriever to rasa psów znana z przyjaznego nastawienia do ludzi, a zwłaszcza najmłodszych członków rodziny. Czworonogi o uroczym usposobieniu potrafią bowiem nawiązać wyjątkową więź z dziećmi. Przykład przyjaźni pomiędzy stadem złocistych pupili a chłopcem można zaobserwować na popularnym filmie w serwisie Youtube.

Chłopiec wylądował na trawie

Na minutowym nagraniu widzimy, jak kilkuletni chłopczyk bawi się ze swoimi pupilami w ogrodzie. Czworonożna gromadka biegnie za dzieckiem, wywołując swoim widokiem uśmiech na ustach każdego miłośnika zwierząt.

Po drugiej stronie ogrodzenia całemu zdarzeniu przyglądają się dorośli przedstawiciele golden retrieverów. Rodzice malucha najprawdopodobniej prowadzą hodowlę tej rasy, dlatego chłopiec jest od małego wychowywany w towarzystwie pupili.

Atmosfera w ogrodzie jest naprawdę niezwykła, lecz najlepsze miało dopiero się wydarzyć. W pewnym momencie młody opiekun psiaków potyka się o swoje nogi i przewraca się wprost na trawę! Rozochocone szczeniaki tylko na to czekały.

Kot ratuje panią

Kotek chciał wyciągnąć kobietę z wanny. Myślał, że się topi

CZYTAJ DALEJ

Całuśne szczeniaki skoczyły na dziecko

Chłopiec nie dał po sobie poznać, że cokolwiek go boli. W nagrodę za wytrzymałość szczęśliwe kuleczki zaczęły skakać wokół niego, dopraszając się czułości. Kto miałby serce im odmówić?

Chłopiec pozwolił, by szczeniaki wycałowały i wyprzytulały go ze wszystkich stron, po czym spróbował wstać z ziemi. Zadanie to okazało się dużo trudniejsze, niż przewidywał. Golden retrievery nie miały zamiaru tak szybko puścić go wolno.

Nawet w momencie, gdy dziecko wreszcie podnosi się z kolan i rusza przed siebie, kilka kroków dalej sytuacja się powtarza. Naturalnie szczeniaki doskoczyły do niego i ponownie przypuściły "atak" ze wszystkich stron.

Jesteśmy pewni, że niejeden dorosły może pozazdrościć chłopcu tak szczęśliwego dzieciństwa w otoczeniu uroczych przyjaciół!

Zobacz nagranie:

Jak dobrze znasz domowe zwierzaki?

Pytanie 1 z 3

Jaka rasa psa jest najpopularniejsza w Polsce?

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z namiTagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Europa bez futer, fot. screen z kampanii społecznej organizacji Otwarte Klatki

Pozostałe

Europa bez futer? To możliwe! Rusza zbiórka podpisów pod petycją

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzak panicznie boi się burzy i piorunów - jak go uspokoić?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dlaczego komary latają w pobliżu naszych uszu?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

Czytaj więcej >

Pozostałe

Co wabi kleszcze? Jeden przedmiot przyciąga je jak magnes

Czytaj więcej >

Pozostałe

Pierwszy przypadek małpiej ospy w Europie. Czy mamy powody do obaw?

Czytaj więcej >