Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pies prosił właściciela o spacer. W mgnieniu oka zmienił zdanie, gdy zobaczył, co go czeka na dworze
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 18.11.2019 11:42

Pies prosił właściciela o spacer. W mgnieniu oka zmienił zdanie, gdy zobaczył, co go czeka na dworze

instagram.com/yetidobby

Chihuahua nalegał na to, by wraz z właścicielem wyjść na spacer. Piesek zaczynał nudzić się w domu, zaczął więc skakać dookoła swojego pana i prosić o wypuszczenie na dwór. Właściciel wkrótce uległ błaganiom, ale zwierzę szybko zmieniło zdanie, kiedy tylko wyszło na zewnątrz!

Chociaż ta rasa nadaje się do życia w domu, te małe pieski wciąż mają w sobie ogromną energię. Zwierzęta te są w dodatku niezwykle ciekawskie, więc całe dnie mogłoby spędzać na dworze, chociaż nie wymagają dużo ruchu. Ten psiak chciał namówić właściciela na spacer, jednak coś sprawiło, że zmienił zdanie.

Chihuahua szybko zmienił zdanie

Piesek skakał podekscytowany wokół właściciela, prosząc o możliwość wyjścia na dwór. Zwierzę było bardzo podekscytowane taką możliwością, chociaż jego pan widocznie nie wybierał się na zewnątrz. Jednak po chwili błagania postanowił, że wypuści chihuahuę, żeby zwierzę samo mogło stwierdzić, jak dobrze będzie czuło się na dworze.

Kiedy mężczyzna wyraził zgodę na wyjście, zwierzę znów zaczęło szaleć, tym razem z radości. Piesek skakał dookoła, po czym rzucił się wy zbiec po stromych schodach i prosto do drzwi wejściowych. Kiedy jego pan je otworzył, zwierzę wystrzeliło w pokryty śniegiem ogród, przebiegło kilka metrów… Po czym jeszcze szybciej uciekło z powrotem do domu i na samą górę schodów. Najwyraźniej energiczny chihuahua nie przewidział, jak zimny może być śnieg!

chihuahua

Pies szybko się rozmyślił.

Dla kogo chihuahua?

Ta rasa nada się świetnie dla wszystkich tych, którzy mają wiele energii, ale dużo mniej przestrzeni. Chihuahua wymaga jednego krótkiego spaceru dziennie, ale za to dużo częściej niż inne psy musi się załatwiać. Kocha być w centrum uwagi i siedzieć u właściciela na kolanach, nie znosi być ignorowany – co widać po tym nagraniu!

Chihuahua nalegał na spacer – szybko jednak zmienił zdanie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Beagle ważył 40 kg. Jego życie całkowicie się zmieniło, gdy poznał pewnego mężczyznę
  3. Dziecko wzięło na ręce nowo narodzonego kotka. Reakcja jego mamy była błyskawiczna
  4. Jamnik w ciąży słodko spał. Właścicielka nagrała, jak w brzuchu psiaka żywo ruszają się szczeniaki
  5. Pies urodził się z ogonem na czole. Jego zdjęcia są powalające

źródła: dailymail.co.uk, psy.pl