Swiatzwierzat.pl
Fb/OTOZ Animals Inspektorat Warszawa

Fb/OTOZ Animals Inspektorat Warszawa

Chciała sprzedać kundelka za tysiąc złotych. Pies został wyrwany z domu przemocy

30 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Niepokojąca sytuacja miała miejsce w... sieci! Pewna kobieta postanowiła sprzedać psa, którego znalazła. Kwota za znajdę wprawiła wszystkich w osłupienie. Kobieta chciała za zwierzaka tysiąc złotych, ale nie to było najgorsze.

Sprawa z psem ujrzała światło dzienne, ponieważ właścicielka psa zgłosiła się pod postem, gdzie ktoś poszukiwał zwierzaka do przygarnięcia. Twierdziła, że odnalazła czworonoga w rowie i z chęcią odda go w "promocyjnej cenie".

Kundelek za tysiąc złotych

5-miesięczna suczka Rami zwróciła uwagę aktywistów z OTOZ Animals, którzy skontaktowali się z właścicielką zwierzęcia. Kobieta wyznała, że nie jest w stanie dłużej zajmować się psem. Dała mu schronienie na pierwsze miesiące, ale teraz już nie chce.

W rozmowie z inspektorami kobieta wyznała, że albo przyjadą oni po psa, albo odda go do schroniska czy pozbędzie się w inny sposób! Aktywiści od razu zareagowali. Umówili się z kobietą w celu odebrania czworonoga.

Kot i dziecko

Dziecko próbowało wspiąć się na barierkę balkonu. Wtedy do akcji wkroczył kot

CZYTAJ DALEJ

- Otrzymaliśmy również bardzo niepokojące informację, że jej współlokator bije Rami, kiedy zdarza jej się nasikać w domu lub zniszczyć buty. Przyznał się do tego bez żadnych ogródek... - informują aktywiści z OTOZ Animals Inspektorat Warszawa.

Odebranie psa

Pies został przekazany w dobre ręce, żadna złotówka nie została za niego zapłacona. Właścicielka dobrowolnie podpisała zrzeczenie się praw do Rami. Suczka trafiła do domu tymczasowego. Z pewnością później szczeniak trafi do adopcji.

Obecnie prowadzona jest zbiórka pieniędzy na zakup karmy, szczepień oraz zapewnienie opieki weterynaryjnej zwierzęciu. Wspomóc psa i organizację można TU.

Zobacz zdjęcie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Podobne artykuły

FB/DIOZ

Psy

Z ulicy trafił do domu alkoholiczki. Później sąsiad zrobił z niego żywą tarczę

Czytaj więcej >
Facebook/Clinica Veterinaria Anubis

Psy

Nietypowe narodziny szczeniąt. Potrzebna była liczna pomoc

Czytaj więcej >
Pies

Psy

Tragicznie zaniedbany pies odebrany interwencyjnie. Karygodne, co go spotkało

Czytaj więcej >
yt

Psy

Pies "dołączył" do sztafety. Nagranie bije rekordy popularności

Czytaj więcej >
twitter/KW_PSP_GDANSK

Psy

Tragiczny wypadek na Pomorzu. Strażacy uratowali psa, jego właściciel nie żyje

Czytaj więcej >
zrzutka/ufw8hk

Psy

Husky zjadł mięso nafaszerowaną gwoździami. Cudem przeżył, ale leczenie jest niezwykle kosztowne

Czytaj więcej >