Swiatzwierzat.pl
IG/aleksandra_szwed

IG/aleksandra_szwed

Bulterier położył się na brzuchu Oli Szwed. Tak aktorka ogłosiła radosną nowinę

25 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Aleksandra Szwed potwierdziła krążące od blisko miesiąca spekulacje. Aktorka znana przede wszystkim z serialu "Zastępcza rodzina" jest w ciąży. Serialowa Elizka długo ukrywała ciążowy brzuszek. Jednak ostatnie zdjęcie nie pozostawia żadnych złudzeń.

Ola Szwed umieściła zdjęcie z bulterierem przytulającym się do jej brzucha. W ten sposób potwierdziła radosną nowinę - wkrótce jej rodzina powiększy się!

Ola Szwed jest w ciąży

Plotki o ciąży Oli Szwed krążyły w sieci od 1 kwietnia. W Prima Aprilis aktorka dodała zdjęcie z wielkim ciążowym brzuchem, jednak nie wszyscy uwierzyli w tę radosną nowinę. W końcu nie pierwszy raz w dzień żartów osoba z show biznesu próbuje wkręcić swoich fanów i media. Tym razem to nie były jednak plotki!

- Miłość - napisała Ola na Instagramie pokazując zdjęcie, gdy pies tuli się do jej ciążowego brzucha. 30-latka dodała do tego hashtag "ciąża".

Ola Szwed od wielu lat jest związana z Krzysztofem Białkowskim. W 2015 roku para doczekała się synka, który otrzymał na imię Borys. Jeszcze nie wiadomo, czy Ola urodzi syna, czy córkę. Na odpowiedź prawdopodobnie przyjdzie czekać nam do rozwiązania.

policja

Tragedia w mazowieckim. Owczarek przywiązany do drzewa, z guzem wielkości kokosa

CZYTAJ DALEJ

<div id=”onnetworkPlayer”></div><script async type="text/javascript" src="https://video.onnetwork.tv/embed.php?sid=MklRLDFtamQsMA==&cid=onnetworkPlayer"></script>

Bulterier Gustaw

W domu Szwed i Białkowskiego nie brakuje zwierząt! Para ma dwa psy (bulterier i mops) i jednego kota. Jeden ze zwierzaków - bulterier Gucio doczekał się nawet profilu na Instagramie. Choć niektórzy uznają tę rasę za agresywną to czworonogi te są mocno przywiązane do rodziny.

Aleksandra i Krzysztof często dodaje zdjęcia małego Borysa i Gucia. Gwiazda pozwala się dziecku bawić z bulterierem. Swoje zwierzaki traktuje jak pełnoprawnych członków rodziny.

Zobacz zdjęcia:


Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Podobne artykuły

adam wiejak

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adam Wiejak znalazł bezpańskiego psa w Wigilię. Możliwe, że ktoś go porzucił przy drodze

Czytaj więcej >
Adam Stachowiak

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adam Stachowiak jakiego nie znacie. Muzyk przygarnął kota z ulicy

Czytaj więcej >
marta kaczynska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Wielka radość w domu Marty Kaczyńskiej. Córka z nagrodami w zawodach jeździeckich. "Bardzo dobre zakończenie roku 2020"

Czytaj więcej >
Izabela Zeiske z pieskami

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adoptowała suczkę z pseudohodowli, kolejny raz ruszyła na pomoc zwierzętom. Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" o nowych wyzwaniach

Czytaj więcej >
Adrianna Grotkowska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adrianna Grotkowska uratowała kotkę przed śmiercią. Czy ktoś celowo porzucił ją podczas przedświątecznych zakupów?

Czytaj więcej >
Artur Szpilka i Pumba

Gwiazdy i ich zwierzęta

Artur Szpilka znowu zaciągnął psa na Śnieżkę? Na boksera spadła lawina krytyki, "Żeby znów cię nie ściągali"

Czytaj więcej >