buldog jedzenie
Źródło: instagram/bluenjy

Urodził się głuchy, szybko skradł serce swoim zachowaniem. Pies je łapkami jak człowiek, nie ma w nosie manier

16 Października 2020

Buldog francuski o imieniu Bluenjy bardzo wdał się w swojego właściciela. Na tyle podpatrzył jego umiejętności, że postanowił wprowadzić je do swojego życia. Kiedy opiekun zaczął nagrywać, co robi jego pies, internet wręcz oszalał! Zobaczcie, co robi buldog. Czy Wasze zwierzaki też tak potrafią?

Mówi się, że z kim się spotykasz, takim się stajesz i jest w tym dużo racji. Pewien buldog francuski postanowił zachowywać się jak człowiek i zaczął do jedzenia używać swoich łapek. Pies nawet nie bardzo chce rozważać jedzenie z miski. Skoro jego właściciele używają rąk do jedzenia, to on też może używać przednich łapek. Przecież "nie ma w tym nic trudnego".

Zaśpiewała anielskim głosem, aż wszyscy zdębieli. Chihuahua najlepszą piosenkarką 2020 rokuZaśpiewała anielskim głosem, aż wszyscy zdębieli. Chihuahua najlepszą piosenkarką 2020 rokuCzytaj dalej

Buldog używa łapek, aby jeść

Kiedy Evan and Sunny Oshan przyprowadzili szczeniaka buldoga francuskiego do domu, od razu zauważyli w nim coś nadzwyczajnego. Piesek urodził się głuchy. Być może to wpłynęło na jego zachowanie i wyjaśnia tajemnicę, dlaczego pies je korzystając z przednich łapek. Buldog stara się konsumować swoje posiłki tak samo jak człowiek. Po prostu bierze jedzenie w ręce i wkłada je do pyszczka.

Buldog ma już 3 lata, ale w ogóle nie zmienił swojego stylu jedzenia. Kontynuuje trzymanie pokarmu w łapkach. W ten sposób może spożywać jedzenie, jednocześnie ze swoim właścicielami. Kiedy Evan zauważył, co robi jego zwierzak postanowił pójść o krok dalej i stroi go do wspólnych posiłków, które potem nagrywa. Przez swój sposób jedzenia, buldog stał się niemałą gwiazdą. Trzeba przyznać, że rzadko spotyka się takie zachowania u psów.

DZISIAJ GRZEJE:1. Ukryta kamera nagrała, co zwierzęta robią w nocy. Nikt się nie spodziewał
2. Golden retriever za nic nie chce się ruszyć z kanapy. Właściciele nagrali przezabawny opór psa
3. Kotka weszła do budy, aby urodzić kocięta. Wtedy pitbull zrobił niezwykłą rzecz

Bluenjy ma konto na Instagramie, gdzie obserwuje go 234 tys. osób! Z niego możemy wywnioskować, że właściciel nie był z początku przekonany do małego psa, ale teraz nie wyobraża sobie bez niego życia. Buldog potrafi jeść nawet pałeczkami do sushi! Pizza, jabłko, borówka? Pies wszystko weźmie do łapek i włoży do pyszczka. Zobaczcie, co potrafi.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeden szczegół na banknocie 100 zł i możesz nieźle zarobić. Kolekcjonerzy od dawna na nie polują
  2. Zrobiła zdjęcie z fleszem, kiedy jej pies nieustannie szczekał. Dojrzała straszny szczegół, przerażające
  3. Dramat rozegrał się w parku. Łzy same cisną się do oczu, kiedy dowiadujemy się, co stało się szczeniakowi
  4. Ogromny husky i malutkie kociątko zbliżają się do siebie. Mogło się skończyć tylko jednym
  5. Zaśpiewała anielskim głosem, aż wszyscy zdębieli. Chihuahua najlepszą piosenkarką 2020 roku
  6. Na orbicie Ziemi o mało nie doszło do kosmicznej katastrofy. Naukowcy alarmują

źródło: youtube.com

Następny artykuł