Swiatzwierzat.pl
buldog jedzenie

instagram/bluenjy

Urodził się głuchy, szybko skradł serce swoim zachowaniem. Pies je łapkami jak człowiek, nie ma w nosie manier

16 Października 2020

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Buldog francuski o imieniu Bluenjy bardzo wdał się w swojego właściciela. Na tyle podpatrzył jego umiejętności, że postanowił wprowadzić je do swojego życia. Kiedy opiekun zaczął nagrywać, co robi jego pies, internet wręcz oszalał! Zobaczcie, co robi buld

Mówi się, że z kim się spotykasz, takim się stajesz i jest w tym dużo racji. Pewien buldog francuski postanowił zachowywać się jak człowiek i zaczął do jedzenia używać swoich łapek. Pies nawet nie bardzo chce rozważać jedzenie z miski. Skoro jego właściciele używają rąk do jedzenia, to on też może używać przednich łapek. Przecież "nie ma w tym nic trudnego". 

Buldog używa łapek, aby jeść 

Kiedy Evan and Sunny Oshan przyprowadzili szczeniaka buldoga francuskiego do domu, od razu zauważyli w nim coś nadzwyczajnego. Piesek urodził się głuchy. Być może to wpłynęło na jego zachowanie i wyjaśnia tajemnicę, dlaczego pies je korzystając z przednich łapek. Buldog stara się konsumować swoje posiłki tak samo jak człowiek. Po prostu bierze jedzenie w ręce i wkłada je do pyszczka.

Buldog ma już 3 lata, ale w ogóle nie zmienił swojego stylu jedzenia. Kontynuuje trzymanie pokarmu w łapkach. W ten sposób może spożywać jedzenie, jednocześnie ze swoim właścicielami. Kiedy Evan zauważył, co robi jego zwierzak postanowił pójść o krok dalej i stroi go do wspólnych posiłków, które potem nagrywa. Przez swój sposób jedzenia, buldog stał się niemałą gwiazdą. Trzeba przyznać, że rzadko spotyka się takie zachowania u psów. 

Bluenjy ma konto na Instagramie, gdzie obserwuje go 234 tys. osób! Z niego możemy wywnioskować, że właściciel nie był z początku przekonany do małego psa, ale teraz nie wyobraża sobie bez niego życia. Buldog potrafi jeść nawet pałeczkami do sushi! Pizza, jabłko, borówka? Pies wszystko weźmie do łapek i włoży do pyszczka. Zobaczcie, co potrafi. 

źródło: youtube.com

Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >