Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Urodził się głuchy, szybko skradł serce swoim zachowaniem. Pies je łapkami jak człowiek, nie ma w nosie manier
Monika Krupska
Monika Krupska 24.03.2022 18:59

Urodził się głuchy, szybko skradł serce swoim zachowaniem. Pies je łapkami jak człowiek, nie ma w nosie manier

buldog jedzenie
instagram/bluenjy

Mówi się, że z kim się spotykasz, takim się stajesz i jest w tym dużo racji. Pewien buldog francuski postanowił zachowywać się jak człowiek i zaczął do jedzenia używać swoich łapek. Pies nawet nie bardzo chce rozważać jedzenie z miski. Skoro jego właściciele używają rąk do jedzenia, to on też może używać przednich łapek. Przecież "nie ma w tym nic trudnego". 

Buldog używa łapek, aby jeść 

Kiedy Evan and Sunny Oshan przyprowadzili szczeniaka buldoga francuskiego do domu, od razu zauważyli w nim coś nadzwyczajnego. Piesek urodził się głuchy. Być może to wpłynęło na jego zachowanie i wyjaśnia tajemnicę, dlaczego pies je korzystając z przednich łapek. Buldog stara się konsumować swoje posiłki tak samo jak człowiek. Po prostu bierze jedzenie w ręce i wkłada je do pyszczka.

Buldog ma już 3 lata, ale w ogóle nie zmienił swojego stylu jedzenia. Kontynuuje trzymanie pokarmu w łapkach. W ten sposób może spożywać jedzenie, jednocześnie ze swoim właścicielami. Kiedy Evan zauważył, co robi jego zwierzak postanowił pójść o krok dalej i stroi go do wspólnych posiłków, które potem nagrywa. Przez swój sposób jedzenia, buldog stał się niemałą gwiazdą. Trzeba przyznać, że rzadko spotyka się takie zachowania u psów. 

Bluenjy ma konto na Instagramie, gdzie obserwuje go 234 tys. osób! Z niego możemy wywnioskować, że właściciel nie był z początku przekonany do małego psa, ale teraz nie wyobraża sobie bez niego życia. Buldog potrafi jeść nawet pałeczkami do sushi! Pizza, jabłko, borówka? Pies wszystko weźmie do łapek i włoży do pyszczka. Zobaczcie, co potrafi. 

źródło: youtube.com