buldogi francuskie
Źródło: youtube.com/dykwilabjae

Buldog francuski próbuje nauczyć swoje szczeniaki zabawy. Nagranie obejrzano ponad 8 milionów razy

5 Grudnia 2020

Dorosły buldog francuski został nagrany w uroczym momencie. Niedawno urodziły się jego szczeniaki i to zazwyczaj suki są odpowiedzialne za swoje młode, tutaj inicjatywę przejął ojciec. Nie miał jednak zamiaru się nudzić - postanowił pokazać maluchom, jak się bawić!

Maleńkie buldożki z nagrania mają tylko po 6 tygodni. Ich tata, Sonny postanowił trochę się z nimi pobawić. Jednak szczeniaki chyba nie do końca wiedzą, o co mu chodzi. Wideo z zabawy zostało obejrzane już ponad 8 milionów razy i ciężko się dziwić - wywołuje uśmiech na twarzy!

Jeśli twój zwierzak przybiera podobną pozycję natychmiast reaguj. Możesz uratować mu życieJeśli twój zwierzak przybiera podobną pozycję natychmiast reaguj. Możesz uratować mu życieCzytaj dalej

Buldog bawi się ze szczeniakami

Nie wiadomo, co w tym czasie robiła mama maluchów, ale zakładamy, że udała się na dobrze zasłużony odpoczynek. To tata, buldog francuski Sonny przejął inicjatywę i został nakryty na zabawie z dzieciakami.

Zobacz także: Magda Gessler oferuje seniorom posiłki za bezcen. Cena szokuje

Scena rozgrywa się w kuchni, która cała pokryta jest specjalnymi matami - nic dziwnego, skoro w domu jest 6 szczeniaków!

Psi ojciec został nagrany, jak droczy się z maluchami - co chwilę czai się na nie, po czym energicznie wstaje i podskakuje, ku uciesze szczeniąt. Z początku wydaje się, jakby nie do końca wiedziały, o co w zabawie chodzi, ale już po chwili załapują!

Zobacz także: Niedawno apelowała, żebyśmy o siebie dbali, niestety nie żyje. Walczyła do końca

Za każdym razem, kiedy duży buldog francuski się na nie przyczaja, maluchy zbierają się razem i wspólnie "atakują" dorosłego buldoga francuskiego. Niektóre są jeszcze trochę zbyt nieśmiałe i niezdarne, ale próbują nadrabiać nastawieniem.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Świetna zabawa ze szczeniakami

Urocze zabawy spotkały się z ogromnym entuzjazmem, nie tylko właścicieli. Zatrważająca liczba wyświetleń najlepiej świadczy o sukcesie filmiku, a komentarze także są niczego sobie!

- Wygląda, jakby się zastanawiał: CZYM WY JESTEŚCIE?

- Maluchy muszą myśleć, że oszalał.

- Na pewno myśli "W końcu jestem większy, niż inne psy!"

- Próbował udawać, że jest przestraszony, żeby się z nim bawić, a one były takie zdezorientowane… urocze… sprawiają, że zapominasz o całym dniu.

Zabawy psów ze szczeniakami są fantastyczne na smutki - podobnie, jak zabawa psa z dziećmi, o której pisaliśmy tutaj.

Zobacz wideo:

Piesek walczy ze snem. Właściciel nagrał nierówne starcie, jest prześmiesznePiesek walczy ze snem. Właściciel nagrał nierówne starcie, jest prześmieszneCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródła: animalchannel.co

Następny artykuł