buldog
Źródło: youtube/Griffin Frenchie

Zostawiła buldoga samego w domu. Najsmutniejszy widok

22 Grudnia 2020

Kobieta postanowiła sprawdzić, co robi jej buldog sam w domu. W rogu mieszkania zamontowała kamerę, po czym wyszła z niego z drugim psem u boku. Można powiedzieć, że buldog, który został w mieszkaniu miał szczęście, ponieważ jego przyjaciel poszedł do weterynarza. Jednak pies myślał zupełnie inaczej…

Buldogi mocno przywiązują się do właścicieli. Uwielbiają ich towarzystwo, niechętnie zostają same w domu. Kiedy Haru zobaczył, że opiekunka wychodzi z mieszkania, od razu podszedł do drzwi, aby jej towarzyszyć. Kobieta wzięła jednak drugiego psa, Gryffina do weterynarza, zostawiając Haru w domu, co bardzo zasmuciło buldoga.

Buldog został sam w domu

Zaraz po wyjściu opiekuni, buldog zaczął ją głośno wołać. Pies wył pod drzwiami, ale te nie otworzyły się ponownie.

- Wróćcie do domu! Awooo – miał próbować powiedzieć pies. Jednak nikt nie słyszał jego wołania.

Kiedy Haru zdał sobie sprawę, że został sam, wskoczył na kanapę, gdzie mógł oglądać, co dzieje się na zewnątrz. Czekał i wyglądał na powrót właścicielki i przyjaciela. Czas dłużył się niemiłosiernie, a wciąż nikt nie wracał. Zwierzak wyglądał na bardzo zmartwionego i smutnego. Nie mógł pogodzić się z faktem, że został sam w mieszkaniu. Choć do dyspozycji miał różne zabawki, buldog nie był nimi zainteresowany. Jedyne o czym marzył to powrót rodziny.

Pies bez ostrzeżenia gryzie właścicielkę w rękę. Kobieta nie podejrzewa, że zwierzę próbuje uratować jej życiePies bez ostrzeżenia gryzie właścicielkę w rękę. Kobieta nie podejrzewa, że zwierzę próbuje uratować jej życieCzytaj dalej

Najdłuższe 40 minut życia

Kobieta wróciła do domu po 40 minutach! Pies uderzał łapkami w szybkę, nie mogąc się doczekać, aż właścicielka wejdzie do środka. Buldog najpierw przywitał się z Griffinem, dopiero później ze swoją panią. Czy w ten sposób chciał pokazać, że wciąż jest na nią obrażony?

- Byłam ciekawa, co suczka będzie robić sama w domu, więc włączyłam kamerę. Myślałam, że będzie zachowywać się w jakiś złośliwy sposób albo pójdzie spać, ale tego się w ogóle nie spodziewałam! napisała właścicielka zwierzaków pod wideo na Youtubie „Left my french buldog alone and this is what she did”.

- Czysta miłość.
- Lubię, kiedy pije wodę zaraz po tym, gdy śpiewała.
- Ten maluszek wygląda na smutnego nawet przed tym, gdy został sam w domu.
- Gdybym wiedziała, że mój zwierzak zachowuje się w taki sposób za każdym razem, gdy wyjdę z domu, to nigdy nie zostawiłabym go samego. To byłoby przecież okrutne – czytamy w komentarzach pod filmikiem.

Zobaczcie poruszające wideo. Jak myślicie, co Wasze zwierzaki robią, kiedy Was nie ma w domu?

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

źródło: Youtube

Następny artykuł