Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Suczkę porzucono przy drodze na pewną śmierć. Ratownicy zwrócili uwagę na jej ogromny brzuch, nie było w nim jednak szczeniąt
Michał Włoch
Michał Włoch 01.02.2020 14:25

Suczkę porzucono przy drodze na pewną śmierć. Ratownicy zwrócili uwagę na jej ogromny brzuch, nie było w nim jednak szczeniąt

piesek
youtube.com Dog Lovely

Brzuch suczki bestialsko porzuconej przy drodze zwrócił uwagę kierowcy, który uratował ją od śmierci. Całe szczęście trafiła w ręce świetnych ratowników, którzy ocalili ją w ostatniej chwili. Okazało się, że rozmiar jej brzuszka nie jest spowodowany ciążą.

Suczka, która została znaleziona przy mało uczęszczanej drodze, skazana była na pewną śmierć. Ich uwagę zwrócił brzuch cierpiącego psa, który był naprawdę ogromnych rozmiarów. Powodem nie była ciąża – rozwiązanie tej zagadki jest dużo bardziej szokujące i smutne.

Suczka znaleziona przy drodze

To było naprawdę rzadko uczęszczane i odosobnione miejsce. Polna droga, przez którą przejeżdża dziennie bardzo mało samochodów. Do tego wszystkiego, było już zupełnie ciemno. Cud sprawił, że suczkę zauważył kierowca ciężarówki, który zatrzymał się, by pomóc zwierzęciu.

Pies leżał przy drodze, nie mogąc ruszać się z bólu i wycieńczenia. Ewidentnie został tam zostawiony na pewną śmierć przez swoich okrutnych właścicieli, którzy chcieli pozbyć się problemu.

Suczka miała ogromny, napęczniały brzuch. Gdy została przekazana ratownikom, początkowo byli pewni, że jest w zaawansowanej ciąży. Odkrycie, którego dokonali, wprawiło ich w szok.

Brzuch psa to nie ciąża

Suczka, której napęczniały brzuch zwrócił uwagę wolontariuszy, nie była w ciąży. Cierpiący pies miał w swoim brzuszku robaki, które sprawiły, że odczuwała ogromny ból.

Psa udało się uratować dzięki odpowiedniemu leczeniu. Prawdopodobnie właściciele bezdusznie pozbyli się go, ponieważ nie chcieli zajmować się chorym zwierzęciem, lub nie wiedzieli co zrobić z domniemanymi szczeniakami.

Niestety, wielu ludzi przedkłada rachunek ekonomiczny ponad dobro swoich pupili. Wiele osób traktuje zwierzęta jak swoją własność lub przedmiot, który jest im potrzebny do rozrywki jedynie do momentu, w którym pojawiają się problemy.

Okrutni właściciele podświadomie muszą wstydzić się swoich czynów, ponieważ nie zostawiają swoich zwierząt w często uczęszczanych miejscach. Często wybierają do tego las, gdzie zwierzę skazane jest na pewną śmierć, zwłaszcza gdy jest przywiązane do drzewa. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że zwierzęta domowe to nie zabawki, które można wyrzucić, gdy się zepsują, lub zestarzeją.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

brzuch

Brzuch suczki był bardzo duży z powodu choroby.

brzuch

Na szczęście zaopiekowali się nią dobrzy ludzie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Oczy kotki sprawiły, że ludzie się w niej zakochali. Nazwano ją „najsmutniejszym kotem świata”
  2. Szczeniaki zostały porzucone w lesie. Zaopiekował się nimi inny zwierzak, bez jego opieki nie miałyby szans
  3. Suczka zobaczyła na ulicy identycznego psa jak ona. Wręcz błagała właścicielkę, by wrócił z nimi do domu