Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Gwiazdy i ich zwierzęta > "Boże, jak on się boi". Pies Małgorzaty Rozenek-Majdan przeszedł operację, relacja poruszonej gwiazdy
Michał Fitz
Michał Fitz 20.01.2023 12:36

"Boże, jak on się boi". Pies Małgorzaty Rozenek-Majdan przeszedł operację, relacja poruszonej gwiazdy

Pies Małgorzaty Rozenek
instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek to miłośniczka zwierząt, która w swoim niemałym domu znalazła miejsce dla kilku czworonogów. Największy pies w jej rodzinie to George, który z rasy jest buldogiem angielskim. To urocze, zadbane zwierzę, które jednak w ostatnim czasie musiało przejść zabieg. Celebrytka pokazała, jak jej pupil się denerwował.

Radosław Majdan był wręcz w szoku ze względu na to, jak przeżywał pies, który przecież nie wiedział, że jedzie na operację. Instynkt robi swoje.

Pies Małgorzaty Rozenek przeszedł zabieg

Jak relacjonowała w swoich mediach społecznościowych prezenterka, jej pies od początku dnia był osowiały i wycofany, jakby przeczuwał, że tego dnia będzie położony na stole operacyjnym. Rozenek starała się go pocieszać, przytulając go, ale ostatecznie z piętra i tak musiał znieść go jej mąż. Sam nie kwapił się do zejścia na dół.

Sytuacja nie poprawiła się, gdy wszyscy siedli do auta. Pies był ewidentnie niespokojny, jakby wiedział, co się święci. Gdy Majdanowie dojechali pod placówkę weterynaryjną, George wręcz zaczął się trząść.

- Boże, jak on się boi reagowała jego pani.

Jak pies Małgorzaty Rozenek przeżył zabieg?

Kolejne nagrania Rozenek pokazały już Goerge'a po zabiegu. Z tego, co wytłumaczyła prezenterka, zwierzak musiał przejść operację jednej z kończyn. Widać to było zresztą po specjalnym opatrunku, w którym musiał później siedzieć. Trudno mu było podnieść tył. Jak stwierdziła Małgorzata, ta pierwsza noc po zabiegu nie należała do najłatwiejszych.

George nie mógł bowiem zasnąć w swojej klatce. Ciągle jęczał, domagając się wyjścia, więc Rozenek wpuściła go na łóżko, gdzie był już w stanie odpocząć. Widząc, jak biedny jest po operacji jej ukochany pupil, nie mogła się nie zlitować. Mamy więc nadzieję, że ten uroczy czworonóg szybko wróci do pełni formy.

Zobacz zdjęcie:

Rozenek pies
instagram.com/m_rozenek
Rozenek pies 2
instagram.com/m_rozenek

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Tagi: Pies