Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Bohaterski kot przegonił chuligana z sąsiedztwa. Uciekał aż się za nim kurzyło
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 23.03.2022 01:00

Bohaterski kot przegonił chuligana z sąsiedztwa. Uciekał aż się za nim kurzyło

Zwierzęta
youtube/Kat&Shack

Właścicielka border colliego o imieniu Shackles podzieliła się z internautami nagraniem, na którym czarno-biały psiak przeszkadza kotom w przywitaniu z kundelkiem. Jeden z mruczków zdenerwował się nie na żarty i dał mu niezapomnianą nauczkę.

Dwie kobiety postanowiły skorzystać ze sprzyjającej pogody i wybrały się na spacer ze swoimi psami. Podczas przechadzki zatrzymały się przed domem sąsiadów, by zwierzaki przywitały się z kotami. To, co zdarzyło się chwilę później, rozbawiło miliony internautów.

Mruczek przegonił namolnego psa

Na nagraniu możemy zaobserwować, jak kundelek i bury kot zbliżają do siebie pyszczki i czule się obwąchują. Widać, że pomimo swoistych różnic przedstawiciele dwóch różnych gatunków momentalnie nawiązali ze sobą nić porozumienia.

Chociaż nikt nie powinien im w tym momencie przeszkadzać, rozczulająca interakcja zostaje niespodziewanie przerwana, gdy do akcji wkracza rozentuzjazmowany Shackles. Border collie podbiega do kundelka i zaczyna go zaczepiać, co wyraźnie nie spodobało się kotu.

Mruczek postanowił dać psiakowi nauczkę i przegonił go ze swojego terytorium. Widząc, z jaką nieustępliwością goni czworonożnego łobuza, właścicielki wybuchły histerycznym śmiechem.

Kto by się spodziewał, że kot stanie w obronie nowo poznanego przyjaciela? Myślicie, że po tej akcji Shackles nauczy się, by nigdy więcej nie zadzierać z kotami?

Shackles nadal nosi tytuł miejscowego łobuza

8 lat po opublikowaniu w sieci zabawnego nagrania pojawiła się aktualizacja dotycząca łobuzerskiego psiaka. W najnowszym filmie widzimy, że border collie odpoczywa na plaży po kąpieli w oceanie.

Pomimo, iż Shackles ma już 12 lat, to dalszym ciągu cieszy się dobrym zdrowiem oraz chęcią do psot. Pewne rzeczy pozostają niezmienne.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: youtube/Kat&Shack