Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Biedronka poszła na całość. Absolutna nowość na półkach, twoje zwierzęta ci podziękują
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 17.05.2023 13:11

Biedronka poszła na całość. Absolutna nowość na półkach, twoje zwierzęta ci podziękują

pies i kot sklep biedronka
Piotr Molecki/East News

Sieć sklepów Biedronka po raz kolejny zaskoczyła, przygotowując specjalną ofertę skierowaną do zwierząt domowych i ich opiekunów. Tym razem w ofercie przygotowano nie tylko zabawki i niezbędne akcesoria w atrakcyjnych cenach. Oprócz nich dostępne będą również miseczki, legowiska, sprzęt do pielęgnacji i wiele innych. Miłośnicy czworonogów na pewno nie wyjdą ze sklepu z pustymi rękami!

Który opiekun zwierzaka domowego zapewne uwielbia rozpieszczać swojego podopiecznego! Kupowanie nowych gadżetów sprawia im prawie tyle samo radości, co samym pupilom, gdy je dostają. Od czwartku 18 maja obowiązywać będzie nowa oferta z gazetki Biedronki. Sprawdziliśmy co sieć przygotowała na nadchodzące dni dla swoich klientów.

Biedronka z ofertą dla milusińskich. Co znajdziemy w nowej ofercie?

Zgodnie z najnowszą gazetką w sklepach Biedronka już od 18 maja br. wszyscy właściciele psów i kotów będą mieli okazję zaopatrzyć się w gadżety niezbędne do opieki nad czworonogami. Niewątpliwie dobrą wiadomością jest to, że do nabycia przygotowano różnorodne akcesoria.

Opiekunowie zwierząt domowych doskonale zdają sobie sprawę, że na ich właściwy rozwój i zachowanie wpływa wiele czynników. Właściwa dieta, organizacja czasu, pielęgnacja i wspólna zabawa to tylko niektóre z nich. Koniecznie sprawdźcie, co znajdzie się w ofercie jednej z najpopularniejszych sieci sklepów w Polsce!

Targi rzeczy dla zwierząt Meet my Buddies odbędą się już 20 i 21 maja w centrum Warszawy - musicie tam być!

Biedronkowa "chwila dla pupila"

W ofercie obwiązującej od 18 maja znajdziemy między innymi trymer z akcesoriami do pielęgnacji sierści i pazurów za 79,90 zł. W skład zestawu wchodzą trymer do strzyżenia z 6 nasadkami, szczotka, grzebień, nożyczki, pilnik i obcinacz do pazurów, grzebyk, olejek oraz pędzelek do czyszczenia i konserwacji przyborów.

Oprócz tego od tego dnia będzie można zaopatrzyć się w legowisko dla pupila za 49,99 zł. Do wyboru będą trzy warianty w różnych rozmiarach i kształtach. Za 17,99 zł dostępne będą również miski lub podkładka. Cena ta obowiązuje za miskę o średnicy 14,5 lub 17,5 cm lub zestaw dwóch misek ceramicznych i antypoślizgową podkładkę.

biedronka (1).jpg

W ofercie dostępne również zabawki i przydatne gadżety

Właściciele psów i kotów będą mogli również zaopatrzyć się w przydatne artykuły dla psa lub kota. W cenie 16,99 Biedronka oferuje: kulki do pralki zbierające sierść, poidełko turystyczne, worki na odchody z dyspenserem, ręcznik, szczotkę, rękawicę ze szczotką, zestaw 2 miseczek turystycznych, szczotkę dla kota oraz kulki z kocimiętką.

Opiekunowie mruczków mogą zafundować swojemu pupilowi także tekturowy drapak za 29,99 zł. Cena obowiązuje na różne modele w zestawie z dzwoniącymi piłeczkami. Sklep nie zapomniał także o zabawkach, które czworonogi uwielbiają. Za 12,99 zł można nabyć wyrzutnię z piłkami, frisbee, szarpak lub wędkę dla kota.

Sieć sklepów Biedronka zaznacza jednak, że konkretne artykuły będą dostępne tylko w wybranych marketach.

biedronka

źródło: gazetka Biedronka

Pokazali, co funkcjonariusz wyprawiał z psem na lotnisku. Na wszystko patrzyli przerażeni pasażerowie
pies na lotnisku
Media społecznościowe obiegło nagranie, na którym widać, jak ochroniarz obchodzi się z psem pracującym na lotnisku w Detroit. Nikt nie ma najmniejszych wątpliwości, że żaden opiekun czworonoga nie powinien szarpać zwierzęcia z taką siłą. Skandaliczne zachowanie mężczyzny odbiło się szerokim echem nie tylko wśród internautów, ale także nie umknęło również uwadze lokalnych polityków. Specjalnie wyszkolone psy pełnią bardzo ważną rolę podczas patroli na lotniskach. Niestety ten agent traktował swojego czworonożnego kompana na służbie w zatrważający sposób. Nie ma się co dziwić, że jego poczynanie wzbudziło oburzenie u tak wielu osób.
Czytaj dalej
Do schroniska trafiło kilkanaście porzuconych szczeniąt z różnych miotów. Zaskakujące, jak potraktowała je obca sunia
sunia i szczenięta w schronisku
Do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Atenach trafiło aż siedemnaście porzuconych szczeniąt. Ratownicy tego dnia znaleźli trzy mioty małych piesków, przy których nie było ani jednej mamy. Od razu zdali sobie sprawę, że walka o ich życie zdecydowanie nie będzie należała do najłatwiejszych.Kiedy maluchy znalazły się w schronisku, personel postanowił, że spróbuje niecodziennego rozwiązania. Otóż pracownicy wpadli na pomysł, aby zbliżyć szczenięta do karmiącej suni, która trafiła do nich jakiś czas temu. To jak zachowała się podczas ich pierwszego spotkania, nagrali, a następnie udostępnili w sieci. Aż trudno w to uwierzyć!
Czytaj dalej