Swiatzwierzat.pl

Piotr Molecki/East News

Biedronka poszła na całość. Absolutna nowość na półkach, twoje zwierzęta ci podziękują

17 Maja 2023

Autor tekstu:

Kamila Sabatowska

Sieć sklepów Biedronka po raz kolejny zaskoczyła, przygotowując specjalną ofertę skierowaną do zwierząt domowych i ich opiekunów. Tym razem w ofercie przygotowano nie tylko zabawki i niezbędne akcesoria w atrakcyjnych cenach. Oprócz nich dostępne będą również miseczki, legowiska, sprzęt do pielęgnacji i wiele innych. Miłośnicy czworonogów na pewno nie wyjdą ze sklepu z pustymi rękami!

Który opiekun zwierzaka domowego zapewne uwielbia rozpieszczać swojego podopiecznego! Kupowanie nowych gadżetów sprawia im prawie tyle samo radości, co samym pupilom, gdy je dostają. Od czwartku 18 maja obowiązywać będzie nowa oferta z gazetki Biedronki. Sprawdziliśmy co sieć przygotowała na nadchodzące dni dla swoich klientów.

Biedronka z ofertą dla milusińskich. Co znajdziemy w nowej ofercie?

Zgodnie z najnowszą gazetką w sklepach Biedronka już od 18 maja br. wszyscy właściciele psów i kotów będą mieli okazję zaopatrzyć się w gadżety niezbędne do opieki nad czworonogami. Niewątpliwie dobrą wiadomością jest to, że do nabycia przygotowano różnorodne akcesoria.

Opiekunowie zwierząt domowych doskonale zdają sobie sprawę, że na ich właściwy rozwój i zachowanie wpływa wiele czynników. Właściwa dieta, organizacja czasu, pielęgnacja i wspólna zabawa to tylko niektóre z nich. Koniecznie sprawdźcie, co znajdzie się w ofercie jednej z najpopularniejszych sieci sklepów w Polsce!

plakat Meet my Buddies

Targi rzeczy dla zwierząt Meet my Buddies odbędą się już 20 i 21 maja w centrum Warszawy - musicie tam być!

CZYTAJ DALEJ

Biedronkowa "chwila dla pupila"

W ofercie obwiązującej od 18 maja znajdziemy między innymi trymer z akcesoriami do pielęgnacji sierści i pazurów za 79,90 zł. W skład zestawu wchodzą trymer do strzyżenia z 6 nasadkami, szczotka, grzebień, nożyczki, pilnik i obcinacz do pazurów, grzebyk, olejek oraz pędzelek do czyszczenia i konserwacji przyborów.

Oprócz tego od tego dnia będzie można zaopatrzyć się w legowisko dla pupila za 49,99 zł. Do wyboru będą trzy warianty w różnych rozmiarach i kształtach. Za 17,99 zł dostępne będą również miski lub podkładka. Cena ta obowiązuje za miskę o średnicy 14,5 lub 17,5 cm lub zestaw dwóch misek ceramicznych i antypoślizgową podkładkę.

biedronka (1).jpg

W ofercie dostępne również zabawki i przydatne gadżety

Właściciele psów i kotów będą mogli również zaopatrzyć się w przydatne artykuły dla psa lub kota. W cenie 16,99 Biedronka oferuje: kulki do pralki zbierające sierść, poidełko turystyczne, worki na odchody z dyspenserem, ręcznik, szczotkę, rękawicę ze szczotką, zestaw 2 miseczek turystycznych, szczotkę dla kota oraz kulki z kocimiętką.

Opiekunowie mruczków mogą zafundować swojemu pupilowi także tekturowy drapak za 29,99 zł. Cena obowiązuje na różne modele w zestawie z dzwoniącymi piłeczkami. Sklep nie zapomniał także o zabawkach, które czworonogi uwielbiają. Za 12,99 zł można nabyć wyrzutnię z piłkami, frisbee, szarpak lub wędkę dla kota.

Sieć sklepów Biedronka zaznacza jednak, że konkretne artykuły będą dostępne tylko w wybranych marketach.

biedronka

źródło: gazetka Biedronka

pies na lotnisku

Pokazali, co funkcjonariusz wyprawiał z psem na lotnisku. Na wszystko patrzyli przerażeni pasażerowie

CZYTAJ DALEJ
sunia i szczenięta w schronisku

Do schroniska trafiło kilkanaście porzuconych szczeniąt z różnych miotów. Zaskakujące, jak potraktowała je obca sunia

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Pozostałe

Ta zagadka doprowadza każdego do szaleństwa. Mało kto potrafi znaleźć kota na półce z książkami
Czytaj więcej >

Pozostałe

Alarm w Warszawie, dziecko i pies poparzone tajemniczą substancją. "Na wszelki wypadek niczego nie dotykajcie"
Czytaj więcej >

Pozostałe

Za zamkniętymi drzwiami dopuścił się okropnego czynu, wszystko nagrał. "Nie tylko pies był ofiarą"
Czytaj więcej >

Pozostałe

Zamiast gadżetów na komunię poprosił o wyjątkowy prezent. Piękny gest chłopca wzruszył tysiące osób
Czytaj więcej >

Pozostałe

Adam Zagalski nie żyje, wolontariusz i twórca bloga "Podróż na cztery łapy". Zginął w wypadku
Czytaj więcej >

Pozostałe

Kobieta uskarżała się na jednostronne brzęczenie w uchu. Lekarz znalazł w środku gnieżdżącego się intruza
Czytaj więcej >
Kamila Sabatowska

Magister filologii polskiej, od kilku lat pracuje jako redaktorka. Prywatnie fanka sportu – zwłaszcza siatkówki i miłośniczka zwierząt. Szczęśliwa posiadaczka cavaliera. Chcesz się ze mną skontaktować?Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]