biedronka
Źródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Już od jutra w Biedronce. Hit dla właścicieli zarówno psów, jak i kotów

3 Lutego 2021

Biedronka znów przygotowała gratkę dla właścicieli psów i kotów. Tym razem produkty będzie można zdobyć już od 9.99 złotych, jednak najpierw należy sprawdzić, czy znajdziemy je w wybranym przez nas sklepie sieci.

W Biedronce często możemy natknąć się na rozmaite okazje, także uwzględniające naszych czworonożnych przyjaciół. Tym razem sieć przygotowała ofertę, która może przypaść do gustu zarówno właścicielom kotów, jak i psów. W ofercie znalazły się między innymi zabawki, dozownik do karmy i wody oraz ubranka na mroźne dni!

Biedronka dla zwierząt

Oferta wkracza do sklepów od jutra, czyli od 4 lutego. Warto jednak zaznaczyć, że podane niżej produkty nie znajdą się w każdym punkcie - należy więc wcześniej sprawdzić, czy w najbliższej Biedronce na pewno je dostaniemy.

Już za 9.99 złotych możemy zaopatrzyć się w zabawki dla naszych zwierzaków. Sieć wyróżnia w ofercie produkty dla psów i kotów, do kupienia w zestawach lub pojedynczo.

Na stronie Biedronki widnieje informacja, że można wybierać spośród zabawek pluszowych, z piszczałką, zabawek z liny czy wędek dla kota.

Za te samą cenę możemy także kupić rozmaite akcesoria - rękawicę do czesania, obcinacz do pazurków, szczotki do wyczesywania, matę pod miskę czy pojemnik z workami na psie odchody.

Potraktowali psy siekierą, zabili je, bo szczekały. Martwe czworonogi wyrzucili do śmieciPotraktowali psy siekierą, zabili je, bo szczekały. Martwe czworonogi wyrzucili do śmieciCzytaj dalej

Okazje dla zwierzaków w Biedronce

Sieć handlowa oferuje również ubranka, idealne na panujące obecnie na zewnątrz mrozy. Dostępne są w trzech rozmiarach, od długości 25 cm do 35 cm w grzbiecie, a każde z nich można kupić już za 19.99.

Właściciele mają do wyboru kilka wariantów: bluzę z kapturem z otworem na smycz, dwustronną kurteczkę przeciwdeszczową z elementami odblaskowymi, odblaskową kurteczkę przeciwdeszczową z kapturem oraz bezrękawnik z zamkiem zapinanym na grzbiecie.

To jednak nie koniec okazji w Biedronce. Od jutra w sieci dostaniemy także zabawki interaktywne dla psów w trzech wariantach już za 27.99.

W tej samej cenie dostępny jest również dozownik do wody i podajnik suchej karmy. Niska cena to dobra okazja, by przetestować takie rozwiązanie ze swoimi zwierzakami!

Oferta zaczyna się jutro, 4 lutego, a trwa do 17 lub do wyczerpania zapasów. Akcesoria, zabawki i ubranka dla psów nie są dostępne w każdej Biedronce, prawdopodobnie trzeba odwiedzić jeden z większych lokali.

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

źródło: biedronka.pl

Następny artykuł