Swiatzwierzat.pl > Aktualności > Już od jutra w Biedronce. Hit dla właścicieli zarówno psów, jak i kotów
Zuza Siwek
Zuza Siwek 24.03.2022 18:37

Już od jutra w Biedronce. Hit dla właścicieli zarówno psów, jak i kotów

biedronka
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

W Biedronce często możemy natknąć się na rozmaite okazje, także uwzględniające naszych czworonożnych przyjaciół. Tym razem sieć przygotowała ofertę, która może przypaść do gustu zarówno właścicielom kotów, jak i psów. W ofercie znalazły się między innymi zabawki, dozownik do karmy i wody oraz ubranka na mroźne dni!

Biedronka dla zwierząt

Oferta wkracza do sklepów od jutra, czyli od 4 lutego. Warto jednak zaznaczyć, że podane niżej produkty nie znajdą się w każdym punkcie - należy więc wcześniej sprawdzić, czy w najbliższej Biedronce na pewno je dostaniemy.

Już za 9.99 złotych możemy zaopatrzyć się w zabawki dla naszych zwierzaków. Sieć wyróżnia w ofercie produkty dla psów i kotów, do kupienia w zestawach lub pojedynczo.

Na stronie Biedronki widnieje informacja, że można wybierać spośród zabawek pluszowych, z piszczałką, zabawek z liny czy wędek dla kota.

Za te samą cenę możemy także kupić rozmaite akcesoria - rękawicę do czesania, obcinacz do pazurków, szczotki do wyczesywania, matę pod miskę czy pojemnik z workami na psie odchody.

Okazje dla zwierzaków w Biedronce

Sieć handlowa oferuje również ubranka, idealne na panujące obecnie na zewnątrz mrozy. Dostępne są w trzech rozmiarach, od długości 25 cm do 35 cm w grzbiecie, a każde z nich można kupić już za 19.99.

Właściciele mają do wyboru kilka wariantów: bluzę z kapturem z otworem na smycz, dwustronną kurteczkę przeciwdeszczową z elementami odblaskowymi, odblaskową kurteczkę przeciwdeszczową z kapturem oraz bezrękawnik z zamkiem zapinanym na grzbiecie.

To jednak nie koniec okazji w Biedronce. Od jutra w sieci dostaniemy także zabawki interaktywne dla psów w trzech wariantach już za 27.99.

W tej samej cenie dostępny jest również dozownik do wody i podajnik suchej karmy. Niska cena to dobra okazja, by przetestować takie rozwiązanie ze swoimi zwierzakami!

Oferta zaczyna się jutro, 4 lutego, a trwa do 17 lub do wyczerpania zapasów. Akcesoria, zabawki i ubranka dla psów nie są dostępne w każdej Biedronce, prawdopodobnie trzeba odwiedzić jeden z większych lokali.

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

źródło: biedronka.pl

Polecane