Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Bezpański kot tylko czekał, aż wrócą do domu. Robił wszystko, by go zobaczyli
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 02.03.2024 13:17

Bezpański kot tylko czekał, aż wrócą do domu. Robił wszystko, by go zobaczyli

czarny kot czekał przed domem
tiktok/izzybubblehead

Dla tej pary zwykłe wyjście na zakupy zakończyło się w zaskakujący sposób. Gdy wrócili z torbami pełnymi produktów, na schodach przed domem ktoś ewidentnie na nich czekał. Zwierzę wyglądało zupełnie, jakby wybrało ich na swoich opiekunów i nie brało pod uwagę odmowy.

Gdy wrócili po zakupach, już na nich czekał

Użytkowniczka TikToka o imieniu Izzy podzieliła się ze swoimi odbiorami nietypową historią, która spotkała ją i jej chłopaka po powrocie, z mogłoby się wydawać, zwyczajnych zakupów. Na schodach przed domem dostrzegli niewielkie stworzenie, które wyglądało zupełnie jakby na nich czekało.

Czarny kot siedział przed drzwiami wejściowymi do domu. Na widok lokatorów wcale się nie przestraszył, a wręcz przeciwnie, sprawiał wrażenie, jakby się ucieszył, że w końcu wrócili. W pierwszej chwili para pomyślała, że mruczek pomylił lokalizacje.

86-latek przewoził w aucie pszczoły. Doszło do wypadku z tragicznym finałem Psa znaleźli nad rzeką. Wyrzucili go z całym dobytkiem, czekał na pomoc

Kot podjął decyzję za nich

Izzy i jej partner szybko zrozumieli, że czarny kot zamierza wejść do ich domu. Gdy chcieli dostać się do środka, by zostawić zakupy, robił wszystko, by go zauważyli. Ocierał się o ich nogi, torby i zwracał na siebie uwagę, jak tylko mógł. W końcu im się to udało, jednak wciąż myśleli o mruczku na ganku.

Para nie ukrywała, że pojawienie się kota przed ich drzwiami mocno ich zaskoczyło. Tym bardziej że zwierzak zupełnie się nie bał, a nawet zachowywał się, jakby był pewny, czego chce. Czy to oznaczało, że wybrał ich na swoich właścicieli?

Los mruczka był niepewny

Para nigdy nie zastanawiała się nad posiadaniem kota, głównie dlatego, że chłopak miał alergię, w związku z czym mruczek powodowałby jego problemy ze zdrowiem. Jednak nie mogli oprzeć się myśli, że zostali przez niego wybrani.

Podczas gdy zastanawiali się, co począć z kotem dalej, zadbali o to, by miał co jeść, a także sprawdzili, czy nie ma wszczepionego czipa. Niestety wszystko wskazywało na to, że jest bezdomny. Internauci, którzy śledzili relacje Izzy nie mieli wątpliwości, że para powinna zatrzymać mruczka.

Ostatecznie kot znalazł, a właściwie wybrał sobie, nowy dom. Na szczęście alergia mężczyzny nie była na tyle silna, by uniemożliwiła im wspólne mieszkanie. Ta historia nie mogła zakończyć się w lepszy sposób.

@izzybubblehead While bringing in our groceries this sweetie came up to us, come back tomorrow for another update on this sweet girl. #stray #rescue #surprise #wholesome #cat #petfamily #love #secondchance ♬ original sound - izzy