Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Anna Lewandowska pokazała, z kim podróżuje samolotem. Widok rozczula
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 02.05.2022 16:29

Anna Lewandowska pokazała, z kim podróżuje samolotem. Widok rozczula

Anna Lewandowska
instagram/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska niedawno zakończyła obóz treningowy w Dojo Stara Wieś i wróciła z powrotem do Monachium. Nie podróżowała jednak sama, choć tym razem nie było przy niej Roberta. Trenerka fitness zdecydowała się odpowiedzieć na liczne zapytania swoich obserwatorów, publikując wymowne zdjęcie. W ostatnim czasie Robert i Anna Lewandowscy znaleźli się pod ostrzałem krytyki w związku z powiększeniem rodziny o nowego członka, a mianowicie psa odmiany "cavapoo". Decyzja o zakupie hybrydy pudla miniaturowego z king charles cavalier spanielem wywołała wiele negatywnych komentarzy. Internauci zarzucili parze sportowców wspieranie pseuhodowli, co zresztą okazało się prawdą.

Niemniej jednak burza medialna szybko ucichła, a zdjęcia suczki imieniem Bella zaczęły regularnie pojawiać się na instagramowym profilu żony piłkarza. Jedna z najnowszych relacji na koncie Anny Lewandowskich dotyczyła właśnie czworonożnej pupilki.

Anna Lewandowska pokazała, jak podróżuje Bella

Biorąc pod uwagę zobowiązania zawodowe najpopularniejszej sportowej pary w Polsce, część internautów zastanawiała się, czy Bella towarzyszy swoim opiekunom podczas licznych wyjazdów. Zapewne obawiano się, czy zwierzę nie czuje się samotne, gdy jego właściciele przez większość czasu są w rozjazdach i na treningach.

Anna Lewandowska postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości, publikując zdjęcie wykonane na pokładzie samolotu. Suczka podróżowała wraz ze swoją panią do Polski i z powrotem, zajmując własne siedzenie.

Bella

Na zdjęciu widać, że Bella co prawda nie siedzi bezpośrednio na fotelu pasażera, ale znajduje się wewnątrz specjalnego transportera. Wygląda, że czuje się komfortowo, co zresztą potwierdziła jej opiekunka, wyjaśniając, że suczka często przesypia podróż samolotem.

- My już gotowe na lot. Pytaliście mnie ostatnio, jak Bella radzi sobie w czasie lotu... właśnie idzie spać - skomentowała Anna Lewandowska, pokazując, jak zamyka pieska wewnątrz transportera, by mógł bezpiecznie odpocząć.

undefined

Trenerka fitness zadbała również o to, by w trakcie podróży Belli nie dokuczało pragnienie. Z transportera wystaje specjalna buteleczka na wodę dla jej czworonożnej towarzyszki.

Po powrocie do domu Anna Lewandowska opublikowała nagranie przedstawiające reakcję jej córek na powrót Belli. Dziewczynki bardzo stęskniły się za pieskiem, a zachowanie suczki wskazuje na to, że odwzajemniała to uczucie. Pupilka skakała dookoła dzieci, merdając ogonkiem ze szczęścia.

undefined

A czy Wam zdarza się podróżować samolotem wraz ze swoimi zwierzakami? W jaki sposób się do tego przygotowujecie?

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: instagram/annalewandowskahpba