Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Zdjęcie ślubne z psem podbija internet. Panna młoda nie mogła powstrzymać śmiechu
Łucja Jureczko
Łucja Jureczko 10.09.2019 14:22

Zdjęcie ślubne z psem podbija internet. Panna młoda nie mogła powstrzymać śmiechu

zdjęcie ślubne
Fot.instagram.com

Zdjęcie ślubne z psiakiem podbija internet, Panna młoda aż nie mogła powstrzymać śmiechu. To zdjęcie na pewno zawiśnie w honorowym miejscu w ich mieszkaniu, a wspomnienia zostaną na długo. Zdjęcie jest niepowtarzalne i wyjątkowe.

Ślub to wspaniały moment w życiu każdego człowieka, nic dziwnego, że chce go dzielić ze swoimi bliskimi, a pies należy do rodziny. To zdjęcie ślubne jest niesamowite i myślą tak nie tylko panna młoda i pan młody, ale także internauci. Jak pies wpływa na nasz związek? Czy pies może ulepszyć nasze relacje z partnerem?

Zdjęcie ślubne z psem podbija internet

Bonne to wesoły psiak pana młodego, który towarzyszył mu zawsze i wszędzie, nic więc dziwnego, że był on także honorowym gościem na jego ślubie. W dzień ślubu para młoda dokonała wszelkich starań, aby zarówno oni, jak i Bonne prezentowali się niesamowicie. Zależało im nie tylko na wspaniałych wspomnieniach, ale także na fajnej pamiątce, którą miało być zdjęcie ślubne.

Kiedy para młoda była już gotowa, aby powiedzieć sobie „Tak” do akcji wkroczył pies. Przybiegł radośnie do swojego pana, aby go obwąchać, a już po chwili radośnie tarzał się na trawie tuż przed panną młodą i panem młodym. Goście byli zachwyceni, a panna młoda nie potrafiła powstrzymać śmiechu. Sami zobaczcie!

Zwierzę w związku

W dzisiejszych czasach bardzo popularny jest model rodziny 2+1, gdzie to 1 to pies lub kot i nic w tym dziwnego, jednak czy pies może wzmocnić nasze relacje z partnerem, czy może osłabić? W końcu to potencjalne zagrożenie dla drugiej połówki czyż nie? Nie. Udowodniono, że posiadanie psa, może zrobić bardzo wiele dla naszego związku. Dlaczego? Odpowiadamy!

Młodzi ludzie, którzy przywiązują się do swoich pupilów często czują się bardziej związani z bliskimi, niż osoby, które tych zwierząt nigdy nie miały. Wynika to niejako z dużej empatii i opiekuńczości, ponieważ przyjmujemy niejako rolę przywódcy stada. Musimy troszczyć się o potrzeby naszego psa, dbać o niego, doglądać, pielęgnować. Osoby, które mają lub miały psa często przejawiają także większą pewność siebie. W szybkim tempie możemy zorientować się, że mamy pierścionek zaręczynowy na dłoni, a w salonie wiszą pamiątki w postaci zdjęcia ślubnego. Jak jednak zaaranżować ten dzień, aby pies miał w nim swoją rolę?

Pies na ślubie

To nie jedyna para młoda, która ten magiczny dzień postanowiła dzielić ze swoimi futrzakami. Jeśli tak jak Ci nowożeńcy jesteście miłośnikami zwierząt, nie pomijajcie ich obecności w tym ważnym dniu. Jak urządzić wesele z psem? Czy to na pewno dobry pomysł? Tak, jak najbardziej. Pies to w końcu pełnoprawny członek rodziny, a co za tym idzie nie tylko powinien dostać zaproszenie, ale także powinien je otrzymać jako pierwszy.

Wiele osób zaczyna trenować swojego psa na parę miesięcy przed weselem, aby ten podczas ceremonii przyniósł im obrączki przed ołtarz. Jest to naprawdę uroczy sposób, aby nasz psiak był częścią naszego „nowego” życia. W sieci możemy nawet znaleźć wiele śmiesznych, odświętnych kostiumów dla psiaków na ten wyjątkowy dzień. Miłym gestem jest także napisanie na zaproszeniach, aby goście zamiast kwiatów, przynieśli worek karmy dla zwierząt, a następnie całość można przekazać np. do schroniska lub fundacji. Nam nie robi to wielkiej różnicy, natomiast wiele głodnych brzuszków zostanie zapełnionych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zdjęcie ślubne

Zdjęcie podbija serca internautów na całym świecie!

zdjęcie ślubne

To nie jedyna para młoda, która na swój ślub zaprosiła psiaka.

zdjęcie ślubne

To zdjęcie ślubne wygląda przepięknie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie tylko Michał Wiśniewski. Polskie gwiazdy w biznesie utopiły fortunę
  2. Beata i Majka nie chciały wychodzić z domu, wstydziły się tego, jak wyglądają. Wszystko odmienił jeden dzień
  3. Skulony pies leżał na środku ruchliwej autostrady. Nie mógł się ruszyć
  4. Mężczyzna mył szyby w wielkim wieżowcu. Kot od razu dołączył do zabawy
  5. Para znalazła bezdomnego kota. Gdy zobaczyli, co znajduje się na jego szyi, natychmiast zareagowali
  6. W upalny dzień zostawiła psa w samochodzie. Policjant kazał jej samej usiąść w rozgrzanym aucie
  7. Najpierw dziwne piski, potem błagalne wycie. Kobieta usłyszała dźwięki dochodzące spod ziemi, szybko podjęto interwencję