kot ukryty w choince
Źródło: Kathryn Welsh

Na zdjęciu choinki chowa się kot. Tylko najbardziej spostrzegawczy go zauważą

19 Grudnia 2020

Koty kochają choinki, ku rozpaczy wielu właścicieli. Jednak nie wszystkie mruczki potrafią się tak dobrze zakamuflować wśród gałęzi, jak ten! Kathryn Welsh uwieczniła swojego podopiecznego na drzewku, jednak niewielu potrafi go znaleźć na zdjęciu.

Bożonarodzeniowe dekoracje służą nie tylko ludziom - zwierzęta także je uwielbiają. Koty darzą szczególną miłością choinki, które przyciągają je zapachem i nieskończonymi możliwościami zabawy. Kot Katheryn o wdzięcznym imieniu Lucifer tak bardzo kocha choinkę, że spędza pośród jej gałęzi długie godziny. Któregoś dnia właścicielka długo nie mogła go znaleźć, a gdy w końcu jej się to udało, podzieliła się w sieci zdjęciem wyjątkowo dobrze schowanego zwierzaka.

Kot ukrył się na zdjęciu

Imię Lucifer naprawdę pasuje do tego kota. Właścicielka w rozmowie z The Dodo opowiedziała, że odkąd był mały uwielbiał psocić, a już szczególnie kochał zabawę świątecznymi dekoracjami.

Musiała przestać kupować prawdziwe choinki, gdyż jej pupil uwielbiał je obgryzać, nie mówiąc już o tym, że regularnie wywracał drzewko próbując się z nim bawić. Jednak z upływem lat Lucifer nieco spoważniał i teraz, zamiast przewracać choinkę, woli się w niej chować.

Pewnego dnia Katheryn usiadła tuż obok swojego bożonarodzeniowego drzewka i spokojnie zajęła się swoimi sprawami. Jednak nagle poczuła się bardzo dziwnie - jakby choinka ją obserwowała. Widząc, że nigdzie nie ma jej kota, wiedziała już, skąd się wzięło to dziwne uczucie.

Jednak mimo że spodziewała się znaleźć Lucifera wśród gałęzi, nigdzie nie mogła go zobaczyć. Po kilku minutach uporczywego wpatrywania się w drzewko spotkała się oczami z własnym kotem, który najwyraźniej świetnie się bawił obserwując panią.

Oburzające działanie urzędnika. Odebrał budy bezdomnym psomOburzające działanie urzędnika. Odebrał budy bezdomnym psomCzytaj dalej

Zdjęcie zrobiło furorę

Katheryn szybko złapała za telefon i zrobiła zdjęcie choinki, po czym udostępniła je na facebookowej grupie dla kociarzy. Zdjęcia ukrytych zwierzaków były tam bardzo popularne, jednak Lucifer zrobił prawdziwą furorę!

Naprawdę trudno jest znaleźć kota wśród gałązek, prawie zupełnie go nie widać. Gwarantujemy, że to zabawa na długie minuty - Lucifer schował się naprawdę skutecznie.

- Ludziom bardzo trudno było go znaleźć, zabawnie było czytać komentarze. Pokazałam też to zdjęcie w pracy, to była świetna zabawa, zupełnie jak życie z Luciferem - śmieje się opiekunka kota.

Poniżej publikujemy rzeczone zdjęcie, z małą podpowiedzią. Przybliżony fragment to obszar, w którym należy szukać kota. Powodzenia!

Zobacz zdjęcie:

kot ukryty w choince

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

źródło: animalschannel.com

Następny artykuł