Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Aktualności > 20-latek z Golubia-Dobrzynia znęcał się nad kotem. Kamery w lokalach bitcoinu wszystko nagrały
Monika Krupska
Monika Krupska 18.05.2021 02:00

20-latek z Golubia-Dobrzynia znęcał się nad kotem. Kamery w lokalach bitcoinu wszystko nagrały

policja
pixabay/fsHH

20-letni mieszkaniec Golubia-Dobrzynia (kujawsko-pomorskie) znęcał się nad kotem. Kamery monitoringu w lokalach bitcoinu nagrały skandaliczne sceny. Mężczyzna wieszał zwierzę przez obudowę boksu, podduszał, deptał oraz siadał na nim. Sytuację zauważył pracownik lokali i powiadomił policję.

20-latek znęcał się nad kotem

Do znęcania się nad kotem doszło 2 maja w lokalach bitcoinu w dwóch lokalach na terenie miasta Golubia-Dobrzynia. Kolejnego dnia policjanci przyjęli zawiadomienie w tej sprawie. Znęcanie się nad kotem zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

- Jeszcze tego samego dnia podejrzewany mężczyzna zgłosił się na komendę. Okazał się to być 20-letni mieszkaniec Golubia-Dobrzynia a kot był jego własnością od miesiąca - informują policjanci.

Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzęciem, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do swiatzwierzat.pl

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Tagi: Agresja Kot