Swiatzwierzat.pl
Pies

fot.instagram.com/billiewensveen/, instagram.com/jsaraceno/

Wzruszająca reakcja psa wypuszczonego na wolność. Ze szczęścia zaczął tańczyć w deszczu

7 Lipca 2022

Autor tekstu:

Martyna Kucharczyk

Piesek o imieniu Rambo spędził w schronisku całe 175 dni. Kiedy wreszcie trafił do rodziny zastępczej, nie mógł opanować swojego szczęścia. W sieci ukazało się wideo, na którym czworonogów biega i "tańczy" w deszczu.

Obecnie w schroniskach na całym świecie znajdują się tysiące zwierząt, które oczekują na przyjście nowych właścicieli. Dla wielu z nich własny dom i kochająca rodzina byłyby gigantyczną zmianą na lepsze. Dowodem na to jest Rambo ze Stanów Zjednoczonych.

Po 175 dniach znalazł nowy dom

Rambo to piesek, który został znalezienie na ulicach Kennewick w stanie Waszyngton w Stanach Zjednoczonych. Psiak trafił pod opiekę wolontariuszy ze schroniska Forgotten Doga Rescue, gdzie spędził aż 175 dni. Dzięki trenerom nauczył się poznawania obcych, posłuszeństwa i wielu innych umiejętności, które sprawiły, że ostatecznie znalazł rodzinę zastępczą.

- Jest najsłodszym facetem dla ludzi, których uważa za swoją załogę — mówiła o Rambo wolontariuszka ze schroniska Julie Saraceno w rozmowie z portalem The Dodo

Rambo po opuszczenie Forgotten Doga Rescue pokochał wolność. Zmiana budy na ogromne podwórko sprawiła, że całkowicie odżył i z radością zaczął korzystać z zyskanej swobody. Pewnego razu pracownicy FDR otrzymali nagranie, które poruszyło ich serca.

Karol Maciesz

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chciał wyrzucić psa za barierkę? Internautom puściły hamulce

CZYTAJ DALEJ

Pies Rambo "tańczył" w deszczu

- Płakałam szczęśliwe łzy, gdy jego przybrana mama wysłała mi nagranie. To był jego drugi dzień w jego domu zastępczym, a absolutna radość w jego oczach i poczucie wolności było cudowne do oglądania – wyznała Saraceno.

Na wideo możemy zobaczyć, jak Rambo pomimo deszczowej pogody biega wesoło po podwórko i "tańczy" w deszczu. Widok ten poruszył zarówno pracowników schroniska, jak i wszystkich wielbicieli psów. Na udostępnione wideo zareagowały dziesiątki tysięcy internautów.

Póki co Rambo dalej przechodzi przez trening, jednak już niedługo będzie miał okazję poznać nową rodzinę, z którą zostanie już na stałe. Niewątpliwie będzie to dla niego wyjątkowo szczęśliwy dzień.

9 najrzadszych, ale szalenie pięknych kotów. Większość Polaków nawet nie wie, że istnieją!

Te rasy kotów są nie tylko rzadkie, ale przede wszystkim niezwykle fascynujące! Mają wyjątkowy wygląd i charakter, a swoją oryginalnością zachwycą każdego. Warto je poznać! (fot. unsplash/Tran Mau Tri Tam)

Zobacz galerię >

Czy wiesz wszystko o czarnych kotach? SPRAWDŹ, czym mogą Cię zaskoczyć

Pytanie 1 z 8

Nie ma na świecie dwóch kotów o identycznym:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: The Dodo

Tagi:

Martyna KucharczykAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]rzat.pl

Podobne artykuły

Psy

Nieszczęśliwy wypadek suczki "zakopanej żywcem". Policja wytyka schronisku szereg nieścisłości

Czytaj więcej >

Psy

Ledwo kupił szczeniaka, a już go oddał. Nowych opiekunów czeka przykra niespodzianka

Czytaj więcej >

Psy

Przywiązał psa do bramy schroniska w śnieżycę. "Możecie być pewni, że nie wróci do tej kreatury"

Czytaj więcej >

Psy

Szybki test na spostrzegawczość. Ile psów widzisz na zdjęciu? Nie tak łatwo odpowiedzieć poprawnie

Czytaj więcej >

Psy

Młoda suczka zakopana żywcem pod Krakowem? Odnaleziono ją podczas robót koparką

Czytaj więcej >

Psy

Nowe przepisy dotyczące zwierząt wkrótce wejdą w życie. Będą spore zmiany

Czytaj więcej >