Swiatzwierzat.pl
bernardyn z panią

youtube.com/Angelica M

Ogromny bernardyn zobaczył panią po miesiącu rozłąki. Reakcja mogła być tylko jedna, jest wideo

4 Listopada 2020

Autor tekstu:

Zuza Siwek

Udostępnij:

Wideo przedstawiające spotkanie pani ze swoim psem wzruszy nawet największego twardziela. Trudno o lepszy dowód przywiązania psa do człowieka, niż widok takiego powitania. Rozstanie trwało jedynie miesiąc, ale każdy wie, że gdy się za kimś tęskni,

Wideo pokazuje, jak wiele znaczymy naprawdę dla swoich zwierząt. Ogromny bernardyn ma tylko 10 miesięcy, ale swoimi rozmiarami mógłby przerazić niejedną osobę! Nie wiadomo, dlaczego jego pani nie było w domu przez miesiąc, jednak reakcja psa doskonale udowadnia, że miesiąc to stanowczo za długo. Trudno nie rozpłynąć się na widok takiego powitania w domu!

Wideo z powitania

Rozłąka jest trudna nie tylko dla ludzi. Każdy właściciel czworonoga wie, że zwierzaki naprawdę przywiązują się do swoich opiekunów, a gdy ich zabraknie, od razu niepokoją się i zastanawiają, gdzie poszli i kiedy wrócą jego ukochani ludzie.

Ten 10-miesięczny bernardyn nie widział swojej pani przez cały miesiąc. Dla młodego psiaka to kawał czasu! Opiekunowie musieli wiedzieć, że bardzo tęskni za właścicielką, ponieważ postanowili nagrać ich spotkanie.

Na wideo widzimy, jak podekscytowany czworonóg zjawia się w miejscu spotkania na pace samochodu. Gdy wysiada, trudno nadziwić się jego rozmiarom - mimo młodego wieku sięga opiekunce prawie do łokcia!

Spotkanie z panią

Po krótkim spacerze następuje oczekiwanie. Szczeniak chyba nie do końca wie, co go czeka za kilka chwil, jednak cierpliwie stoi na smyczy i słucha, co mówi do niego trzymająca ją kobieta.

Minął moment, zanim zrozumiał, że opiekunka zapowiada nadejście jego ukochanej pani! Widzimy, jak z daleka zbliża się młoda kobieta o szczupłej sylwetce, a bernardyn, jakby nie dowierzał, że to ona, przysiada skonsternowany na trawie, cicho popiskując.

Jednak gdy pani zbliża się jeszcze kilka kroków, a pies rozpoznaje jej głos, nie waha się ani chwili. Po krótkim, radosnym szczeknięciu ruszył prosto w kierunku wytęsknionej właścicielki!

Radość szczeniaka

Gigantyczny szczeniak wpada prosto w ramiona drobnej kobiety i nie może opanować radości. Jego potężny ogon wygląda, jakby miał się zaraz urwać od energicznego machania!

Psiak cieszy się ze spotkania w najbardziej czysty, uroczy sposób - tak jak potrafią tylko zwierzęta. Na zmianę daje się pogłaskać i podskakuje w górę, oferując ukochanej pani buziaki.

Wideo poruszyło internautów i zyskało niemal milion wyświetleń! Komentarze pełne są doświadczeń innych właścicieli czworonogów i wzruszonych powitaniem słów.

To wspaniały dowód na to, ile miłości mają w sobie nasze zwierzaki. Na spotkanie po długiej rozłące reagują w cudowny sposób - może my też powinniśmy tak otwarcie pokazywać innym radość?

Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >