Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Reakcja inna niż wszystkie. Pies nie potrafił opanować ekscytacji z wizyty u lekarza
Monika Krupska
Monika Krupska 24.03.2022 19:00

Reakcja inna niż wszystkie. Pies nie potrafił opanować ekscytacji z wizyty u lekarza

reakcja psa
screen z YouTube/Associated Press Associated Press

Reakcje psów na wizyty u weterynarzy cieszą się w sieci popularnością. Zwierzaki zachowują się komicznie! Jeszcze wczoraj pokazywaliśmy Wam golden retrievera, który obraził się na swoją właścicielkę, która zaciągnęła psa do lecznicy. Pies dosłownie nie chciał wyjść z auta, pani miała z nim spory problem. Ale nie wszyscy właściciele mają pod górkę z ukochanymi pupilami. Pewien pies dosłownie skakał z radości! 

Pies u weterynarza 

Weterynarze szkolą się wiele lat, aby pomagać zwierzętom. To właśnie dla nich wybrali się na bardzo ciężkie studia. Wszystko po to, aby w pracy pracować z miłymi pupilami, które cieszą się na ich widok. Tak jednak zdarza się bardzo rzadko. Koty prychają i drapią, psy szczekają i próbują gryźć - właśnie tak wygląda wizyta w gabinecie lekarskim. Opanowane zwierzaki zdarzają się rzadko, choć oczywiście jest to możliwe. 

Aby udowodnić tę tezę, jeden z klientów placówki weterynaryjnej nagrał niespodziewaną reakcję psa na wizytę. Zwierzę nie potrafiło opanować szczęścia. Cały czas skakało do góry, kiedy właścicielka rejestrowała ich przybycie w placówce w Kolorado. 

Nie wiadomo, dlaczego pies trafił do weterynarza, ale nie wyglądało na to, aby był chory. Zwierzak miał mnóstwo energii. Kto by pomyślał, że wizyta kontrolna tak go ucieszy?

Reakcje internautów na psa 

Filmik ze skaczącym psem trafił na kanał Associated Press na YouTubie. Przez dwa lata obejrzano go blisko 100 tysięcy razy i zostawiono ponad tysiąc łapek w górę! To nie jest duży wynik, ale na pewno to nie jest jedna kopia tego materiału. Sądząc po ilości łapek, wideo na pewno przypadło do gustu użytkownikom. W końcu rzadko widzi się tak radosnego psa! 

- Wiele psów nienawidzi wizyty u weterynarza, ale nie Endo. Pies podskakiwał z podekscytowania, zaraz przed tym, gdy miał przyjąć go lekarz - napisano na YouTubie.

A jak Wasze psy reagują na wizytę u weterynarza? Koniecznie dajcie nam znać! 

Zobacz wideo: