reakcja psa
Źródło: screen z YouTube/Associated Press Associated Press

Reakcja inna niż wszystkie. Pies nie potrafił opanować ekscytacji z wizyty u lekarza

2 Grudnia 2020

Mało które psy chętnie chodzą do weterynarza. Zwierzaki zazwyczaj uciekają, gdzie pieprz rośnie. Nie lubią, kiedy daje im się zastrzyki, obcina pazurki lub podaje leki! Ale pewien psiak miał zupełnie inne odczucia do przebywania w lecznicy. Nagrano jego przedziwne zachowanie. To się nie mieści w głowie!

Reakcje psów na wizyty u weterynarzy cieszą się w sieci popularnością. Zwierzaki zachowują się komicznie! Jeszcze wczoraj pokazywaliśmy Wam golden retrievera, który obraził się na swoją właścicielkę, która zaciągnęła psa do lecznicy. Pies dosłownie nie chciał wyjść z auta, pani miała z nim spory problem. Ale nie wszyscy właściciele mają pod górkę z ukochanymi pupilami. Pewien pies dosłownie skakał z radości!

Uratował żołnierzy, ale zapłacił za to wysoką cenę. Władze nagrodziły owczarka belgijskiego za poświęcenieUratował żołnierzy, ale zapłacił za to wysoką cenę. Władze nagrodziły owczarka belgijskiego za poświęcenieCzytaj dalej

Pies u weterynarza

Weterynarze szkolą się wiele lat, aby pomagać zwierzętom. To właśnie dla nich wybrali się na bardzo ciężkie studia. Wszystko po to, aby w pracy pracować z miłymi pupilami, które cieszą się na ich widok. Tak jednak zdarza się bardzo rzadko. Koty prychają i drapią, psy szczekają i próbują gryźć - właśnie tak wygląda wizyta w gabinecie lekarskim. Opanowane zwierzaki zdarzają się rzadko, choć oczywiście jest to możliwe.

Aby udowodnić tę tezę, jeden z klientów placówki weterynaryjnej nagrał niespodziewaną reakcję psa na wizytę. Zwierzę nie potrafiło opanować szczęścia. Cały czas skakało do góry, kiedy właścicielka rejestrowała ich przybycie w placówce w Kolorado.

Nie wiadomo, dlaczego pies trafił do weterynarza, ale nie wyglądało na to, aby był chory. Zwierzak miał mnóstwo energii. Kto by pomyślał, że wizyta kontrolna tak go ucieszy?

Teksty wybrane dla Ciebie:

Reakcje internautów na psa

Filmik ze skaczącym psem trafił na kanał Associated Press na YouTubie. Przez dwa lata obejrzano go blisko 100 tysięcy razy i zostawiono ponad tysiąc łapek w górę! To nie jest duży wynik, ale na pewno to nie jest jedna kopia tego materiału. Sądząc po ilości łapek, wideo na pewno przypadło do gustu użytkownikom. W końcu rzadko widzi się tak radosnego psa!

- Wiele psów nienawidzi wizyty u weterynarza, ale nie Endo. Pies podskakiwał z podekscytowania, zaraz przed tym, gdy miał przyjąć go lekarz - napisano na YouTubie.

A jak Wasze psy reagują na wizytę u weterynarza? Koniecznie dajcie nam znać!

Zobacz wideo:

Dlaczego kot kicha? Właścicielu powinieneś wiedzieć, co dzieje się z mruczkiemDlaczego kot kicha? Właścicielu powinieneś wiedzieć, co dzieje się z mruczkiemCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródła: YouTube

Następny artykuł