Swiatzwierzat.pl

fot. Casarsa Guru / Canva

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

22 Maja 2022

Autor tekstu:

Wioleta Piróg

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się hotele i ośrodki wypoczynkowe, do których można przyjeżdżać ze zwierzętami. Jak się okazuje, nie wszystkim się to jednak podoba. Jeden z internautów napisał, że "nie ma zamiaru relaksować się na sofie, gdzie dzień wcześniej wylegiwał się pies."

W dzisiejszych czasach ludzie traktują swoich pupili jak członków rodziny i nie wyobrażają sobie pozostawić ich na tydzień lub dwa. Dlatego poszukują takich miejsc, w których przyjazd z psem lub kotem będzie możliwy. Jednak są także tacy, którym właśnie zależy na tym, aby obiekt nie przyjmował zwierząt.

Wakacje ze zwierzętami?

Niestety nie wszystkim podoba się fakt, że coraz więcej turystycznych miejsc staje się przyjazna zwierzętom. Niezadowolony internauta na jednej z internetowych grup napisał nawet, że ciężko jest już znaleźć miejsce, w którym wciąż byłyby niemile widziane.

Często wyjeżdżam z rodziną. Od jakiegoś czasu pytam tylko o lokale, które nie przyjmują zwierząt i takich jest jak na lekarstwo. Nie mam zamiaru relaksować się na sofie, gdzie dzień wcześniej wylegiwał się pies. Też tak macie? – czytamy we wpisie mężczyzny.

Internauci bardzo szybko zareagowali na jego post i w mgnieniu oka pojawiło się pod nim ponad sto komentarzy.

Nocleg z psem to obecnie normalna sprawa

Wielu komentujących uznało, że obecnie to normalne, że ludzie zabierają swoje zwierzęta na wakacje i nie ma w tym nic nadzwyczajnego.

Bardzo się cieszę, że jest coraz większa tolerancja dla psiaków. Dla mnie to część rodziny i chcę się z nim dzielić przyjemnościami-tym bardziej że on sam też z tego czerpie. Oczywiście każdy za swojego psa jest odpowiedzialny, wystarczy określić kwotę dodatkową za ew. sprzątanie – napisała jedna z internautek.

Obawiam się, że trzeba iść z duchem czasu, teraz pies jest jak członek rodziny, turyści potrafią zapłacić więcej by móc zabrać przyjaciela – zauważyła kolejna.

Pies to członek rodziny

Do dyskusji przyłączyła się również właścicielka obiektu, w którym wynajmuje gościom apartamenty. Napisała, że ona przyjmuje gości z psami i nie bierze za to dodatkowych opłat

Psy nie zniszczyły nam nigdy apartamentu, a ludzie i owszem. Mamy bardzo dobre oceny za czystość, bo, co ciekawe, goście z psami bardzo o to dbają. Pies to członek rodziny, u nas ma takie same prawa – wyznała w komentarzu, którego polubiło 80 osób.

– Po zwierzętach, tak samo jak po dzieciach, trzeba sprzątać. Zazwyczaj większy syf robią dzieci – przyznał inny.

A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Wakacje ze zwierzętami czy bez?

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]  Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta.  Bądź z nami!

Źródło: turystyka.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Pozostałe

31. finał WOŚP bez fajerwerków? Jurek Owsiak obiecał zatroszczyć się o zwierzęta
Czytaj więcej >

Pozostałe

Internauci oburzeni kreacją Kylie Jenner. Gloryfikacja polowań na zwierzęta? Zaskakujące stanowisko PETA
Czytaj więcej >

Pozostałe

Holandia chce zakazać designerskich ras psów i kotów. Na "czarnej liście" najpopularniejsze pupile
Czytaj więcej >

Pozostałe

Jaki jesteś w miłości? Wszystko zależy od tego, czy najpierw zauważysz ptaki, czy konia
Czytaj więcej >

Pozostałe

Rolnik nie wierzył, że zniosła to kura. Na widok jajka z ogonem w sieci zapanował szał
Czytaj więcej >

Pozostałe

Pożar w stadninie koni Huculski Raj. Prawie wszystkie zwierzęta zginęły, dwie osoby w szpitalu
Czytaj więcej >
Wioleta Piróg

Chcesz się ze mną skontaktować?Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]