Swiatzwierzat.pl
Projekt bez tytułu (11)

fot. Casarsa Guru / Canva

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

22 Maja 2022

Autor tekstu:

Wioleta Piróg

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się hotele i ośrodki wypoczynkowe, do których można przyjeżdżać ze zwierzętami. Jak się okazuje, nie wszystkim się to jednak podoba. Jeden z internautów napisał, że "nie ma zamiaru relaksować się na sofie, gdzie dzień wcześniej wylegiwał się pies."

W dzisiejszych czasach ludzie traktują swoich pupili jak członków rodziny i nie wyobrażają sobie pozostawić ich na tydzień lub dwa. Dlatego poszukują takich miejsc, w których przyjazd z psem lub kotem będzie możliwy. Jednak są także tacy, którym właśnie zależy na tym, aby obiekt nie przyjmował zwierząt.

Wakacje ze zwierzętami?

Niestety nie wszystkim podoba się fakt, że coraz więcej turystycznych miejsc staje się przyjazna zwierzętom. Niezadowolony internauta na jednej z internetowych grup napisał nawet, że ciężko jest już znaleźć miejsce, w którym wciąż byłyby niemile widziane.

Często wyjeżdżam z rodziną. Od jakiegoś czasu pytam tylko o lokale, które nie przyjmują zwierząt i takich jest jak na lekarstwo. Nie mam zamiaru relaksować się na sofie, gdzie dzień wcześniej wylegiwał się pies. Też tak macie? – czytamy we wpisie mężczyzny.

Internauci bardzo szybko zareagowali na jego post i w mgnieniu oka pojawiło się pod nim ponad sto komentarzy.

Nocleg z psem to obecnie normalna sprawa

Wielu komentujących uznało, że obecnie to normalne, że ludzie zabierają swoje zwierzęta na wakacje i nie ma w tym nic nadzwyczajnego.

Bardzo się cieszę, że jest coraz większa tolerancja dla psiaków. Dla mnie to część rodziny i chcę się z nim dzielić przyjemnościami-tym bardziej że on sam też z tego czerpie. Oczywiście każdy za swojego psa jest odpowiedzialny, wystarczy określić kwotę dodatkową za ew. sprzątanie – napisała jedna z internautek.

chory kot

Sześć smutnych oznak, że kot umiera. Bardzo przykre, ale warto wiedzieć

CZYTAJ DALEJ

Obawiam się, że trzeba iść z duchem czasu, teraz pies jest jak członek rodziny, turyści potrafią zapłacić więcej by móc zabrać przyjaciela – zauważyła kolejna.

Pies to członek rodziny

Do dyskusji przyłączyła się również właścicielka obiektu, w którym wynajmuje gościom apartamenty. Napisała, że ona przyjmuje gości z psami i nie bierze za to dodatkowych opłat

Psy nie zniszczyły nam nigdy apartamentu, a ludzie i owszem. Mamy bardzo dobre oceny za czystość, bo, co ciekawe, goście z psami bardzo o to dbają. Pies to członek rodziny, u nas ma takie same prawa – wyznała w komentarzu, którego polubiło 80 osób.

Po zwierzętach, tak samo jak po dzieciach, trzeba sprzątać. Zazwyczaj większy syf robią dzieci – przyznał inny.

A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Wakacje ze zwierzętami czy bez?

TOP 10 najniebezpieczniejszych zwierząt świata. Numer jeden zabija z zimną krwią

Najniebezpieczniejsze zwierzęta świata mogą wyglądać naprawdę niepozornie. Wręcz przeciwnie - mogą być małe, wyglądać uroczo bądź wcale nie uchodzić za drapieżniki. Przedstawiamy 10 najniebezpieczniejszych zwierząt na świecie. (Fot. SGreys, canva.com)

Zobacz galerię >

SPRAWDŹ, jak dobrze znasz rasy psów

Pytanie 1 z 8

Jaka rasa zyskała miano największej na świecie?

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: turystyka.pl

Tagi:

Wioleta PirógAutor

Redaktor portalu swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Pozostałe

Pierwszy przypadek małpiej ospy w Europie. Czy mamy powody do obaw?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Jaką krzywdę może wyrządzić wypalanie traw?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Sezon wypalania traw. Strażacy ostrzegają przed niebezpieczeństwem

Czytaj więcej >
Pitbull i dziecko

Pozostałe

Dziecko zrobiło pobudkę ogromnemu pitbullowi. Jego reakcja była natychmiastowa, wszystko nagrano

Czytaj więcej >
Pies Jogi

Pozostałe

Wychudzony i wygłodniały pies zerwał się z łańcucha. Nie miał siły uciec, prawie zamarzł

Czytaj więcej >

Pozostałe

Tylko u nas: Fundacja Koty z Grochowa opowiada o ratowaniu kotów z Ukrainy

Czytaj więcej >