Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > W całej okolicy wywiesili plakaty o zaginięciu kota. Nie do wiary, kto przyglądał się jednemu z nich
Lena Tomaszewska
Lena Tomaszewska 15.07.2023 15:06

W całej okolicy wywiesili plakaty o zaginięciu kota. Nie do wiary, kto przyglądał się jednemu z nich

W całym mieście były rozwieszone ogłoszenia o zaginionym rudym kocie
W całym mieście były rozwieszone ogłoszenia o zaginionym rudym kocie, fot. Twitter/Bamf_

W hiszpańskim mieście Murcja zaniepokojeni właściciele rudego mruczka porozwieszali ogłoszenia o zaginięciu zwierzęcia. Na jeden z plakatów, którymi oblepione były ulice, natknęła się pewna kobieta. Z ogromnym zdziwieniem zorientowała się, że nie tylko ona wpatruje się w ogłoszenie. Oczy nieznajomego również skierowane były w stronę plakatu.

Przeszła obok ogłoszenia o zaginięciu kota. Nie mogła uwierzyć, kto się w nie wpatrywał

Młody Hiszpan posługujący się na Twitterze nickiem Bamfo the Ninth chciał poprawić humor swoim obserwującym i podzielił się niewiarygodną historią, która przydarzyła się jego siostrze. Idąc miastem, kobieta zauważyła wiszące wszędzie ogłoszenia o zaginięciu rudego kota. Zatrzymała się przed jednym z nich i nie mogła uwierzyć. Nie ona jedyna czytała plakat.

Kot zaginął kilka dni wcześniej. Zmartwieni właściciele zaczęli obklejać miasto plakatami. Liczyli, że uda im się znaleźć ukochanego mruczka.

Rekiny w Bałtyku, stacja badawcza potwierdza. Z pozoru egzotyczne drapieżniki są bliżej niż myślisz

Kobieta spojrzała pod drzewo, na którym wisiał plakat i zobaczyła... rudego kota patrzącego na swoje zdjęcie

Gdyby nie uwieczniła tego momentu aparatem w swoim telefonie komórkowym, prawdopodobnie nikt by nie uwierzył. Pod ogłoszeniem o zaginięciu rudego mruczka, leżał… on sam we własnej osobie. Wpatrywał się w wiszący powyżej plakat, jakby rozumiał, co jest na nim napisane.

Kobieta natychmiast sięgnęła po telefon i skontaktowała się z rodziną kota. Chociaż po hiszpańskim mieście Murcja kręci się sporo bezdomnych kotów, w tym pewnie rudzielców, okazało się, że mruczek był faktycznie tym z ogłoszenia. Niesamowita zbieżność wydarzeń sprawiła, że zwierzę trafiło do zatroskanych właścicieli.

zaginiony kot (1).jpg
Zaginiony kot odnalazł się wpatrujący w plakat ze swoim zdjęciem, fot. Twitter/Bamf_

Mężczyźnie udało się poprawić humor internautom. Żartom nie było końca

Jak sam postujący wspominał, zrobił to, żeby poprawić innym humor w “ten apokaliptyczny czas”. Plan się powiódł, ponieważ szereg komentarzy sugerował, że napełnił dzień internautów radością.

Kot patrzy na plakat i mówi “Boże, biedactwo, idę na spacer zobaczyć, czy go zobaczę” – komentuje z rozbawieniem kobieta.

Proponuję umieścić te znaki na wysokości kotów, aby je widziały i wiedziały, że ich szukają.

Kot prosi o nagrodę.

Inni zamieszczali śmieszne zdjęcia i memy, które przypominały im o opisanej sytuacji. Znalazła się cała galeria bardzo podobnych fotek kotów, które nie wiedziały, że stoją obok ogłoszenia o własnym zaginięciu.

Źródło: lastampa.it, lanacion.com

Tagi: Kot Świat