Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Właściciel

Właściciel

ciąża
13.07.2020 11:50 Dlaczego kot podgląda mnie w toalecie? Wcale nie ma złych intencji

Dlaczego kot podgląda mnie w toalecie? – zapytuje niemal każdy właściciel mruczka. Czy twój kot również nie chce opuszczać cię nawet w tak prywatnej chwili? Zaczyna cię to denerwować? Niepotrzebnie – twój zwierzak wcale nie ma złych intencji!Każdy właściciel kota dobrze zna tę sytuację – jego pupil chce mu towarzyszyć za wszelką cenę — nawet podczas wizyty w toalecie, kąpieli w wannie czy pod prysznicem. Jak można wytłumaczyć takie zachowanie zwierzęcia? Dlaczego kot podgląda mnie w toalecie? Jeśli to pytanie chodzi ci po głowie od dłuższego czasu, pora w końcu na nie odpowiedzieć.

Suczka
28.02.2020 09:45 Suczka zobaczyła na ulicy identycznego psa jak ona. Wręcz błagała właścicielkę, by wrócił z nimi do domu

Suczka podczas spaceru zobaczyła coś, obok czego nie mogła przejść obojętnie. Jej oczom ukazał się zwierzak, który wyglądał zupełnie, jak jej lustrzane odbicie! Zachwycona psinka postanowiła zrobić wszystko, aby bliźniak wrócił z nią do domu. Bethany Coleman i Tyson jakiś czas temu zdecydowali się na adopcję suczki o imieniu Rouge. Byli również właścicielami dwóch dorodnych kotków. Nigdy nie spodziewaliby się, że w ich życiu niespodziewanie pojawi się jeszcze ktoś inny! Bezdomny kotek pilnował ciała swojej zmarłej mamy. Nie mógł przestać płaka Kot ukrył się na zdjęciu. 93% ludzi poddaje się po jednej minucie szukania

łapa
30.12.2019 17:09 Wziął do ręki łapkę swojego psa. Zauważył szczegół, którym musiał podzielić się w sieci

Łapa psa zaintrygowała go na tyle, że musiał podzielić się swoim odkryciem ze światem. Natychmiast zaczęły spływać do niego odpowiedzi od ludzi, którzy zauważyli u swoich zwierząt dokładnie to samo. Lepiej szybko sprawdźcie, czy wasze zwierzę też to ma! Psy są naszymi wiernymi towarzyszami od zarania dziejów. Możemy przywołać przykłady z każdej epoki, gdzie na malunkach przedstawieni są ludzie ze swoimi psami. Jednak jak się okazuje, cały czas odkrywamy coś nowego o tym cudownych stworzeniach. Mężczyzna nie spodziewał się tego, co zobaczył, przyjrzawszy się, jak wygląda łapa jego psa.

rachunek
08.12.2019 15:48 Rzucił psem o podłogę i zaczął kopać. Wszystko dlatego, że rachunek w klinice weterynarii był zbyt wysoki

Rachunek za leczenie psa był wyższy, niż się spodziewał — w taki sposób mężczyzna usprawiedliwiał swoje bestialskie zachowanie wobec zwierzęcia. Rzucił nim o podłogę, zaczął z całej siły kopać, a to wszystko na oczach dziecka. Wybuch agresji ze strony nieodpowiedzialnego właściciela psa wzbudził oburzenie wśród Internautów na całym świecie. Posiadanie zwierzęcia to ogromna odpowiedzialność. Z tego powodu ludzie powinni dwa razy zastanowić się, zanim w ogóle zaczną planować jego zakup czy przygarnięcie. Jeśli zabraknie tego zastanowienia się, tylko będą mnożyć się przypadki takie jak ten. Ten okrutny właściciel postanowił wyładować na zwierzęciu swoją agresję, kiedy okazało się, że rachunek z lecznicy weterynaryjnej okazał się wyższy, niż się spodziewał.

kot
08.11.2019 12:33 Gdy właściciel dostał kotka, dorosły brytyjski kot zareagował w niezwykły sposób i rozbawił cały internet

Brytyjski kot na „zdradę” swojego pana zareagował w sposób, który sprawił, że wszyscy Internauci się w nim zakochali. Nie da się powstrzymać śmiechu, kiedy patrzy się na wzrok, którym dorosły kot mierzy swojego właściciela, gdy ten bawi się z nowo otrzymanym kociątkiem. Na pewno mu tego nie zapomni. Koty, chociażby nie wiadomo jak spokojne, zawsze będą odczuwały potrzebę upewnienia się, że ich terytorium jest tylko ich. To samo dotyczy „ich” ludzi. Tak więc na pojawienie się w domu nowego zwierzęcia, dziecka albo czasem nawet przedmiotu mogą zareagować w sposób dosyć nieprzewidywalny. Tak właśnie zachował się ten brytyjski kot.

bulldog
07.11.2019 17:51 Buldog po raz pierwszy widzi swoje odbicie w lustrze. Jego reakcja jest zaskakująca

Buldog zareagował w niesamowity sposób, kiedy po raz pierwszy w życiu zobaczył swoje odbicie w lustrze. Takiej reakcji nikt się nie spodziewał, na całe szczęście właścicielka była tuż przy nim, by to nagrać i uwiecznić to niesamowite zachowanie zwierzęcia. Kto by się tego spodziewał? Większość zwierząt nie jest w stanie rozpoznać siebie samych w lustrach. Do rzadkich przypadków, u których jest to możliwe, należą między innymi szympansy i kruki. Niezwykłe połączenie, prawda? Jednak psy czy koty, tak samo, jak dzieci do 18 miesiąca życia, nie mają tej umiejętności. Dlatego bardzo często reagują w zabawny sposób, kiedy tak jak ten buldog postawione przed lustrem.

właściciel
06.11.2019 20:04 Mężczyzna został zabrany przez karetkę. Jego pies nie zamierzał zostawić go samego w ciężkich chwilach

Właściciel tego pieska został zabrany przez karetkę. W normalnej sytuacji oznaczałoby to, że pies zostanie przekazany tymczasowo pod opiekę schroniska. Jednak nie tym razem. Ten dzielny psiak nie zamierzał pozwolić, żeby je pan pojechał gdziekolwiek sam. Paramedycy uszanowali wytrwałego pieska, takiej podróży jeszcze chyba żaden nie miał! Większość z nas traktuje swoich pupili na takich samych zasadach, co członków rodziny. Zdarza nam się jednak zapomnieć, że zwierzęta bardzo często podobnie myślą o nas. Ten pies zdecydowanie uważa, że jego właściciel to członek stada, który nie powinien się od niego zbytnio oddalać. Tym razem pracownicy szpitala uszanowali to przekonanie!

suczka
25.10.2019 17:30 Suczka przeszła przez piekło. Wszystko przez kaprys właścicielki

Suczka omal nie straciła życia z powodu kaprysu właścicielki. Stan, w jakim piesek trafił do schroniska, sprawił, że nawet weterynarze, którzy wiele w swoim życiu widzieli, mieli łzy w oczach. To, jak ktokolwiek mógłby tak skrzywdzić to ufne zwierzątko, jest niewyobrażalne. Oby tę kobietę spotkała surowa kara. Zwierzątko trafiło do lecznicy w przerażającym stanie. Weterynarze byli przekonani, że suczka nie dożyje następnego dnia, ale i tak walczyli o jej delikatne życie z całej siły. Jej właścicielka o mało nie zabiła jej, ponieważ chciała… dopasować wygląd psa do jego imienia. Czy ta kobieta nigdy nie słyszała o tym, że zwierzę to nie zabawka?

oczy
19.10.2019 16:22 Zalety posiadania kota. 7 dowodów na to, że twoje życie będzie lepsze z mruczkiem u boku

Zalety posiadania kota można by wyliczać i wyliczać! Posiadacze kotów wymieniają mnóstwo zalet tych słodkich czworonogów. Jeśli zastanawiasz się, czy warto mieć w domu mięciutką kulkę szczęścia, postaramy się rozwiać wszelkie twoje wątpliwości. Są liczne dowody na korzyści płynące z posiadania mruczącego przyjaciela! Zalety posiadania kota zadziwią niejedną osobę. Korzyści z obcowania z kotami jest naprawdę wiele. Sami sprawdźcie, jak pozytywnie posiadanie kociaka wpływa na nasze życie. Będziecie zaskoczeni, jakie korzyści płyną z posiadania mruczka!

kot
16.10.2019 12:01 Nagrał, co jego kot robi w nocy. Był zaskoczony zachowaniem swojego pupila

Mężczyzna zainstalował ukrytą kamerę w swoim domu, żeby zobaczyć, co robi jego kot, gdy ten wychodzi do pracy. Okazało się jednak, że to, co dzieje się w nocy, było największym zaskoczeniem dla opiekuna! To nagranie wyjątkowo go rozczuliło. Kot o imieniu Achi zawsze był kochającym zwierzakiem, który spędza dużo czasu ze swoim panem. Lomphonten z Tajlandii, zainstalował system monitorujący w domu, dzięki któremu mógł sprawdzać, co robi jego kot. Jeszcze wtedy nie wiedział, że dzięki kamerze znajdzie dowody na to, jak silna jest miłość zwierzaka!

pies
16.09.2019 14:12 Pies przez prawie dwa lata nie ruszył się z miejsca, w którym zginął jego pan. Miejscowi zbudowali mu tam domek

Pies przez prawie dwa lata nie odszedł od miejsca, w którym zmarł jego właściciel, ciągle czekał, aż jego pan wróci i znów będą razem. Miejscowi nie mogąc patrzeć na psiaka, jak cierpi, wybudowali mu domek, aby miał on schronienie. Pies bardzo przywiązuje się do właściciela, tak samo, jak człowiek bardzo przywiązuje się do psa. Nic w tym dziwnego, że kiedy właściciel czworonoga umarł, ten nie wiedział co ma ze sobą zrobić. Postanowił czekać, aż jego Pan wróci do niego. Pies przez prawie dwa lata nie ruszył się z miejsca, w którym zginął jego pan Lojalny pies odmówił opuszczenia miejsca wypadku samochodowego, w którym zmarł jego właściciel i 18 miesięcy siedział, czekając aż pan wróci. Mieszkańcy postanowili zbudować psu domek, aby miał on schronienie przez np. deszczem. fot.Nafpaktianews Web TV Wielu z was na pewno w tym momencie przychodzi na myśl film Hachi: opowieść o psie, który jest filmem opartym na faktach. Hachi czekał, aż jego pan wróci przez 9 lat po jego śmierci. W tym przypadku jest podobnie. Pies odmawia zamieszkania z inną, nową rodziną Historia niczym z filmu „Hachi: opowieść o psie” powtarza się 94 lata później, w Grecji, gdzie to psiak nie odchodził od miejsca, w którym zmarł jego właściciel. Według Nafpaktia News opiekunem psa był 30-letni mężczyzna o imieniu Haris, który zmarł 9 listopada 2017 roku w wypadku samochodowym. Kilka lat wcześniej jego brat stracił życie w podobny sposób. Nikt nie wie jak pies dostał się na miejsce wypadku, skąd tam się wziął, jednak wszyscy wiedzą, że pies nie chce odejść. Miejscowi próbowali zabrać go z drogi, dać mu kochający dom i rodzinę, jednak pies zawsze w jakiś sposób wraca do miejsca wypadku. Po 18 miesiącach wiedzą już, że pies nigdzie się nie wybiera. Miejscowi zbudowali mu tam domek Miejscowi, widząc już, że nie są w stanie dać mu nowego domu, postanowili przestać próbować nakłonić psa do opuszczenia miejsca. Zamiast tego postawili mu domek w tym miejscu, sprawiając, że jest tam nieco przytulniej i bezpieczniej. fot.Nafpaktianews Web TV Mieszkańcy regularnie przynoszą psu jedzenie oraz wodę, aby ten nie zmarł z głodu, ale także przychodzą się z nim pobawić czy go pogłaskać. Dostał on na imię Grek Hachiko, właśnie na cześć słynnej Akity. Żyj dobrze, piesku! ZOBACZ TEŻ: Schorowana sprzątaczka z Olsztyna wygrała 13 milionów. A to wszystko dzięki niepozornemu drobiazgowi Inspektorat bije na alarm: Popularny ser zakażony. Zjedzenie grozi nawet śmiercią Chłopiec zobaczył swojego psa po 8 miesiącach rozłąki. Nie mógł powstrzymać łez Badania wykazały, że ludzie całują swoje psy częściej niż partnerów. 52% badanych przyznało też, że woli spać ze zwierzakiem Niedźwiedź zareagował na kobietę, która pomachała mu z samochodu. Nikt się tego nie spodziewał Kobieta wjechała w latarnię uliczną, teraz nazywają ją bohaterką. Uratowała życie kota Właścicielka niechcący zamknęła kota w lodówce. Nie spodziewała się takiej reakcji

KOT
29.08.2019 19:06 Najdroższy kot świata kosztował 150 tysięcy złotych. Little Nicky został sklonowany

Kot, który był najdroższy na świecie, kosztował aż 150 tysięcy złotych! Little Nicky zasłynął jako pierwszy sklonowany przedstawiciel tego gatunku. Jego właścicielka w ten sposób zrekompensowała sobie utratę ukochanego zwierzątka. Ile kosztuje klonowanie kota w Polsce? Kot, który odchodzi po wielu wspólnych latach, na zawsze pozostaje w pamięci właścicieli. Niektórzy z nich nie radzą sobie ze stratą i za wszelką cenę chcą zdobyć zwierzę, które będzie podobne do poprzedniego. Tak było w przypadku pewnej kobiety, która zdecydowała się sklonować zmarłego kota.