Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Rodzina

Rodzina

Dziecko
05.12.2020 16:30 Pies ciągle szczekał na dziecko. Gdy matka pewnego razu weszła do jego pokoju, zamarła

Pies cały czas szczekał na noworodka. Mama dziecka wiedziała, że psiak nie przepada za nowym członkiem rodziny, bo jest o niego zazdrosny, jednak nie zdawała sobie sprawy, co zwierzę chciało jej przez to powiedzieć. Udała się więc do pokoju, w którym leżał maluch. Była przerażona, kiedy okazało się, że dziecko natychmiast potrzebowało pomocy. Pies na szczęście w odpowiednim momencie zasygnalizował, że coś się dzieje. Z tego artykułu dowiesz się: Dlaczego pies zachowywał się inaczej, niż zwykle Porażające odkrycie matki noworodka Co stało się z dzieckiem? Pies nie lubił noworodka i ciągle szczekał, gdy malec znajdował się w pomieszczeniu. Rodzina postanowiła to przeczekać i pomału oswoić dziecko z ich owczarkiem Collie. Jednak tym razem mama dziecka zauważyła, że zwierzę zachowuje się inaczej niż zwykle. Zobacz także: Znany polski sportowiec spowodował wypadek po pijanemu. Niczego nie pamięta

pies
31.03.2020 13:46 Pies przyniósł rodzinie dziwne, osłabione zwierzątko. Nie mieli pojęcia, co znalazło się w ich domu

Niektóre nowo narodzone zwierzątka, są do siebie tak podobne, ze trudno z początku ocenić, z czym mamy do czynienia. Pewna rodzina otrzymała od swojego psa niesamowity podarunek. Czworonóg przyniósł do ich domu tajemnicze maleństwo!Pies przyniósł rodzinie do domu małe, osłabione zwierzątko. Właściciele nie kryli zdumienia, gdy zobaczyli zwierzaka, jednak prawdziwe zaskoczenie miało dopiero nadejść. Gdy zorientowali się, co właśnie znalazło się w ich domu nie zwlekali ani chwili!

rodzina
02.03.2020 21:28 Poprosili o pomoc przy prezencie dla niepełnosprawnego chłopaka. Nie sądzili, do czego zdolni są ludzie

Rodzina poprosiła o pomoc w uszczęśliwieniu ich niepełnosprawnego siostrzeńca w dniu jego urodzin. Prezent, który chcieli mu podarować, był dość nietypowy. Jednak jego realizacja nie okazała się zbyt trudna. Nie sądzili, że ich prośba spotka się z tak ogromnym odzewem. Tyler miał skończyć niebawem 22 lata. Z tej okazji ciotka niepełnosprawnego młodzieńca chciała zrobić dla niego coś specjalnego. Chłopak ma ciekawe zainteresowanie, a mianowicie uwielbia psy. Jego ciotka podkreślała, że nie jest to zwykła miłość do psów, ale wręcz obsesja. Rodzina Tylera zainicjowała więc kreatywne przedsięwzięcie, żeby uszczęśliwić członka rodziny.

koty
08.11.2019 11:32 Kot uratował rodzinę przed zaczadzeniem. Gdyby nie on, nie mieliby szans na przeżycie

Kot, który uratował rodzinę przed zaczadzeniem, został okrzyknięty prawdziwym bohaterem! Gdy zwierzak spostrzegł, że jedna ze znajdujących się w domu dziewczynek jest bliska omdlenia, zaczął wydawać nietypowe dla siebie odgłosy. Dzięki jego reakcji kilka osób uniknęło tragedii! Prissy, mieszkająca ze swoimi właścicielami w Północnej Karolinie, wykazała się ogromną czujnością. Niefortunne zdarzenie, do którego doszło w domu, mogło skończyć się śmiercią czwórki osób! Co wydarzyło się tego feralnego dnia?