Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy

Pomoc

sarny
14.04.2024 12:37 Malutka sarna nie mogła dołączyć do mamy. Pomoc nadeszła niespodziewanie

Sarny to niezwykle troskliwe opiekunki. Choć nie zawsze można je zaobserwować w pobliżu potomstwa, zwykle z oddali doglądają swoich młodych i w każdej chwili gotowe są przyjść im na ratunek. Gdy więc malutka sarna nie mogła wdrapać się na murek, aby dołączyć do swojej mamy, ta postanowiła wyjść z lasu, żeby jej pomóc. Niestety znajdując się na wzniesieniu, nie była w stanie nic zrobić. Dzięki niespodziewanej interwencji młodej sarnie udało się dołączyć do matki. Co się stało?

trufla
11.09.2020 17:36 Brakuje jeszcze kilku tysięcy złotych, a zostały ostatnie godziny. Ratujmy Truflę

Trufla to klacz, której życie wisi na włosku. Niestety, zostały ostatnie 24 godziny, by ocalić konia, który został skazany na rzeź tylko dlatego, ponieważ jej gospodarz przenosi się do miasta. Do uratowania istnienia Trufli, która nigdy nie bała się ludzi, chodziła pod siodłem i rodziła źrebaki, brakuje niewiele ponad 4 tysiące złotych. Pokażmy, że internet ma moc i ocalmy to niewinne, bezbronne zwierzę.Trufla potrzebuje naszej pomocy. Ten wspaniały, bezbronny i niewinny koń, bez naszego wsparcia nie da sobie rady. Jeżeli w tym momencie nie zareagujemy, to biedne zwierze trafi na rzeź. Pokażmy nie tylko siłę internetu, ale i moc oraz dobro ludzkich serc, liczy się każdy grosz. Wpłacajmy i udostępniajmy, by uratować truflę. Zbiórkę znajdziemy na www.ratujemyzwierzaki.pl/centaurus-trufla.

21.12.2019 21:10 To może być ich ostatnia gwiazdka… Zobacz, jak możesz pomóc zwierzakom w schroniskach

Charytatywna Choinka, to akcja, na którą warto zwrócić uwagę. Zwierzęta towarzyszą nam przecież każdego dnia, jako nasi przyjaciele i wręcz członkowie rodzin. Ich obecność w naszych życiach wielu z nas przynosi radość i komfort. Jednak znacznie bardziej niż my ich, one potrzebują nas. Wiele psów nie ma domów, żyje w schroniskach, które ledwo stać na wykarmienie ich. Mamy szansę pomóc. Akcja Karmimy Psiaki od lat zajmuje się zbieraniem karmy i akcesoriów dla zwierzaków żyjących w schroniskach. Poza tym, pomaga również w znalezieniu pieskom nowych domów. Chociaż ich osiągnięcia są naprawdę imponujące, to wciąż za mało. Dlatego przy okazji świąt Bożego Narodzenia, potrzebują dodatkowej pomocy.