Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Nietypowe Umaszczenie

Nietypowe Umaszczenie

ragdoll
20.02.2024 16:26 Piękny kot marnieje w schronisku. Szanse na adopcję przekreśla wzór na pyszczku

Nikt nie chce przygarnąć kota z takim stygmatem. Urocza kotka rasy ragdoll przez niefortunne znamię czeka od wielu lat na adopcje. To nie jej wina, taka już się urodziła. Tymczasowi opiekunowie już nie wiedzą, co robić. Kotka zasługuje na nowy dom.

koń
04.01.2020 20:16 Koń o niezwykłym umaszczeniu. Jest przepiękny, wygląda jakby był cały z perły

Koń o bardzo niezwykłym umaszczeniu, uważany, za najpiękniejszego konia na świecie. Jest naprawdę przepiękny i majestatyczny, nic dziwnego, że tyle osób się nim zachwyca. Wygląda jakby cały był z masy perłowej. Koń to bardzo mądre i wspaniałe zwierzę, nic dziwnego, że ma tyle fanów. Ten koń wygląda naprawdę nietypowo, ma cudowne umaszczenie, jednak rzadko spotykane. Kolor jego sierści wygląda jakby był zrobiony z perły.

Pies
01.10.2019 15:37 Pies miał niezwykłe umaszczenie. Nikt nie wiedział, że to zwiastun poważnej choroby

Pies ten był posiadaczem niezwykłego i unikatowego umaszczenia. To właśnie dzięki niemu zwierzak stał się prawdziwą gwiazdą. Jednak nikt nie mógłby spodziewać się tego, że jest to oznaka rzadkiej choroby. Kiedy zwierzak zupełnie stracił siły, wszystko stało się jasne. Historią naszego psiego bohatera żyło miliony ludzi na całym świecie. Swoją popularność zawdzięcza nietypowemu wyglądowi. Los chciał, że okazało się to dla niego zgubne. Jego właściciele w ostatnim czasie podzielili się z obserwatorami przykrą wiadomością.