Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy

Koty

dlaczego nie mam przyjaciół
20.07.2020 23:56 Śliczny jestem? Pochwalcie się swoimi kotkami

Kotek jest prześliczny. Czym wyróżniają się Wasze mruczki?Koty są niezwykłe i na pewno nie trzeba nikogo do tego przekonywać. Ten ze zdjęcia wyróżnia się jednak niezwykłymi kolorami. Prawda, że jest śliczny? Każdy od razu zwraca na niego uwagę. Czy Wasze mruczki też się czymś wyróżniają?Chętnie zobaczymy zdjęcia Waszych pupili. Wiemy, że to Wasze oczka w głowie i na pewno macie mnóstwo cudownych fotografii. Może mają nietypowe futerko? A może są wyjątkowymi psotnikami? Dajcie znać!

kotek
18.07.2020 16:42 Robicie sobie zdjęcia ze swoimi kotami? Pochwalcie się

Koty zazwyczaj chodzą własnymi ścieżkami, w związku z tym nie łatwo o wspólne chwile z nimi. Te i tak zawsze zrobią, co chcą. Jednak mimo tego, że są indywidualistami, zazwyczaj to także nasi najlepsi, mruczący przyjaciele. No sami powiedzcie – nikt tak przyjemnie nie mruczy, i nie ma tak przytulnej i ciepłej sierści, do której można się przytulać godzinami. Warto celebrować wspólne chwile ze swoim pupilem. Jak? Polecamy uwiecznienie wspólnych momentów i zabaw na fotografii. A może już taką macie?

kotek
17.07.2020 23:22 Wielki labrador zobaczył dwudniowego kotka. Właścicielka chwyciła za aparat

Kotek był bezbronny i miał zaledwie dwa dni. Podczas spaceru pomiaukiwanie zwróciło uwagę pewnego labradora. To, jak zareagował wielki pies, zdumiało jego właścicielkę. Kobieta musiała wszystko uwiecznić.Okazuje się, że pies może zaprzyjaźnić się z kotem. Ten maleńki kotek został odkryty przez właścicielkę labradora na farmie, w trakcie ich wspólnego spaceru. Była pewna, że ktoś niedługo wróci po maleństwo. Tak się jednak nie stało. Kobieta wzięła więc sprawy w swoje ręce.

kotek
15.07.2020 16:01 Mały kotek jeszcze nie ma imienia. Jakie do niego pasuje?

Bez względu jednak na to, jak kotek będzie się nazywał, chcemy wam przypomnieć, jak wiele takich słodziaków czeka na prawdziwy dom i opiekę. Jeśli macie taką możliwość, adoptujcie te urocze futrzaki, a podpowiedź co do ich nazwania, znajdziecie w komentarzach.Kotek potrzebuje imienia. Ważne, by je lubił i chętnie na nie reagował. Każdy, kto zaadoptował małego zwierzaka, wie, że czasem tygodniami trwają rodzinne dyskusje na ten temat, a pomysłom czasem nie ma końca. Ile to razy po wymienieniu tysiąca imion, maluch zostawał jednak mruczkiem, albo puszkiem?

pies
13.07.2020 21:10 Pies złapał małego kota i przesunął na bok. Nieprawdopodobne, co kierowało zwierzęciem

Niezwykły filmik pokazuje, jak dwa koty zbliżają się wrogo do siebie. Nagle duży pies rasy Golden retriever odciąga gotującego się do walki kota na bok. W ten sposób zapobiega walce dwóch kotów. Wideo zyskało ogromną popularność w internecie i podbiło serca osób na całym świecie. Zwierzęta stały się sławne.Zwierzęta naprawdę potrafią się o siebie troszczyć. Pies okazał się strażnikiem porządku i zapobiegł walce dwóch kotów. Gdyby nie jego bohaterskie zachowanie, ta sytuacja mogłaby skończyć się tragicznie. Rozważny pies w odpowiednim momencie odciągnął swojego kociego przyjaciela na bok, zrobił to w mistrzowskim stylu. Wszystko zostało nagrane.

ciąża
13.07.2020 11:50 Dlaczego kot podgląda mnie w toalecie? Wcale nie ma złych intencji

Dlaczego kot podgląda mnie w toalecie? – zapytuje niemal każdy właściciel mruczka. Czy twój kot również nie chce opuszczać cię nawet w tak prywatnej chwili? Zaczyna cię to denerwować? Niepotrzebnie – twój zwierzak wcale nie ma złych intencji!Każdy właściciel kota dobrze zna tę sytuację – jego pupil chce mu towarzyszyć za wszelką cenę — nawet podczas wizyty w toalecie, kąpieli w wannie czy pod prysznicem. Jak można wytłumaczyć takie zachowanie zwierzęcia? Dlaczego kot podgląda mnie w toalecie? Jeśli to pytanie chodzi ci po głowie od dłuższego czasu, pora w końcu na nie odpowiedzieć.

nagranie wideo
12.07.2020 14:09 16-latek zrobił niewyobrażalną rzecz małemu kotu. Nagranie poruszyło tysiące osób

Na nagraniu widać, jak chłopak znęca się nad kotkiem. Dusi go i uderza nim o różne przedmioty. Wszystko zostało zamieszczone w serwisie Youtube, a po jakimś czasie zniknęło z internetu. Jak wiadomo, w internecie nic nie ginie, dlatego udało się dojść do tożsamości sprawcy. 16-letni chłopak poniesie konsekwencje czynu. Nagranie wideo trafiło do sieci. Ludzie są wstrząśnięci tym, co na nim widać i słychać. 16-latek znęcał się nam maleńkim kotkiem, na nagraniu słychać porażające słowa sprawcy. Fundacja Mikropsy rozpoczęła poszukiwania osoby z nagrania. Okazał się nim 16-letni chłopak z Jarosławia.

psy i koty
10.07.2020 15:30 Koty i psy użądlone przez owady. Spuchły im łapy, nosy i pyszczki

Koty i psy, które zostały użądlone przez pszczoły, wyglądają przerażająco, a miejsca, w które wbił się owad, puchną w zastraszającym tempie. Zwierzaki zmieniają swój wygląd diametralnie, żal patrzeć na te smutne pyszczki. Skutki użądleń mogą być tragiczne. Jeśli nie zareagujemy w odpowiedni sposób, nasz zwierzak może doznać poważnych urazów. Co zrobić, gdy psa ugryzie osa? Co zrobić, gdy psa użądli pszczoła?

dlaczego kot wyrzuca żwirek z kuwety
09.07.2020 11:00 Dlaczego kot wyrzuca żwirek z kuwety? Przyczyna może zaskakiwać

Dlaczego kot wyrzuca żwirek z kuwety? To pytanie pojawia się w głowach wielu właścicieli uroczych mruczków. Znamy przyczyny takiego zachowania! Jak temu zaradzić? Dowiedzcie się już dziś!Wykopywanie żwirku przez koty spędza sen z powiek wielu właścicielom. Ta problematyczna kwestia spotyka wielu z nich. Często zastanawiamy się, gdzie leży przyczyna takiego zachowania i czym jest spowodowana. Dlaczego kot wyrzuca żwirek z kuwety? Szczegółową odpowiedź znajdziecie w poniższym artykule.

czym karmić kota
08.07.2020 21:03 Wasze koty też śpią w dziwnych pozycjach? Chcemy zobaczyć zdjecia

Koty potrafią rozbawić swoich właścicieli pozami, które przybierają w trakcie snu. Wiele z nich wygląda wręcz przekomicznie i aż strach pomyśleć, jak to jest w ogóle możliwe. Te czteronogie pupile w przeciwieństwie do psów lubią chować się w ciasnych zakamarkach, wyginać swoje ciało niczym cyrkowiec i bawić do łez. Chcemy zobaczyć, jak śpią Wasze mruczki!

ciąża
28.06.2020 00:43 Czy wasze koty lubią się kąpać? Pokażcie swoje mruczki

Koty to wspaniałe, domowe zwierzęta. Pomimo że chodzą własnymi ścieżkami, robią, co chcą i często uciekają na długie godziny, to jednak towarzyszą nam w życiu codziennym. A więc chcąc czy nie chcąc, często stają się naszymi najlepszymi przyjaciółmi. Razem z nami jedzą, śpią, czekają, aż wrócimy z pracy, by móc wspólnie się pobawić, pomruczeć czy potulić. Jest jednak jedna czynność, co do której mamy wątpliwości. Czy koty lubią się kąpać? Zazwyczaj widzimy je, jak wykonują poranną toaletę, liżąc swoje łapki. A może podczas naszej nieobecności wskakują pod prysznic. Tak jak ten agent poniżej? Co myślicie? Podzielicie się z nami swoimi mruczącymi czyścioszkami?

kotek
14.06.2020 00:14 Mały kotek prosi, żeby się z nim pobawić. Jak dasz na imię słodziakowi?

Na samym początku pojawia się jeszcze jeden istotny problem – problem imienia. Dzisiaj przedstawiamy wam prawdopodobnie najsłodszego kotka na tej planecie. Wciąż jednak nie ma imienia. Pomożesz?Najsłodsze domowe zwierzątko? Oczywiście, że kotek! Te małe są najbardziej urocze. Co prawda potrafią dać w kość, będąc nieposłuszne – np. załatwiając swoje potrzeby tam gdzie nie powinny – ale takiemu słodziakowi wszystko jest do wybaczenia.

kotka
03.06.2020 19:07 Czy jest coś lepszego niż słodkie kotki? Aż chce się je wyściskać

Kotki są jednymi z najchętniej adoptowanych zwierząt. Kociarze wprost szaleją na ich punkcie. Dostarczają tyle uśmiechu i radości, a dodatkowo wtulają się w nas i głośno mruczą. Te zwierzaki zasługują na bardzo dużo miłości i wbrew stereotypom potrafią jak żadne inne ją odwzajemnić.Kotki, szczególnie te najmniejsze są tak słodkie, że wprost nie da się oprzeć pokusie przytulenia ich wszystkich. Co tak na nas działa? Magia miękkiego futerka, urocze, małe pyszczki, czy ich mruczenie, gdy trzymamy je na rękach?

ukryta kamera
24.05.2020 17:06 Pies czy kot? Kto jest najlepszym przyjacielem człowieka?

Pies czy kot? To pytanie ludzie zadają tak długo, jak długo trwa walka pomiędzy psiarzami a kociarzami. Które z tych domowych zwierząt jest najlepszym przyjacielem człowieka? Pora zakończyć odwieczny spór i przyznać, że nie ważne, czy naszym ulubionym pupilem jest złota rybka, chomik, pies, czy kot, bo pomiędzy każdym zwierzęciem a jego właścicielem, zawiązuje się niezwykła więź. Koty to prawdziwi indywidualiści chodzący własnymi ścieżkami, natomiast psy są w stanie wypełnić niemal każdy rozkaz swojego właściciela. A więc pies czy kot? W tym przypadku wszystko zależy od naszego charakteru, i żadne ze zwierząt nie jest gorsze od drugiego. Zarówno psy jak i koty udowodniły, że potrafią obdarzyć nas bezgraniczną miłością i być wiernymi kompanami życia. Fot. Tran Mau Tri Tam, Unsplash Pies czy kot? Pora przyznać, że obydwa zwierzaki zasługują na miano najlepszego przyjaciela człowieka.

zwierzę
21.05.2020 11:44 Kto pokaże swojego pupila? Bez nich świat byłby smutny

Świat bez nich byłby bardzo smutny. To niesamowite ile uśmiechu im zawdzięczamy każdego dnia.Pupil, nasz ukochany zwierzak to radość każdego domu. Bez względu na to, co działoby się w naszym życiu, możemy wrócić do domu i doświadczyć najwspanialszego pocieszenia. Kot zrobi zabawną minkę i zacznie łasić się do naszych stóp. Pies rzuca się na nas żądny uścisków i najpewniej spaceru… Świat bez nich byłby pogrążony w smutku.Pupil oprócz kotów i psów może przecież być królikiem, chomikiem czy jeszcze innym zwierzakiem. Ten, kto ma takiego podopiecznego, dobrze wie, że szybko stają się oczkiem w głowie swojego właściciela. Pokażecie swoje ukochane zwierzaki?

kotek
19.05.2020 23:10 Słodki kotek nie ma jeszcze imienia. Jakie do niego pasuje? Pomóżcie wybrać

Kotek zasługuje na piękne imię. Chyba nikt nie odmówi uroczemu zwierzakowi. Ten słodziak o niezwykłym umaszczeniu i dużych uszach, czeka, aż ktoś wymyśli mu ksywkę adekwatną do jego cudownego wyglądu! Kotek ze zdjęcia szuka imienia. Jak nazwalibyście tego słodziaka, który uśmiecha się do Was z przymrużonymi oczami? Trzeba przyznać, że ten niezwykły zwierzak zasługuje na równie wspaniałe imię, którym wszyscy będą się zachwycać. Pamiętaj, że ten wybór do końca życia będzie go definiował. To jak- pomożesz?

kot
18.05.2020 09:13 Kot zniknął z domu i pokonał 2 tysiące kilometrów. Po 5 latach stało się niezwykłe

Kot pewnego dnia wyszedł na spacer, tak jak to robił niemalże codziennie. Tym razem jednak nie wrócił, a po długich poszukiwaniach właściciel stracił nadzieję na to, że jego pupil jeszcze żyje. Któregoś dnia mężczyzna otrzymał jednak zaskakujący telefon. Zwierzak odnalazł się ponad 2 tys. kilometrów od swojego miejsca zamieszkania.Viktor Usov myślał, że już nigdy nie zobaczy swojego ukochanego kota, Sashy. Ten jednak pozytywnie go zaskoczył. Po długiej rozłące szczęśliwie wrócił do właściciela.

babcia
06.05.2020 13:40 Babcia była przekonana, że zajmuje się gromadką kotów. Dziwnie wyglądający mruczek nie wzbudził jej podejrzeń

Babcia była przekonana, że adoptowała gromadkę kotów. Przyjęła zwierzęta do swojego domu i otoczyła opieką, gdy staruszkę odwiedził wnuczek, prawda wyszła na jaw. Jedno ze zwierząt to było kotem, nikt nie mógł uwierzyć, co kobieta naprawdę trzymała w domu. Troskliwa babcia postanowiła przygarnąć do swojego pustego domu kilka zabłąkanych kociaków. Całe szczęście jej wnuk zjawił się we właściwym czasie, ponieważ jeden z nich stanowił spore niebezpieczeństwo dla jej zdrowia. Dobre serce kobiety i ogromna miłość do futrzaków mogła zakończyć się prawdziwą tragedią. Staruszka przygarnęła gromadkę kotów Niestety, w rzeczywistości okazało się, że jeden z nich ma niewiele wspólnego z czworonożnych, futrzanym przyjacielem, którego z powodzeniem można trzymać pod własnym dachem. Kiedy Eric Hertlein wybrał się w odwiedziny do swojej ukochanej babci, miał pełną świadomość, że po jej mieszkaniu grasują już kolejne kociaki. W końcu opowiadała o nich z takim entuzjazmem i miłością, że nie sposób było o tym zapomnieć. W momencie, gdy dotarł na miejsce, doznał prawdziwego szoku. Okazało się, że jego babcia oprócz przeuroczych kociaków, zajmuje się kimś jeszcze. O kogo może chodzić? Otóż dziwnie wyglądającym kociakiem, o którym ostatnio wspominała, był… opos. Czy można trzymać w domu oposa? Nasza dzisiejsza bohaterka jest idealnym dowodem na to, że… tak. Kiedy dowiedziała się, że jej ukochany Tete jest przedstawicielem gatunku, który raczej nie powinien mieszkać pod jednym dachem z człowiekiem… zupełnie się tym nie przejęła. W końcu zwierzak wychowywał się u niej od małego i nigdy nie zrobił jej krzywdy. Nie ulega wątpliwości, że zwierzak był prawdziwym szczęściarzem, trafiając akurat pod jej dach. ZOBACZ ZDJĘCIA: filing.pl Jeden z nich wydawał jej się bardzo podejrzany. filing.pl W rzeczywistości był to opos.

kotki
03.05.2020 13:54 Kto da serduszko uroczej gromadce?

Kotki ze zdjęcia wyraźnie czegoś szukają. Myślicie, że wypatrują swojej mamy? A może dostrzegły coś w trawie? Choć historia tego zdjęcia na zawsze pozostanie tajemnicą, trzeba przyznać, że ta gromadka, a wręcz gang różnorodnych kotków, jest niezwykle uroczy. Pamiętacie kiedy wasz mruczek był taki malutki? Młode kocięta są niezwykle niezdarne, a przy tym bardzo słodkie.

koty
02.05.2020 00:31 Słodki z nas duet? Może dostaniemy serduszko?

Słodki duet na dobranoc, został przygotowany specjalnie dla naszych czytelników. Ten uroczy obrazek uspokoi skołatane myśli i przyniesie ukojenie. Koty życzą wszystkim spokojnej nocy i mają nadzieję, że zobaczymy się już jutro. Koty to chyba najsłodsze stworzenia na świecie. Dlatego w ten pierwszy, majowy wieczór, mamy dla was słodkie kociaki, które już pomału przygotowują się do snu. Słońce dawno zaszło za horyzontem, dlatego urocze koty życzą wszystkim naszym czytelnikom słodkich snów.

koty
28.04.2020 00:44 Czy Wasze koty już śpią?

Koty to nocne zwierzęta. Kiedy nas ogarnia senność, one potrafią narobić niezłego hałasu i skutecznie ją odgonić. A może u Was jest wręcz przeciwnie, gdy tylko widzą, że się kładziecie, biegną się przytulić. Układają się z Wami do snu i mruczą do ucha? Mamy nadzieję, że właśnie tak teraz robią i ułatwiają Wam zaśnięcie. Dobrej nocy!

Kot
20.04.2020 23:38 Kotka zobaczyła śmierć Mufasy z „Króla Lwa”. Reakcja zwierzęcia jest nie do uwierzenia

Kotka, która zobaczyła śmierć Mufasy z Króla Lwa, poruszyła internautów. Jej reakcja jest wręcz niewiarygodna! Opublikowane wideo, to najlepszy przykład na to, że zwierzęta również mają duszę. Król Lew to ponadczasowa animacja uwielbiana zarówno przez najmłodszych, jak i starszych widzów. Ciężko znaleźć osobę, która nie uroniła łzy, oglądając scenę śmierci Mufasy. Okazuje się, że pamiętna scena wzrusza nie tylko ludzi. Wystarczy zobaczyć, jak na ten widok zareagowała kotka. Kotka zobaczyła śmierć Mufasy z Króla Lwa Kotka, która została nagrana przez swoją właścicielkę, stała się hitem internetu. Wideo, na którym uwieczniono reakcję zwierzęcia na śmierć Mufasy z Króla Lwa, obejrzało ponad 14 tysięcy osób. Najwyraźniej nikt nie spodziewał się, że nasi czworonożni pupile, potrafią mieć w sobie tyle empatii. Co takiego zrobił uroczy kot? Jamnik ma niezwykłą zdolność. Mały pies rozbawi nią każdego Piosenkarka pogrążyła się w żałobie. Zmarła jej ukochana kotka Największy na świecie pitbull. Zdjęcia psa są porażające, jest niezwykłych rozmiarów Poruszające wideo Urocza kotka oglądając Króla Lwa, szybko poderwała się z kanapy, słysząc krzyk Simby. Zwierzak czym prędzej podbiegł do telewizora i zaczął dotykać łapką ekran, jakby chciał pocieszyć małe lwiątko. Później wpatrywał się długo w obraz, a kiedy padło wyciskające łzy: tato obudź się, uroczy kociak zaczął jeszcze bardziej pukać w ekran telewizora, jakby chciał obudzić leżącego Mufasę. Niewiarygodna reakcja puszystego czworonoga poruszyła widzów, którzy licznie komentowali opublikowane wideo. – Pokażcie to wszystkim, którzy mówią, że zwierzęta nie mają uczuć – pisali zaskoczeni internauci. Przejmujące nagranie to idealny dowód na to, że zwierzęta mają tyle samo empatii, co ludzie. ZOBACZ FILMIK: Kotka, która zobaczyła śmierć Mufasy z Króla Lwa, poruszyła internautów swoją reakcją. ZOBACZ TEŻ: Policyjny dron kontrolował plażę. Gdy policjanci zauważyli, co się na niej dzieje, oniemieli, natychmiast zaczęli działać Wynajęła samolot z banerem, aby odnaleźć psa. Owczarek został skradziony spod sklepu Przestraszony pies nie pozwalał nikomu się zbliżyć. Wtedy podeszło do niego małe dziecko i stało się niemożliwe Kobieta wyszła na spacer ze zwierzakiem i dostała mandat. Policjantów na widok jej pupila zatkało Pies wszedł do kuchni i usłyszał dziwną wiadomość. Kilka godzin później odwiedziła go „panna młoda” Golden retriever położył się na grobie. Pies pogrążył się w rozpaczy po stracie przyjaciół źródło: kochamyzwierzaki.pl

koty
18.04.2020 19:58 Udawała, że nie żyje i włączyła kamerę. Po wszystkim pokazała, jak zareagowały jej koty

Koty w obliczu śmierci swojego właściciela zachowują się niezwykle osobliwie. Kobieta udawała, że nie żyje, żeby sprawdzić, jak zareagują na to zwierzaki. Wszystko zarejestrowała kamera, reakcja zwierzaków była zaskakująca. Pewna kobieta była ciekawa, jak zachowują się koty w momencie kiedy ich właścicielom dzieje się coś złego. Postanowiła zrobić małe przedstawienie, udając, że nie żyje. Całą sytuację nagrała i podzieliła się filmikiem w internecie. Kto by pomyślał, że zwierzęta reagują właśnie w ten sposób, w obliczu tragedii.

kot
16.04.2020 12:55 Kot zobaczył zdjęcie w telefonie zmarłego właściciela. Jego reakcja wywołuje łzy, niemożliwe

Kot, który zobaczył w telefonie zdjęcie zmarłego przed laty właściciela, porusza do łez. Takiej reakcji ze strony stęsknione czworonoga nikt się nie spodziewał. Jego zachowanie obala wszelkie mity, na temat swojego gatunku. Choć koty to indywidualiści podążającymi własnymi ścieżkami, nie oznacza to, że brak im wrażliwości. W rzeczywistości, stwierdzenie, że kot jest samotnikiem, który przywiązuje się do miejsca, a nie do właściciela, to jeden z najbardziej krzywdzących mitów dla tych wspaniałych czworonogów. Dowód? Wystarczy zobaczyć reakcję mruczka, który właśnie zobaczył zdjęcie swojego zmarłego pana.

Koty
14.04.2020 13:16 Koty, które podróżują więcej od ciebie. Zwiedziły już kawał świata

Czy są wśród nas osoby, które nie lubią podróżować? Niekiedy nawet krótka wycieczka po mieście, może okazać się niezapomnianym i inspirującym wydarzeniem. Długie wyprawy w przypadku właścicieli zwierząt mogą być szczególnie utrudnione. Nieustanne pozostawianie pupili pod opieką najbliższych na dłuższą metę może być męczące. Chyba że… nauczymy je podróżować razem z nami. Poznajcie niezwykłe koty.Koty u boku swoich właścicielek zwiedziły już spory kawał świata. Futrzaki są urodzonymi turystkami, dla których podróże mogłyby trwać w nieskończoność. Ich konto na Instagramie cieszy się ogromną popularnością. Dzięki nim obserwatorzy poznają nowe zakątki, o których do tej pory nie miały zielonego pojęcia.

kot
12.04.2020 22:09 Zaginął kot. Rodzina poszukuje Chochilka, wyznaczono nagrodę

Kot o imieniu Chochlik zaginął. Rodzina z Warszawy zamieściła ogłoszenie w serwisie olx i wyznaczyła nagrodę za pomoc w odnalezieniu ukochanego mruczka.Jak czytamy w ogłoszeniu, 8 kwietnia Chochlik uciekł z domu przy skrzyżowaniu Braci Załuskich z Sadami Żoliborskimi. Kot jest rudy, waży ok. 6 kg, ma żółte oczy, cętki i paski. Za jego odnalezienie właściciele oferują nagrodę w wysokości 500 złotych.

Koty
11.04.2020 10:54 Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni

Kot to zaraz obok psa ulubiony czworonóg człowieka. Obecnie każdy może wybrać dowolną rasę pupila spośród wachlarza możliwości. Okazuje się, że niektórzy hodują nawet najdziwniejszy ich rodzaj. Pewna kobieta pochwaliła się w sieci niezwykłymi zdjęciami kotów o ludzkich twarzach.Już w starożytnym Egipcie mogliśmy zaobserwować ślady kultu kotów o ludzkich twarzach. Teraz jest to jednak mało popularne, choć liczba miłośników kotów na świecie stale rośnie. Jedna z kobiet pochwaliła się w sieci niecodziennym wyglądem swoich pupili. Jej kot w miejscu pyszczka ma po prostu… ludzką twarz.

choinka
07.04.2020 17:37 Włączyli kamerę w nocy. Zobaczyli, jak ich koty podbiegają do okna w kuchni i dzieje się niewyobrażalna rzecz

Koty harcowały nocą w kuchni, więc właściciele postanowili nagrać zwierzaki ukrytą kamerką. Po tym, jak jeden z nich podbiegł do okna, stała się niewyobrażalna rzecz. Nagrany filmik sugeruje coś niemożliwego.Koty to zwierzęta owiane pewną nutą tajemnicy. Chodzą własnymi ścieżkami, lubią samotność, a ich miłość do właścicieli jest często podważana. Wzbudzają skrajne uczucia. Część ludzi je kocha, druga nienawidzi. Mimo różnych opinii trzeba obiektywnie stwierdzić, że koty wyróżniają się niesamowitą gracją i sprytem. Ich indywidualizm natomiast sprawia, że postrzegane są jako bardzo tajemnicze zwierzęta.