Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Tarantula w przestworzach? Ptasznik czaił się w schowku na bagaże
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 07.09.2021 02:00

Tarantula w przestworzach? Ptasznik czaił się w schowku na bagaże

Pająk na pokładzie samolotu
tiktok/hypesocksusa

Pasażerowie jednego z lotów w Stanach Zjednoczonych doświadczyli prawdziwego horroru. Tuż nad ich głowami, a dokładniej między półkami na bagaże, zauważono sporych rozmiarów pająka. Przerażające odkrycie wywołało popłoch na pokładzie.

Niedawno na mediach społecznościowych pojawiło się wideo, które z pewnością wywoła dreszcze o arachnofobów W trakcie lotu w kabinie pasażerskiej dostrzeżono ptasznika.

Pająk spacerował po półkach na bagaże

Widok zwierzęcia o czterech parach włochatych odnóży napawał pasażerów przerażeniem. Całe szczęście na pokładzie znalazła się osoba, która zachowała zimną krew i spróbowała zapobiec wybuchowi zbiorowej histerii.

Na nagraniu opublikowanym przez amerykańską firmę HypesocksUSA widzimy, że jeden z pracowników wyposażony w plastikową siatkę wchodzi na siedzenie, a następnie usiłuje dosięgnąć pajęczaka na wolności.

Po kilku sekundach mężczyźnie udało się schwytać zwierzę i odeskortować je na tył samolotu. Dzięki niemu wszystko wróciło do normy, a pasażer na gapę nie mógł zakłócać spokoju pozostałych podróżujących.

Nie każdy bohater nosi pelerynę

- Słowa uznania do pracownika, który uratował nasze życia - napisała firma HypesocksUSA na TikToku, gdzie pojawiło się zatrważające wideo.

Jak dotąd żadna z amerykańskich firm lotniczych nie opublikowała oświadczenia wyjaśniającego okoliczności pojawienia się ptasznika na pokładzie samolotu.

Popularne nagrania są dostępne pod następującymi linkami: tutaj oraz tutaj. Czy po ich obejrzeniu masz ochotę na podniebne podróże?

Źródło: o2.pl

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!