Kim jest ojciec szczeniąt?!
Źródło: youtube/my pets

2 białe pieski doczekały się słodkich szczeniaków. Wszyscy zdębieli, kiedy zobaczyli ich kolor, jak to możliwe?

5 Sierpnia 2020

Szczeniaki ledwo zdążyły przyjść na świat, a już od pierwszych chwil zadziwiły wszystkich wokół. Właściciele robili wielkie oczy ze zdumienia, kiedy zobaczyli, że z maluchami coś ewidentnie jest w nie w porządku. To było wielkie zaskoczenie! Czy ojcem szczeniąt na pewno był biały piesek?

Szczeniaki i ich pojawienie się na świecie są zawsze wielkim powodem do radości dla domowników. Małe kuleczki rodzą się ślepe i głuche, dlatego ich pierwsze wrażenia na temat otaczającego ich nieznanego świata pochodzą wskutek użycia zmysłów węchu, smaku i dotyku. W ciągu swoich pierwszych godzin życia muszą być należycie przypilnowane zarówno przez sukę, jak i opiekuna zwierząt. Od tego, czy spożyły pierwsze mleko matki nazywane siarą będzie zależeć ich obecna oraz przyszła odporność. Własnie wtedy, gdy szczeniaki ssą zachłannie mleko z sutków ich psiej mamy, człowiek ma idealną okazję na dokładne przyjrzenie się i podziwianie uroku małych istotek. Jednakże, co jeśli wygląd małych psiaków budzi duże wątpliwości już od pierwszych minut?

Pies zachowuje się jak kot. Właściciele zamarli, gdy zobaczyli, gdzie wszedłPies zachowuje się jak kot. Właściciele zamarli, gdy zobaczyli, gdzie wszedłCzytaj dalej

Zadziwiające szczeniaki dwóch białych piesków przyszły na świat

Jacqueline Arguello opublikowała na swoim koncie na Twitterze zaskakujące zdjęcia szczeniaków, które narodziły się w jej domu. Kobieta jest właścicielką suczki o imieniu Mocca, która należy do rasy pudel, która pewien czas temu postarała się o potomstwo z innym białym pieskiem. Oba zwierzaki są w podobnym do siebie kolorze, dlatego Jacqueline nie mogła się doczekać, aby zobaczyć, jak będą wyglądać puszyste i bialutkie owoce miłości tej pary. Narodziny maluszków okazały się być wielkim zaskoczeniem dla właścicielki czworonogów. Nikt nie spodziewał się, że ich wygląd będzie drastycznie odbiegał od oczekiwanego.

DZISIAJ GRZEJE:1. Szczenięta bawiły się pod pudełkiem, nikt nie wiedział, co razem kombinują. Wszystko stało się jasne, kiedy zajrzano do środka
2. Szczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie. Wygląda jak z bajki Disneya

Kiedy na świat przyszedł pierwszy z gromadki szczeniaków opiekunka była szczerze zdziwiona. Przecierała oczy ze zdumienia, jednak rzeczywistość nie ulegała zmianie. Z połączenia dwóch białych piesków narodził się maluszek w czarnym kolorze! Odcień sierści zwierzaka był sporym zaskoczeniem dla kobiety. Doszła ona do wniosku, że genetyka potrafi płatać różne figle, a kolor futerka szczeniaka, który diametralnie różni się od jego rodziców jest dziełem przypadku. To jednak nie był koniec niespodzianek dla właścicielki suczki. Wkrótce po pierwszym malcu narodziło się jego rodzeństwo, które także były w czarnym kolorze!

- Kiedy narodziło się pierwsze maleństwo pomyślałam, że to zabawne, że jest czarne - wspomina Jaqueline - a tu nagle następne też było czarne, a za nim następne i następne!

Właścicielka psiaków była poważnie zdezorientowana, ponieważ nie przypominała sobie, aby jej suczka kiedykolwiek wymknęła się z domu na schadzkę z tajemniczym adoratorem o ciemnej sierści. Istnieje również możliwość, że oba pieski Jaqueline były nosicielami dominującego genu, który odpowiadał za ciemne umaszczenie u potomstwa. W tym wypadku narodziny czarnych szczeniaków były jak najbardziej możliwe w wyniku skrzyżowanie białych psów, ponieważ to dopiero potomstwo odziedziczyło "uśpiony" gen. . Kobiecie nie przeszkadza kolor jej nowych pupili, nie może doczekać się, jak dorosną. Czas pokaże, czy będą podobne do swojego taty.

Zbiórka na karmę dla zwierząt z Radys, każdy grosz się liczy! Kliknij TUTAJ, aby pomóc.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na plaży zauważyli dziwne, żółte "kamienie". W końcu wiadomo czym są, ciężko uwierzyć
  2. Obie go kochały, obie się z nim rozstały, a potem nagrały o tym piosenkę. Przyjaźń Jeżowskiej i Prońko była silniejsza od miłości
  3. Dlaczego koty ignorują nas, kiedy wołamy je po imieniu? Naukowcy rozwiali wszelkie wątpliwości
  4. Nikt nie zauważył groźnego pożaru przed blokiem. Tragedii zapobiegł zając, niewiarygodne
  5. Kot patrzy przez szybę błagając właściciela o pomoc. Do ogrodu wkradło się dzikie zwierze. Mężczyzna nie reagował
  6. Kolejna poważna plaga coraz bliżej Polski. Część Europy już jest w tarapatach

Źródło: youtube.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł