Swiatzwierzat.pl

tiktok/nbc10boston

Szczeniak stał się gwiazdą wydania wiadomości na żywo. To zachowanie zwróciło uwagę widzów

25 Maja 2023

Autor tekstu:

Kamila Sabatowska

Występy przed kamerami mogą być stresujące. Jednak wygląda na to, że ten uroczy szczeniak zupełnie nic nie robił sobie z tego, że na żywo ogląda go tak wielu telewidzów. W programie pojawił się nie bez powodu, jednak bez dwóch zdań skradł całe show.

Fragment programu transmitowanego w NBC10 Boston stał się prawdziwym hitem w sieci, czemu zupełnie nie ma się co dziwić. Słodki szczeniak , który był w nim gościem honorowym, aby w ten sposób zachęcić ludzi do adopcji zwierząt, roztopił serca nie tylko miłośników zwierząt.

Szczeniak odwiedził telewizję z ważną misją

Bow to piękny szczeniak, którego los nie oszczędzał niemal od początku, gdy tylko pojawił się na świecie. Zwierzak trafił do schroniska i był w trakcie poszukiwania rodziny, która zapewni mu lepszą przyszłość i kochający dom. Występ podczas jednego z programów nadawanych na żywo w NBC10 Boston, miał zwiększyć na to szanse.

Prowadzący pojawili się przed kamerami, a czworonożna gwiazda towarzyszyłam im, zupełnie nie przejmując się, że wokół niego znajduje się wiele ludzi, sprzętu i reflektorów. Jak gdyby nigdy nic grzecznie siedział na rękach u prezentera.

porzucony kot

Wyprowadzili się do nowego domu, gdzie kot nie był im już potrzebny. Został sam, ale nie wszystko stracone

CZYTAJ DALEJ

Piesek usnął w objęciach prezentera

Nagle, podczas transmisji mężczyzna zorientował się, że ich czworonożny gość specjalny w pewnej chwili zamknął oczka i w najlepsze słodko zasnął. Oczywiście, niewątpliwie przyczyniło się do tego delikatne głaskanie i kołysanie, które zapewniał mu przez cały czas.

W tej chwili prezenter zaczął szeptać, aby przypadkiem nie obudzić malca. Zażartował nawet, że być może właśnie śni o kochającej rodzinie, do której ma nadzieję, że trafi. Nagranie udostępnione na TikToku obiegło świat w zaskakująco szybkim tempie. Internauci wprost rozpływają się nad szczeniaczkiem i uroczym zachowaniu mężczyzny.

"Adoptuj go. Przy tobie czuje się bezpiecznie"

Pod materiałem wideo pojawiło się dużo komentarzy. Część użytkowników sieci sugerowała, że to właśnie prezenter powinien zaadoptować pieska. Nie da się ukryć, że w jego ramionach czuł się bezpiecznie i potrafił zrelaksować się nawet w obcym miejscu.

Dwa dni później, prezenter poinformował wszystkich, że Bow znalazł rodzinę. Ponadto, do organizacji, w której przebywał, wpłynęło wiele datków, a także zainteresowano się innymi przebywającymi w niej zwierzętami. Wygląda na to, że drzemka szczeniaka wyrządziła naprawdę wiele dobrego.

źródło: lastampa.it; tiktok/nbc10boston

adoptowany pies

Loki został wybrany spośród setek bezpańskich psów. Nigdy nie zapomną, co zrobił w drodze do nowego domu

CZYTAJ DALEJ
pies w rurze kanalizacyjnej

Budowlańcy znaleźli w rurze kanalizacyjnej psa, nie był tam sam. To jednak nie koniec niespodzianek

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Psy

Właściciele psów muszą uważać na spacerach. Ktoś rozrzuca na nie pułapki
Czytaj więcej >

Psy

Poszła na spacer ze szczeniakiem. Po tym co się stało, nie było szans na ratunek
Czytaj więcej >

Psy

Pies uciekł z luku bagażowego. Pokazali, jak zachowała się obsługa lotniska
Czytaj więcej >

Psy

W jaki sposób pies ostrzega przed atakiem? Agresja jest zawsze poprzedzona szeregiem sygnałów, warto je znać
Czytaj więcej >

Psy

Weterynarz chciał pobrać krew labradorowi. Gdy wbił igłę, reakcji zwierzaka nikt nie mógł przewidzieć
Czytaj więcej >

Psy

Nastąpiła zmiana w mózgach psów. Co bardzo ważnego za tym idzie?
Czytaj więcej >
Kamila Sabatowska

Magister filologii polskiej, od kilku lat pracuje jako redaktorka. Prywatnie fanka sportu – zwłaszcza siatkówki i miłośniczka zwierząt. Szczęśliwa posiadaczka cavaliera. Chcesz się ze mną skontaktować?Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]