Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Szczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie. Wygląda jak z bajki Disneya
Karina Sulich
Karina Sulich 25.10.2020 00:44

Szczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie. Wygląda jak z bajki Disneya

Szczeniak
Screen z filmiku Youtube
Szczeniak zachwycił internautów swoim spojrzeniem. Nic dziwnego, jego oczy są naprawdę niezwykłe, a niektórzy określają je mianem najpiękniejszych na świecie. Mają rację? Trzeba przyznać, że ten mały piesek jest w stanie stopić nawet najtwardsze serce. Możemy się założyć, że nikt nie jest w stanie mu odmówić.
Nie ma słodszego widoku niż ten szczeniak. Jego niewiarygodnie piękne oczy urzekną każdego, kto postanowi się w nie spojrzeć. Nic dziwnego, że internauci się w nim zakochali. Jesteśmy pewni, że właściciele tego szczeniaczka przebaczają mu wszystko.

Szczeniak o najpiękniejszych oczach

Wyjątkowy szczeniak o imieniu Winnie to cocker-spaniel. Choć psy tej rasy znane są z przesłodkich uszu i pięknej, kręconej, jedwabistej kręconej sierści, ten maluch ma w sobie tak zwane to coś.

Ludzie z całego świata wprost oszaleli na punkcie oczu tego słodkiego zwierzaka. Wszyscy są zgodni, że takie spojrzenie nie zdarza się często i jest wprost magiczne.

Szczeniak jest obserwowany na poświęconym mu kanale na Instagramie przez 540 tysięcy osób. Internauci wręcz zakochali się w jego spojrzeniu, Wystarczy na niego popatrzeć, by stwierdzić, że widziało się najsłodszą rzecz na świecie. Takim oczom nie można odmówić.

Pies gwiazdą internetu

Psia gwiazda Internetu zyskała niewiarygodnie duże grono fanów zaledwie w kilka miesięcy. Poza Instagramem, występy Winnie możemy podziwiać na TikToku. Tam szczeniak ma aż dwa miliony polubień! Nie trudno się domyślić, że liczba fanów ciągle wzrasta.

Trzeba przyznać, że nie jedna gwiazda może pozazdrościć zwierzakowi popularności w sieci. Tylko spójrzcie, jak niesamowicie wygląda!