Już niedługo w lidlu specjalna oferta promocyjna z okazji Światowego Dnia Zwierząt
Źródło: unsplash/ Mathew Coulton

Wspaniała akcja sklepów Lidl. Już niedługo wielkie okazje na Światowy Dzień Zwierząt

26 Września 2020

Światowy Dzień Zwierząt, który przypada na 4 października będzie w tym roku znakomitą okazją dla właścicieli zwierzaków domowych do zrobienia zakupów w sieci sklepów Lidl. Już niedługo w sklepach pojawią się kuszące promocje na produkty, które z pewnością ucieszą wszystkich podopiecznych, a przy okazji pomogą zwierzakom, które nie miały w życiu wystarczająco dużo szczęścia. Znamy już ofertę z okazji nadchodzącego święta.

Światowy Dzień Zwierząt zbliża się wielkimi krokami! Już 4 października na całym świecie będziemy obchodzić to wyjątkowe święto, podczas którego warto zastanowić się nad losem wszystkich zwierząt - zarówno tych udomowionych, jak i dzikich, tych wiodących spokojne życie kanapowca, ale też czekających latami za kratkami schronisk, cyrków i ogrodów zoologicznych. W tym roku w trosce o dobro wszystkich czworonogów marka Lidl weszła we współpracę z firmą Mars Polska i wspólnymi siłami wyszli z inicjatywą pomocy potrzebującym mieszkańcom schronisk dla porzuconych i bezdomnych zwierząt. Od konsumentów będzie zależeć, do których placówek zostanie wysłane aż 10 ton karmy!

Wybrał dla psa obraźliwe imię, uwiązał na łańcuchu. Inspektorzy nigdy nie spotkali się z tak tragiczną sytuacją w jednej z polskich wsiWybrał dla psa obraźliwe imię, uwiązał na łańcuchu. Inspektorzy nigdy nie spotkali się z tak tragiczną sytuacją w jednej z polskich wsiCzytaj dalej

Światowy Dzień Zwierząt w sieci sklepów Lidl

Zwierzęta są nieodłącznymi towarzyszami człowieka od tysięcy lat. Kochamy podziwiać ich piękno, doceniamy charakter, dbamy o nie i pomagamy im przetrwać na planecie, którą wspólnie zamieszkujemy. Warto mieć zawsze na uwadze, że każde żywe istnienie zasługuje na szacunek i godne traktowanie, zaś bez wsparcia ze strony człowieka może czekać je przykry los. W tym roku sieć sklepów Lidl pragnie zwrócić uwagę konsumentów nie tylko na odpowiednią opiekę i pielęgnację domowych pupili, ale również na problem rosnącej bezdomności zwierząt w Polsce.

Sieć sklepów Lidl razem z firmą Mars Polska wyciąga pomocną dłoń w stronę tysięcy potrzebujących czworonogów, a jednocześnie zachęca do kupna wszystkich produktów, na które do tej pory właściciele nie mogli sobie pozwolić. Dzięki wspólnej inicjatywie, łącznie 10 ton karmy zostanie przekazanych dla 15 wybranych obiektów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Od 28 września do 25 października włącznie klienci sieci Lidl, którzy zdecydują się na kupno dowolnego produktu marki Pedigree lub Whiskas będą mogli zdecydować, które schroniska otrzymają smakowite prezenty.

Aby to zrobić należy zachować paragon, a następnie zagłosować na stronie www.konkursowezwierzaki.pl na 1 z 15 schronisk. Obiekt z największą liczbą głosów otrzyma najwięcej karmy. Potrzebujące zwierzaki mogą liczyć na wielką ucztę, ponieważ w sumie zostanie rozdanych aż 176 000 posiłków!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Okropnie skrzywdzona suczka straciła zaufanie do ludzi. Dopiero spotkanie z dzieckiem zmieniło cały jej świat
2. Pies zauważył, jak kilkuletnia dziewczynka zbliża się do wody. Jego reakcja jest bezcenna, wszystko się nagrało
3. 3-metrowy rekin zaatakował turystę. Ciężarna wskoczyła do wody, aby uratować męża

Co znajdziemy w ofercie?

W tym roku w ofercie sieci sklepów Lidl znajdą się akcesoria do pielęgnacji zwierząt, których ceny zaczynają się już od 9,99 zł. Oprócz tego, w nowej ofercie pojawi się prawdziwy hit – jest nim maszynka do strzyżenia zwierząt za jedyne 49,99 zł. Już niedługo będziesz mógł zaoszczędzić pieniądze na psiego groomera i własnoręcznie obciąć futerko czy pazurki swojego pupila bez niczyjej pomocy! Wśród innych ciekawych produktów znalazł się szeroki wybór miseczek w różnych pojemnościach, szelek odblaskowych, kuwet, legowisk, drapaków oraz transporterów. Oferta akcesoriów i gadżetów dostępna będzie aż do wyczerpania zapasów we wszystkich sklepach stacjonarnych sieci Lidl, a wybrane z nich również w wersji online.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Lojalny pies nie potrafił powstrzymać łez. Do ostatniej chwili nie wierzył w straszną prawdę o swoim właścicieluLojalny pies nie potrafił powstrzymać łez. Do ostatniej chwili nie wierzył w straszną prawdę o swoim właścicieluCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu
  2. Dlaczego pies goni swój ogon? Odpowiedź może zaskoczyć
  3. Suczka zobaczyła, że ktoś zabiera jej jedyne dziecko. Zareagowała błyskawicznie, niezwykłe wideo
  4. Lojalny pies nie potrafił powstrzymać łez. Do ostatniej chwili nie wierzył w straszną prawdę o swoim właścicielu
  5. Wybrał dla psa obraźliwe imię, uwiązał na łańcuchu. Inspektorzy nigdy nie spotkali się z tak tragiczną sytuacją w jednej z polskich wsi
  6. Ministerstwo potwierdziło, od środy się zacznie. Chodzi o zakaz lotów

Źródło: ding.pl

Następny artykuł