Swiatzwierzat.pl
Już niedługo w lidlu specjalna oferta promocyjna z okazji Światowego Dnia Zwierząt

unsplash/ Mathew Coulton

Wspaniała akcja sklepów Lidl. Już niedługo wielkie okazje na Światowy Dzień Zwierząt

6 Maja 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Światowy Dzień Zwierząt, który przypada na 4 października będzie w tym roku znakomitą okazją dla właścicieli zwierzaków domowych do zrobienia zakupów w sieci sklepów Lidl. Już niedługo w sklepach pojawią się kuszące promocje na

Światowy Dzień Zwierząt zbliża się wielkimi krokami! Już 4 października na całym świecie będziemy obchodzić to wyjątkowe święto, podczas którego warto zastanowić się nad losem wszystkich zwierząt - zarówno tych udomowionych, jak i dzikich, tych wiodących spokojne życie kanapowca, ale też czekających latami za kratkami schronisk, cyrków i ogrodów zoologicznych. W tym roku w trosce o dobro wszystkich czworonogów marka Lidl weszła we współpracę z firmą Mars Polska i wspólnymi siłami wyszli z inicjatywą pomocy potrzebującym mieszkańcom schronisk dla porzuconych i bezdomnych zwierząt. Od konsumentów będzie zależeć, do których placówek zostanie wysłane aż 10 ton karmy! 

Światowy Dzień Zwierząt w sieci sklepów Lidl

Zwierzęta są nieodłącznymi towarzyszami człowieka od tysięcy lat. Kochamy podziwiać ich piękno, doceniamy charakter, dbamy o nie i pomagamy im przetrwać na planecie, którą wspólnie zamieszkujemy. Warto mieć zawsze na uwadze, że każde żywe istnienie zasługuje na szacunek i godne traktowanie, zaś bez wsparcia ze strony człowieka może czekać je przykry los. W tym roku sieć sklepów Lidl pragnie zwrócić uwagę konsumentów nie tylko na odpowiednią opiekę i pielęgnację domowych pupili, ale również na problem rosnącej bezdomności zwierząt w Polsce.

Sieć sklepów Lidl razem z firmą Mars Polska wyciąga pomocną dłoń w stronę tysięcy potrzebujących czworonogów, a jednocześnie zachęca do kupna wszystkich produktów, na które do tej pory właściciele nie mogli sobie pozwolić. Dzięki wspólnej inicjatywie, łącznie 10 ton karmy zostanie przekazanych dla 15 wybranych obiektów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Od 28 września do 25 października włącznie klienci sieci Lidl, którzy zdecydują się na kupno dowolnego produktu marki Pedigree lub Whiskas będą mogli zdecydować, które schroniska otrzymają smakowite prezenty.

Aby to zrobić należy zachować paragon, a następnie zagłosować na stronie www.konkursowezwierzaki.pl na 1 z 15 schronisk. Obiekt z największą liczbą głosów otrzyma najwięcej karmy. Potrzebujące zwierzaki mogą liczyć na wielką ucztę, ponieważ w sumie zostanie rozdanych aż 176 000 posiłków!

Co znajdziemy w ofercie?

W tym roku w ofercie sieci sklepów Lidl znajdą się akcesoria do pielęgnacji zwierząt, których ceny zaczynają się już od 9,99 zł. Oprócz tego, w nowej ofercie pojawi się prawdziwy hit – jest nim maszynka do strzyżenia zwierząt za jedyne 49,99 zł. Już niedługo będziesz mógł zaoszczędzić pieniądze na psiego groomera i własnoręcznie obciąć futerko czy pazurki swojego pupila bez niczyjej pomocy! Wśród innych ciekawych produktów znalazł się szeroki wybór miseczek w różnych pojemnościach, szelek odblaskowych, kuwet, legowisk, drapaków oraz transporterów. Oferta akcesoriów i gadżetów dostępna będzie aż do wyczerpania zapasów we wszystkich sklepach stacjonarnych sieci Lidl, a wybrane z nich również w wersji online. 

Źródło: ding.pl

Tagi:

Światowy Dzień ZwierzątLidlPiesKotDieta zwierząt

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Aktualności

Obrońcy zwierząt wyszli na ulice Warszawy. „Fakt, że różnią nas ciała nie znaczy że różnie odczuwamy"

Czytaj więcej >

Aktualności

Dziś Międzynarodowy Dzień Psa. Czytelnicy Świata Zwierząt wyznają, za co kochają psy

Czytaj więcej >

Aktualności

Rośnie fala przemocy wobec kotów. Nawet domowe pupile nie są bezpieczne

Czytaj więcej >

Aktualności

Rośnie liczba fałszywych zgłoszeń o znęcaniu nad zwierzętami. To nowa metoda zemsty

Czytaj więcej >
Lekarz

Aktualności

Lekarze weterynarii ujawnili szokującą prawdę o swoim zawodzie. Co piąty z nich miewa myśli samobójcze

Czytaj więcej >

Aktualności

Rośnie liczba skazanych za złe traktowanie zwierząt. Czy zaostrzenie kar rozwiąże problem?

Czytaj więcej >