Swiatzwierzat.pl
Już niedługo w lidlu specjalna oferta promocyjna z okazji Światowego Dnia Zwierząt

unsplash/ Mathew Coulton

Wspaniała akcja sklepów Lidl. Już niedługo wielkie okazje na Światowy Dzień Zwierząt

26 Września 2020

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Światowy Dzień Zwierząt, który przypada na 4 października będzie w tym roku znakomitą okazją dla właścicieli zwierzaków domowych do zrobienia zakupów w sieci sklepów Lidl. Już niedługo w sklepach pojawią się kuszące promocje na

Światowy Dzień Zwierząt zbliża się wielkimi krokami! Już 4 października na całym świecie będziemy obchodzić to wyjątkowe święto, podczas którego warto zastanowić się nad losem wszystkich zwierząt - zarówno tych udomowionych, jak i dzikich, tych wiodących spokojne życie kanapowca, ale też czekających latami za kratkami schronisk, cyrków i ogrodów zoologicznych. W tym roku w trosce o dobro wszystkich czworonogów marka Lidl weszła we współpracę z firmą Mars Polska i wspólnymi siłami wyszli z inicjatywą pomocy potrzebującym mieszkańcom schronisk dla porzuconych i bezdomnych zwierząt. Od konsumentów będzie zależeć, do których placówek zostanie wysłane aż 10 ton karmy! 

Światowy Dzień Zwierząt w sieci sklepów Lidl

Zwierzęta są nieodłącznymi towarzyszami człowieka od tysięcy lat. Kochamy podziwiać ich piękno, doceniamy charakter, dbamy o nie i pomagamy im przetrwać na planecie, którą wspólnie zamieszkujemy. Warto mieć zawsze na uwadze, że każde żywe istnienie zasługuje na szacunek i godne traktowanie, zaś bez wsparcia ze strony człowieka może czekać je przykry los. W tym roku sieć sklepów Lidl pragnie zwrócić uwagę konsumentów nie tylko na odpowiednią opiekę i pielęgnację domowych pupili, ale również na problem rosnącej bezdomności zwierząt w Polsce.

Sieć sklepów Lidl razem z firmą Mars Polska wyciąga pomocną dłoń w stronę tysięcy potrzebujących czworonogów, a jednocześnie zachęca do kupna wszystkich produktów, na które do tej pory właściciele nie mogli sobie pozwolić. Dzięki wspólnej inicjatywie, łącznie 10 ton karmy zostanie przekazanych dla 15 wybranych obiektów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Od 28 września do 25 października włącznie klienci sieci Lidl, którzy zdecydują się na kupno dowolnego produktu marki Pedigree lub Whiskas będą mogli zdecydować, które schroniska otrzymają smakowite prezenty.

Aby to zrobić należy zachować paragon, a następnie zagłosować na stronie www.konkursowezwierzaki.pl na 1 z 15 schronisk. Obiekt z największą liczbą głosów otrzyma najwięcej karmy. Potrzebujące zwierzaki mogą liczyć na wielką ucztę, ponieważ w sumie zostanie rozdanych aż 176 000 posiłków!

Co znajdziemy w ofercie?

W tym roku w ofercie sieci sklepów Lidl znajdą się akcesoria do pielęgnacji zwierząt, których ceny zaczynają się już od 9,99 zł. Oprócz tego, w nowej ofercie pojawi się prawdziwy hit – jest nim maszynka do strzyżenia zwierząt za jedyne 49,99 zł. Już niedługo będziesz mógł zaoszczędzić pieniądze na psiego groomera i własnoręcznie obciąć futerko czy pazurki swojego pupila bez niczyjej pomocy! Wśród innych ciekawych produktów znalazł się szeroki wybór miseczek w różnych pojemnościach, szelek odblaskowych, kuwet, legowisk, drapaków oraz transporterów. Oferta akcesoriów i gadżetów dostępna będzie aż do wyczerpania zapasów we wszystkich sklepach stacjonarnych sieci Lidl, a wybrane z nich również w wersji online. 

Źródło: ding.pl

Podobne artykuły

motor

Aktualności

Mężczyzna ciągnął psa za motorem, interweniowali świadkowie. Sprawa przybrała jednak nieoczekiwany obrót

Czytaj więcej >
dinozaur

Aktualności

Internet oszalał na punkcie dziwnego nagrania. Mieszkanka Florydy nie ma wątpliwości: "To był dinozaur"

Czytaj więcej >
motory

Aktualności

Muskuły, brody, grzmiące silniki i wielkie serca. Ruszył coroczny rajd charytatywny dla zwierząt

Czytaj więcej >

Aktualności

Potrącił psa i nawet się nie zatrzymał. Internauci wzięli sprawy z swoje ręce, czy pozostanie bezkarny?

Czytaj więcej >

Aktualności

Tragiczny finał wizyty u psiego fryzjera. Suczka odeszła w męczarniach, zatrważające szczegóły

Czytaj więcej >
smutek

Aktualności

Odszedł wierny przyjaciel prezydenta USA Joe Bidena. Biały Dom wydał wzruszające oświadczenie

Czytaj więcej >