Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Suczka urodziła się z drugą jamą ustną. Weterynarze byli zdumieni widząc, gdzie się znajduję
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 28.10.2019 17:36

Suczka urodziła się z drugą jamą ustną. Weterynarze byli zdumieni widząc, gdzie się znajduję

Suczka
Fot. Fot. facebook.com @Mutt Misfits Animal Rescue Society

Suczka od urodzenia boryka się z nietypowym i bardzo rzadkim schorzeniem. Weterynarze pomimo ogromnego doświadczenia szczerze przyznali, że czegoś podobnego nie widzieli jeszcze nigdy. Musicie wiedzieć, że psinka urodziła się z drugą jamą ustną. Miejsce, w którym się znajduje, jest szokujące.

Inność w społeczeństwie od zawsze jest mocno komentowana i wyśmiewana. To właśnie dlatego okrutni właściciele chorych zwierząt, tak często je porzucają i pozostawiają je same na pastwę losu. Podobnie było z naszą dzisiejszą psią bohaterką, którą natura obdarowała czymś naprawdę wyjątkowym.

Suczka ma dwa pyszczki

Wszystko za sprawą swojego niezwykłego wyglądu. Wam tez może wydać się to szokujące, ale czworonóg o imieniu Toad urodził się z drugą jamą ustna. Co więcej, znajduje się ona w miejscu, w którym nikt nigdy nie mógłby się spodziewać.

Suczka

Suczka urodziła się z nietypowym schorzeniem.

Chodzi oczywiście o jej… ucho. Możecie wyobrazić sobie coś podobnego? W miejscu, w którym psinka miała mieć prawie uszko, znajdują się jej zęby. Druga jama ustna również się ślini, ale w przeciwieństwie do pierwszej nie otwiera i nie zamyka.

Choroba genetyczna czyni ją wyjatkową

Suczka jest pupilem należącym do Heather Hernandez, założycielki Mutt Misfits, czyli charytatywnego centrum ratunkowego dla zwierząt z poważnymi chorobami genetycznymi. Kobieta znalazła ją porzuconą i wiedziała, że nie może przejść obok niej obojętnie.

– Od razu wiedzieliśmy, że jest inna. Początkowo wykazywała nawet wobec nas agresję, ale to z czasem minęło. Początkowo myślano, że to kolejne ucho, ale ostatecznie weterynarz stwierdził, że to jama ustna. – wspomina właścicielka.

Suczka jest radosnym zwierzakiem, który uwielbia spędzać czas ze swoją ukochaną właścicielką. Psinka jest jej niebywale wdzięczna za ocalenie życia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Suczka

Zwierzak posiada dwie jamy ustne.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ranking najbardziej wpływowych Polaków. Poseł i pisarka lepiej niż premier
  2. Ile dzieci ma Pola Raksa? Niewiele osób zna całą prawdę
  3. „Tata mnie dotykał, boli mnie pupa” wyznała 3-latka. Prokuratura uznała, że jako dziecko nie jest wiarygodna
  4. Dalmatyńczyk albinos ma piękne plamki, które w niczym nie przypominają klasycznych łatek FOTO
  5. Śpisz z psem w jednym łóżku? Oto 7 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim wpuścisz pupila pod kołdrę