Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Suczka wyglądająca jak lis, czy lis wyglądający jak suczka? Ludzie nie mogą oderwać od niej oczu
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 14.11.2019 13:13

Suczka wyglądająca jak lis, czy lis wyglądający jak suczka? Ludzie nie mogą oderwać od niej oczu

golden retriever
instagram.com/the.golden.lexie

Suczka o nietypowym wyglądzie sprawia, że ludzie nie mogą oderwać od niej wzroku. Wyjątkowe umaszczenie wpędza w konsternację każdego, kto na nią spojrzy. Czy to suczka przypominająca lisa, czy może wyjątkowo podobny do psa lis?

Ciężko oderwać wzrok od tej niebywałej piękności! Wyjątkowa suczka czaruje urodą, a do tego wprawia w niezłe osłupienie tych, którzy spotykają ją na swojej drodze. Wszystko dlatego, że do złudzenia przypomina dzikiego lisa!

Suczka czy lisica?

Zwierzak od zawsze wzbudzał ogromne zainteresowanie ze względu na swoją urodę. Mya, bo tak nazywa się wyjątkowa suczka jest podopieczną pary zapalonych podróżników i wszędzie, gdzie się pojawi budzi ogromne wrażenie! Nic dziwnego – do złudzenia przypomina nie psa, a lisa, które raczej rzadko podróżują z ludźmi. Ciekawscy często do niej podchodzą, a właściciele są już do tego przyzwyczajeni i chętnie odpowiadają na pytania.

Mya wcale nie jest jednak lisem, a mieszanką ras zwaną pomsky. To mieszanka genów husky i pomeraniana, która zjednała sobie fanów na całym świecie. Suczka zyskała jednak umaszczenie nietypowe nawet dla psiaków tej rasy. Ma intensywnie rude futro, które aż prosi się o głaskanie, a do tego przeszywające, jaskrawoniebieskie oczy. Aż trudno uwierzyć, że taka piękność istnieje naprawdę!

Mya The Pomsky

Konto na Instagramie założone przez opiekunów suczki cieszy się niezwykłą popularnością. Psina jest obserwowana przez prawie 44 tysiące osób, które chętnie komentują jej fotki i okazują uwielbienie. Jej zdjęcia nie są byle jakie – kochający podróże właściciele robią jej zdjęcia w trakcie każdej wspólnej wycieczki i suczka może pochwalić się naprawdę pokaźną ilością wspaniałych ujęć!

Suczka wyglądająca jak lisica to naprawdę nadzwyczajny widok. Nic dziwnego, że budzi zainteresowanie gdziekolwiek na świecie się nie pojawi. Spójrzcie tylko w te hipnotyzujące oczy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

suczka

Mya jest naprawdę przepięknym psiakiem.

suczka

Jej zdjęcia przyciągnęły już masę fanów.

suczka

Na pierwszy rzut oka rzeczywiście łatwo pomylić ją z lisem!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Playboy, CKM i Cosmopolitan znikają z rynku. Wielkie zwolnienia, 70% ludzi traci pracę
  2. Suczka została wyrzucona z drugiego piętra przez dzieci. „Nie chcemy jej, jest brzydka”
  3. Myśleli, że znaleźli zaginionego kota. Szybko okazało się, że przypadkiem ukradli cudze zwierzę
  4. Bohaterska kotka uratowała swoje młode z płomieni. Dzielna mama wchodziła w ogień 5 razy, bardzo cierpiała
  5. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie zaniepokojony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych
Tagi: lis pies psy