Psy na torach
Źródło: facebook/Denis Malafiejew

Pies czuwał przez 2 dni przy zranionej suczce, która nie mogła wstać z torów. Gdy nadjechał pociąg, stała się niewiarygodna rzecz

8 Listopada 2020

Suczka od dwóch dni nie była w stanie podnieść się z torów. Wierny towarzysz niedoli przez cały czas nie odstępował jej nawet na krok, osłaniając własnym ciałem. Kiedy kamerzysta zbliżył się, aby pomóc zwierzętom, niespodziewanie nadjechał pociąg. Był już bardzo blisko, lecz zwierzęta nie ruszały się z miejsca. To, co zdarzyło się na jego oczach, sprawiło, że aż zastygł z niedowierzania.

Suczka doznała poważnych obrażeń podczas przeprawy przez tory kolejowe. Upadła na bok i nie potrafiła dźwignąć się z powrotem na nogi. Towarzyszył jej drugi pies, który nie potrafił zostawić swojej przyjaciółki na pastwę losu. Aby jej pomóc, sam wystawił się na ogromne niebezpieczeństwo.

Wstrząsający raport WHO. Koronawirus na fermach norek nie przestaje mutować, wykryto 5 nowych ognisk w EuropieWstrząsający raport WHO. Koronawirus na fermach norek nie przestaje mutować, wykryto 5 nowych ognisk w EuropieCzytaj dalej

Ranna suczka nie mogła uciec przed nadjeżdżającym pociągiem

We wsi Cegłowka na ukraińskim Zakarpaciu na torach kolejowych leżały dwa psy. Jeden z nich był ciężko ranny, dlatego nie mógł dłużej iść przed siebie. Skulił się pośrodku torów, modląc się w duchu o to, aby żaden pociąg nie nadjechał w ich stronę.

Drugie zwierzę nie mogło opuścić rannej suczki, dlatego wiernie pozostało przy jej boku. Pies zbliżył się do niej i własnym ciałem osłaniał ją przed wszelkim niebezpieczeństwem. Jednakże gdy nadjechał pociąg, sprawy przybrały niespodziewany obrót.

Denis Malafiejew, autor filmu, który poruszył serca tysięcy internautów, przypadkiem zobaczył ten niesamowicie przykry widok. Od razu rzucił się z pomocą, lecz lojalny pies nie pozwolił mu się zbliżyć do swojej przyjaciółki.

Pociąg był już zaledwie kilka metrów od zwierząt, dlatego Denis odsunął się na bok i błagał, aby nie doszło do najgorszego. Nie powstrzymało go to jednak przed wyciągnięciem telefonu i nagraniem szokującego incydentu.

DZISIAJ GRZEJE:1. Zostawiła szczeniaka sam na sam z nową opiekunką do zwierząt. Kiedy obejrzała nagranie z monitoringu, serce podeszło jej do gardła
2. Gigantyczny pożar na wsi. Możliwe utrudnienia na drodze krajowej, trzeba uważać
3. Dla żartu pochwaliła się dziwacznymi zdjęciami z porodu. Internauci są zniesmaczeni, "powinnaś iść się leczyć"

Szlachetne zachowanie psa wyciska łzy z oczu

Kiedy zwierzęta oraz nadjeżdżający pociąg dzieliły już wyłącznie centymetry, pies rzucił się na grzbiet suczki i przykrył ją własnym ciałem. W ten sposób oba pupile skuliły się wystarczająco nisko na torach, aby uniknąć śmiertelnego wypadku.

- Kilka prób zabrania zwierzęcia z torów, okazały się bezowocne, gdyż pies na wszelkie sposoby bronił jej przed nami! W pewnym momencie zauważyłem pociąg i stanąłem obok siebie. Usłyszawszy sygnał maszynisty, pies podszedł do suki, przytulił się i położył obok niej. Zwierzęta opuściły głowy i pociąg przejechał. Chłopaki, pies robił tak przez dwa dni z rzędu! - napisał Denis Malafiejew pod filmem.

Na szczęście po kolejnych próbach zbliżenia się do czworonogów, ostatecznie udało się uratować parę psów. Nierozłączni przyjaciele zostali przetransportowani do pobliskiego schroniska, gdzie otrzymały pomoc medyczną i bezpieczne schronienie.

To niewiarygodne, że te psy, nie zważając na przejeżdżające pociągi i śmiertelne niebezpieczeństwo przez dwie doby tkwiły na torach i nie dały do siebie podejść. Ich wzruszające zachowanie jest dowodem na to, że lojalność i miłość psa jest bezgraniczna.

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

Uratowane psy

Szczere wyznanie żony Zenka Martyniuka. Ujawniła najbardziej skrywany sekret ich związkuSzczere wyznanie żony Zenka Martyniuka. Ujawniła najbardziej skrywany sekret ich związkuCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. Potwierdzono zagrożenie, ogłoszono pierwszy stopień alarmowy dla kilku województw. Potrwa do rana
  3. Dlaczego kot ma szorstki język? Niewiarygodne odkrycie naukowców wprawia w osłupienie
  4. Prezydent Przemyśla przerywa milczenie. Czy psy, które zagryzły 12-letniego Kamilka, zostaną uśpione?
  5. Kobieta zostawiła na chwilę psa przed pocztą. Jednak zanim weszła do budynku, zrobiła coś wspaniałego
  6. Specjalny bonus od ZUS. Już wiemy, kto dostanie dodatkowe pieniądze
  7. Podajemy najłatwiejszy przepis na pieczenie chleba dla początkujących. Robi się niemalże sam

źródło: podaj.to

Następny artykuł