suczka siedzi
Źródło: Instagram / willowthegreat20

Suczka nie przestawała szczekać na ścianę. Wtedy kobieta poznała porażającą prawdę

6 Grudnia 2020

Suczka wykazała się niebywałą intuicją, ratując rodzinę przed pożarem. Historia Willow dowodzi, że warto poważnie traktować ostrzeżenia pupili. Caitlyn Radel-Paaby ze Stanów Zjednoczonych przekonała się o tym na własne oczy.

Suczka jako pierwsza wyczuła niewidoczne zagrożenie, które znajdowało się tuż pod warstwą tynku na ścianie. Pies szczekał bez przerwy, patrząc w jeden punkt, dopóki właściciele nie zajęli się niebezpieczeństwem. Rzadko kiedy wyczucie pupila okazuje się tak ważne jak w tym wypadku. W instalacji elektrycznej domu doszło do zwarcia, od rozgrzanych kabli zajęła się izolacja budynku.

Już jutro Biedronka przeżyje prawdziwe oblężenie. Znów karmy dla zwierząt w super cenachJuż jutro Biedronka przeżyje prawdziwe oblężenie. Znów karmy dla zwierząt w super cenachCzytaj dalej

Suczka ostrzegła swoich właścicieli

Po powrocie z pracy do domu kobieta z wielkim zdziwieniem zauważała, że jej suczka nie przybiegła jej przywitać. Zazwyczaj pierwszym co widziała, po otwarciu drzwi domowych, był nos jej pupila.

Zobacz także:Wiśniewski wparował pod szpital i się zaczęło. Pacjenci aż zaczęli otwierać okna

Gdy weszła do salonu, zobaczyła swojego partnera, bawiącego się z ich dzieckiem. Zazwyczaj Willow nie przepuszczała takich okazji do wspólnych figli. Zaniepokojona Caitlyn zaczęła szukać swojego pupila.

Zobacz także: ZUS ujawnił banalny sposób na zwiększenie swojej emerytury

Okazało się, że suczka siedziała ukryta pod biurkiem w gabinecie. Przerażony pies szczekał, wpatrując się jeden punkt na ścianie. Początkowo właścicielka sądziła, że jej psu coś dolega.

Przyłożyła jednak rękę do ściany i poczuła ciepło, które rosło wraz z czasem. Po chwili stało się jasne, że pod tynkiem i warstwą zaprawy tli się pożar. Od razu wezwała straż pożarną.

Strażacy stwierdzili, że gdybyśmy tego nie wykryli, to nasz dom w nocy stanąłby w płomieniach – powiedziała Radel-Paaby serwisowi TheDodo.

Suczka stała się prawdziwą bohaterką

Psy często wykazują się niebywałym instynktem i intuicją. Choć może to być także zasługa ich wyostrzonych zmysłów - suczka mogła wyczuć tlący się za ścianą ogień - udało jej się zareagować w najlepszy możliwy sposób.

Rodzina zawdzięcza jej nie tylko swój dobytek i mieszkanie, ale prawdopodobnie także i życie. Gdyby faktycznie w nocy doszło do pożaru w ich domu, mogłoby się to skończyć tragicznie.

Warto brać przykład z Caitylyn i nie bagatelizować wysyłanych nam przez pupili sygnałów. Pewnego dnia, mogą nam one uratować życie.

Łódź: Policja wydała pilny komunikat. Znaleziono zwłoki zamordowanej kobiety w parku, pies był jedynym świadkiemŁódź: Policja wydała pilny komunikat. Znaleziono zwłoki zamordowanej kobiety w parku, pies był jedynym świadkiemCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: wprost.pl

Następny artykuł