pies znamie
Źródło: facebook.com/ Broken Arrow Animal Shelter

Czekali 27 godzin pod schroniskiem, aby adoptować suczkę. Wszystko przez jej znamię

2 Sierpnia 2020

Suczka nie musiała długo czekać na nowy dom. Gdy tylko było to możliwe trafiła prostu do nowej rodziny. Od chwili, gdy zdjęcie psa ukazało się na profilu schroniska na Facebooku, skrzynka mailowa została dosłownie zasypana pytaniami o adopcję psa. Takie zainteresowanie mieszaniec border collie zawdzięcza nietypowemu ubarwieniu sierści. Na środku jej piersi widnieje nietypowe znamię. Jej właściciele przez 27 godzin czekali pod schroniskiem, aż będą mogli ją zabrać.

Suczka tak spodobała się użytkownikom portalu, że post o niej, został udostępniony ponad 27 tysięcy razy. Setki osób chciały przygarnąć unikatowego psiaka. Jedna rodzina była jednak bardziej zdeterminowana od innych. Przejechali setki kilometrów i przez 27 godzin czekali pod bramą schroniska, aż w końcu będą mogli ruszyć w drogę powrotną z nowym pupilem. Adopcje przyznawane są według kolejności osobistych zgłoszeń osób, które spełniają warunki w placówce. Dlatego, gdy tylko zobaczyli zdjęcie psiaka wyruszyli w drogę.

Terrier leżał na środku ulicy nie mogąc wstać. 11-latek w ostatniej chwili uratował go przed nadjeżdżającymi samochodamiTerrier leżał na środku ulicy nie mogąc wstać. 11-latek w ostatniej chwili uratował go przed nadjeżdżającymi samochodamiCzytaj dalej

Suczka sprawiła, że pod schroniskiem czekała kolejka chętnych

Schronisko, zgodnie z własnym regulaminem, mogło oddać psa do adopcji dopiero pięć dni po tym, jak trafił do placówki. Kyle Johnson, mężczyzna, któremu w końcu udało się przygarnąć psa, zdradził portalowi Fox 23, że pies ma być prezentem ślubnym dla jego siostry. Zarówno ona, jak i jej narzeczony uwielbiają zwierzęta i wielokrotnie wspominali o tym, że po ślubie planują adoptować suczkę ze schroniska. Mężczyzna zdradził także, że planuje nazwać zwierzaka Luna. Choć zazwyczaj zwierzęta nie stanowią dobrego prezentu dla nikogo, w tym wypadku możemy zrozumieć, czemu rodzina z Tulsy sądzi, że podarowanie zwierzaka nowożeńcom to dobry pomysł. Jeśli obie osoby są dojrzałe i chcą otrzymać zwierzę, szanse na to, że psiak zostanie zaniedbany lub porzucony są nikłe. Mamy nadzieję, że młoda para otoczy zwierzaka opieką na jaką zasługuje.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wypuścili husky'ego, aby pobiegał przed snem. Wydarzyła się tragedia
2. Bokser znalazł patent na niemowlaka. Pies robi jedną rzecz koło dziecka, wszystko nagrano

Pies cieszył się takim zainteresowaniem ze względu na znamię

Żaden inny pies w historii schroniska nie przyciągnął tyle uwagi co ten. Ilość zapytań o adopcje psa była nieporównywalna z jakimkolwiek innym zwierzakiem w historii schroniska. Wszystko za sprawą sierści suczki. Posiada ona znamię na klatce piersiowej w kształcie serca. To unikalny wygląd sprawił, że tyle osób chciało, by pies zamieszkał w ich domu. Schronisko podkreśla jednak, że przy wyborze pupila nie powinniśmy kierować się wyłącznie jego wyglądem. Pies nie stanowi naszej zabawki, ani ozdoby mieszkania. To żywe stworzenie, które ma swoje potrzeby i pragnienia, a nie przedmiot mający sprawiać nam frajdę przez jakiś czas. Personel placówki przypomniał, że na miejscu wciąż znajduje się ponad 50 czworonogów czekających na nowy dom.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Zbiórka na karmę dla zwierząt z Radys, każdy grosz się liczy!

https://zrzutka.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Duży pies w jednej chwili skoczył w kierunku dziecka. Sekundy później babcia musiała zareagować, wszystko się nagrało
  2. Uratowana puma znalazła nowy dom. Na nagraniu widać, że jest szczęśliwa
  3. Mocne słowa jednej z polskich fundacji. Ma dość. Po fali krytyki nie chce pomagać już zwierzętom
  4. Pies nagle zrozumiał, że jedzie do weterynarza. Nagrała się przezabawna reakcja owczarka, rozkłada na łopatki
  5. Sanniki. Na terenie posesji znaleziono martwe zwierzęta. Dramatyczne kulisy interwencji
  6. Byli na wakacjach nad polskim morzem. Wrócili do domu i zaczęli zarażać wirusem

Źródło: wamiz.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł