Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Staruszek spędzał ostatnie dni życia w hospicjum. Miał tylko jedno marzenie
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 29.10.2019 21:43

Staruszek spędzał ostatnie dni życia w hospicjum. Miał tylko jedno marzenie

staruszek
facebook.com/AlbuquerqueAnimalWelfare

Staruszek chorował coraz bardziej i bardziej. W końcu mężczyzna trafił do hospicjum, przez co musiał rozstać się z jedną rzeczą, którą kochał najbardziej na świecie. Kiedy mężczyzna widział, że nie zostało mu już wiele czasu na tym świecie, miał tylko jedno marzenie. Hospicjum podjęło działania, żeby pomóc mu je spełnić.

Weteran wojny w Wietnamie do tej pory żył sam. Mężczyzna nie miał żadnej rodzinie w stanie, w którym zamieszkiwał. Dlatego też, kiedy w końcu jego stan zdrowia pogorszył się na tyle, że staruszek trafił do hospicjum, jego ukochany pies trafił do schroniska.

Staruszek miał tylko jedno marzenie

John Vincent, 69-letni marynarz, weteran wojny w Wietnamie, trafił do hospicjum przy ośrodku opieki zdrowotnej dla weteranów. Niestety, nie jest to miejsce dla zwierzęcia, mężczyzna musiał więc oddać swojego pieska, 6-letniego Terriera o imieniu Łatka (Patch). Zwierzę trafiło do schroniska w Albuquerque

staruszek

Pan i piesek byli szczęśliwi, że udało im się pożegnać.

Wiedząc, że nie pozostało mu już dużo czasu, staruszek wyraził życzenie, by po raz ostatni przed śmiercią zobaczyć ukochanego psa. John wyraził to życzenie, a pracowniczka opieki społecznej Amy Neal była szczęśliwa, mogąc pomóc mu je spełnić. Schronisko również z chęcią podjęło się tego działania.

Marzenie zostało spełnione

Schronisko opisało na swojej stronie na Facebooku to wzruszające wydarzenie. — Wczoraj był specjalny dzień dla Johna Vincenta i jego ukochanego psa [..]. To był niezwykle wzruszający moment. Mogli zobaczyć się jeszcze ten jeden raz i pożegnać w spokoju. Honorem było spełnienie ostatniego marzenia tego weterana.

Przedstawiciel schroniska, Adam Ricci, w rozmowie z CNN powiedział, że John i Łatka spędzili razem cały dzień. Jak poinformował, Łatka została przeniesiona do innego schroniska, gdzie zgłosił się już ktoś zainteresowany zaadoptowaniem tego uroczego pieska.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

staruszek

Łatka cieszyła się na spotkanie ze swoim panem.

staruszek

Mogli spędzić razem cały dzień.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niedźwiedź zaatakował trenera podczas występu. Cyrk uważa, że to wina publiczności
  2. Szczur myje się jak człowiek. Wideo wygląda, jak fotomontaż
  3. Jamnik robi niezwykłe rzeczy z folią bąbelkową. Właściciel wszystko nagrał
  4. Dlaczego kot sika na łóżko? Najlepiej tego nie bagatelizować
  5. Śpisz z psem w jednym łóżku? Oto 7 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim wpuścisz pupila pod kołdrę

źródła: people.com