rolnik paweł
Źródło: facebook.com/Rolnik szuka żony TVP

Rolnik szuka żony. Widzowie zastanawiają się jakie zwierzęta hoduje Paweł. Znamy odpowiedź

18 Września 2020

Rolnik szuka żony to program, który podbił serca Polaków. Widzowie z ogromnym zainteresowaniem śledzą najnowszą serię hitu Telewizji Publicznej. Jak na razie pokazano jeden odcinek 7 edycji. Fani mieli okazję obserwować rolników na ich gospodarstwach, gdy czytali listy od zainteresowanych poznaniem ich kandydatek i kandydatów. Ale nie tylko to interesowało kandydatki i widzów. Zaskoczeniem okazały się zwierzęta hodowane przez Pawła. Wiele osób nigdy wcześniej nie widziało tego gatunku.

Rolnik szuka żony to program kojarzący osoby mieszkające na wsi, zajmujące się uprawą roli lub hodowlą zwierząt z osobami, które chciałby się z nimi spotkać i nawiązać relację, a także zasmakować życia, którego większość z nich nie miała okazji poznać. Uczestnicy programu hodują głównie bydło i trzodę chlewną. Ale nowy uczestnik 7. edycji, Paweł zaskoczył wszystkich swoim inwentarzem. Widoczne na przedstawiającym go filmie zwierzęta zaintrygowały widzów. Rolnik zainteresował się nimi w czasie swojego pobytu w Danii.

Mężczyzna woła swojego pupila. Z daleka wygląda jak pies, ale po chwili widać, czym jest naprawdęMężczyzna woła swojego pupila. Z daleka wygląda jak pies, ale po chwili widać, czym jest naprawdęCzytaj dalej

Program "Rolnik szuka żony" stanowi dla Pawła szansę na założenie rodziny

Paweł z "Rolnik szuka żony" mieszka w województwie dolnośląskim. Jego rodzina zajmuje się prowadzeniem zajazdu. Sam o sobie mówi, że jest introwertykiem, jednak posiada grupę bliskich sobie przyjaciół. 38-latek uznał, że czas się ustatkować. Szuka kobiety, z którą mógłby założyć rodzinę.

- Paweł planuje budowę domu i chciałby założyć już rodzinę (a także mieć trójkę dzieci). Zależy mu też, aby jego przyszła wybranka była od niego młodsza lub w podobnym wieku. Powinna mieć też własne pasje, ale miło by mu było, gdyby interesowała się tym, co on robi i od czasu do czasu zechciała mu w tym pomóc - czytamy w jego opisie na stronie programu TVP "Rolnik szuka żony".

Tym co robi, jest hodowla niecodziennego gatunku krów. Zwierzęta, które przykuły jego uwagę w trakcie podróży do Danii to Highlandy, szkockie bydło górskie. Wyróżniają się między innymi niecodziennym ubarwieniem.

DZISIAJ GRZEJE:1. Myśleli, że ratują szczeniaki labradora. Kiedy lekarz powiedział im prawdę, odebrało im mowę
2. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
3. Owczarek niemiecki próbuje zdać egzamin na psa przewodnika. Oblał w spektakularny sposób, można się popłakać ze śmiechu

Rolnik hoduje szkocie bydło górskie

To jedna z najstarszych ras krowy na świecie. Zwierzęta pochodzą z górzystych terenów północnej i zachodniej Szkocji. Swoje unikalne umaszczenie zawdzięczają swoim przodkom. Pochodzą od dwóch linii bydła, mniejszych czarnych krów oraz większej, czerwonej odmiany. Hoduje się je głównie na mięso. Cenione są za niski poziom tłuszczu i cholesterolu. Zwierzęta nie znoszą chowu przemysłowego, w ciasnych halach. Potrzebują dużych pastwisk. Początkowo, była to rasa dość drobnej postury. Ich obecny wygląd jest zasługą doboru celowego, dokonywanego przez hodowców już od XVI wieku. Lepiej radzą sobie w chłodniejszym klimacie. Mężczyzna prowadzi wideo bloga poświęconego tym zwierzętom. Nagrania publikuje w serwisie Youtube.com

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Normalny banknot 10 zł może kosztować fortunę. Wystarczy, że posiada jedną cechę
  2. 3 śliczne pieski odwiedziły dom królowej Elżbiety. Chwilę później zwijały się w niewyobrażalnych cierpieniach
  3. Czy powinniśmy całować psy? Odpowiedź może zasmucić wielu właścicieli
  4. Jak obliczyć wiek kota? Większość właścicieli mruczków nie ma pojęcia
  5. Słodki szczeniak nie rozumiał, co dzieje się w lustrze. Bezcenna reakcja zwierzaka na swoje odbicie
  6. Kierowco, uważaj podczas tankowania auta. Oszustwo sprawia, że traci się krocie

Źródło: youtube.com, tvp.pl

Następny artykuł