Swiatzwierzat.pl

facebook/El Despertar; pixabay/lizzzd

Rodzina na wakacjach zapozowała do zdjęcia. Bezdomny piesek zdecydowanie skradł całe show

19 Marca 2023

Autor tekstu:

Kamila Sabatowska

Rodzina, która zapozowała do zdjęcia na wakacjach w Meksyku, nie spodziewała się, że ich fotografia będzie tak wyjątkowa. Bezdomny piesek, który biegał w pobliżu, postanowił w pewnej chwili skraść całe show. Taka pamiątka jest naprawdę wyjątkowa. Nie ma się co dziwić, że podbiła również serca internautów z całego świata.

Chema i jego rodzina w końcu udali się na upragnione wakacje do Meksyku. Jak na prawdziwych turystów przystało, bardzo chętnie robili sobie zdjęcia z każdym ważniejszym obiektem w ich lokalizacji. Nie spodziewali się jednak, że w pewnym momencie dołączy do nich bezpański piesek . Jego mina mówi sama za siebie.

Bezdomny piesek udoskonalił wakacyjne zdjęcie

Chema to mężczyzna ze zdjęcia, który podzielił się historią, jaka spotkała jego i jego rodzinę na wakacjach. Meksyk obfituje w piękne scenerie, które stanowią prawdziwy raj dla turystów uwielbiających się fotografować. Tak było również w przypadku tego małżeństwa i dwójki ich dzieci.

Nikt nie spodziewał się jednak, że na jednej z fotografii dołączy do nich niespodziewany towarzysz. Nikomu nie przyszło go głowy, że do turystów siedzących na schodkach przed Uniwersytetem Guanajuato przysiądzie się bezpański pies. Czworonóg zrobił to w takiej chwili, że idealnie załapał się na zdjęcie. Trzeba przyznać, że zapozował na nim jak prawdziwy model.

Ratują zwierzęta z rąk oprawców. Proszą o Twoje 1,5%

Ratują zwierzęta z rąk oprawców. Proszą o Twoje 1,5%

CZYTAJ DALEJ

Piesek skradł całe show

Chema udostępnił finalne zdjęcie z niezapowiedzianym gościem w swoich social mediach i opowiedział historię jego powstania, która szybko przypadła do gustu internautom. Trzeba przyznać, że czworonóg o jasnej sierści jest naprawdę uroczy. 

Przyglądając się wakacyjnej fotografii tej rodziny, warto zwrócić uwagę na minę i postawę czworonoga. Zwierzak w ogóle nie czuł się skrępowany i bardzo blisko przysunął się do żony mężczyzny. Na dodatek jego słodki pyszczek wygląda zupełnie, jakby się uśmiechał. Nie ma się co dziwić, że niektórzy internauci twierdzą, że to on spośród całej piątki najbardziej przykuwa wzrok.

- Kiedy jesteś na sesji zdjęciowej, a pies też chce zapozować i na dodatek się uśmiecha - podpisał udostępnione zdjęcie Chema.

 

 

Choć przez chwilę poczuł się jak część rodziny

Wątpliwości nie podlega fakt, że zdjęcie prezentuje się naprawdę świetnie, a pies to prawdziwe ucieleśnienie słodkości. Nie można zapomnieć jednak, że to bezpańskie stworzenie, które codziennie walczy o swój los na ulicy. Choć Chema i jego rodzina nakarmili go i zadbali o to, by nie był spragniony, to jedynie tymczasowa pomoc.

Być może dzięki popularności w sieci, jaką osiągnęła rodzinna fotografia z uroczym pieskiem, ktoś zainteresuje się jego losem i zapewni mu kochający dom. Widząc jego uśmiech i śmiałość, z jaką podszedł do Chema i jego rodziny, jesteśmy przekonani, że w roli domowego pupila odnajdzie się idealnie.

źródło: amomeupet.org

Psi fryzjer pokazał wstrząsające nagranie. Tak właśnie się kończy zaniedbywanie pupila, "Biedactwo"

Psi fryzjer pokazał wstrząsające nagranie. Tak właśnie się kończy zaniedbywanie pupila, "Biedactwo"

CZYTAJ DALEJ
Chomik uciekł z klatki. Nikomu nie przyszłoby do głowy, że ukryje się w takim miejscu

Chomik uciekł z klatki. Nikomu nie przyszłoby do głowy, że ukryje się w takim miejscu

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Psy

Podszedł do nich pies żywcem zżerany przez świerzb. Desperacko błagał, "Zabierzcie ode mnie ten ból"
Czytaj więcej >

Psy

Miała być idealną opiekunką nad psami. Ukryta kamera obnażyła, co naprawdę robiła w pracy
Czytaj więcej >

Psy

Zapakowali szczeniaka do torby i wyrzucili na drogę. Czuwał nad nim "anioł stróż"
Czytaj więcej >

Psy

10-letni owczarek niemiecki ponownie spotyka swojego pana. W mig zmienia się w szczeniaczka
Czytaj więcej >

Psy

Wśród dalmatyńczyków ukrywa się panda. Ten test na spostrzegawczość oblewa nawet 95% ludzi
Czytaj więcej >

Psy

"Jesteśmy załamani." Pod osłoną nocy mężczyzna dopuścił się okropnego czynu, Fundacja dla Szczeniąt wszczęła alarm
Czytaj więcej >
Kamila Sabatowska

Magister filologii polskiej, od kilku lat pracuje jako redaktorka. Prywatnie fanka sportu – zwłaszcza siatkówki i miłośniczka zwierząt. Szczęśliwa posiadaczka cavaliera. Chcesz się ze mną skontaktować?Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]