kot
Źródło: instagram/moira_rose_cat

Poszedł do cudzego mieszkania i nie omieszkał zrobić zaskakującej rzeczy. Rodzina była zdumiona

11 Sierpnia 2020

Rodzina nie mogła uwierzyć, kiedy próg ich domu przekroczyła duża kotka. Często widywała zwierzaka w pobliżu ich mieszkania, ale kot nigdy nie pragnął wejść do środka. Godzinę później wszystko stało się jasne, dlaczego mruczki tak bardzo zależało na znalezieniu się w środku. Widok zaskoczył rodzinę, ale też i uradował.

Rodzina przygarnęła kotkę, która godzinę po przekroczeniu progu domu wydała na świat małe kociaki! Ciężarna mama szukała bezpiecznego schronienia, gdzie mogłaby w spokoju urodzić młode. Kotka była bezpańska, do tej pory nikt się nią nie zajmował. Rodzina nie wyrzuciła mamy i jej dzieci z domu. Dała schronienie, pozwoliła kotce się zatrzymać, ale to nie koniec tej historii.

Rolnik znalazł na polu bardzo dziwne jaja. Rozwiązanie zagadki zwala z nógRolnik znalazł na polu bardzo dziwne jaja. Rozwiązanie zagadki zwala z nógCzytaj dalej

Kotka znalazła nowy dom

Rodzina zwróciła się z prośbą o pomoc do lokalnej organizacji prozwierzęcej. Opowiedziała o zdarzeniu, do którego doszło. Nie mogli pozostawić u siebie mruczków, choć maluszki były bardzo słodkie. 6 kociaków i ich mama potrzebowali jednak stałych domów. Kto pokocha starszą kotkę i jej dzieci - 3 kotki i 3 kocury?

DZISIAJ GRZEJE:1. Romantyczny spacer na plaży zamienił się w koszmar. Pokazali zdjęcia swoich stóp, straszny widok
2. Owczarek niemiecki i dziecko. Właściciele tej rasy nagrali, jak ich psy opiekują się dziećmi. Przepiękne

Historia o bezpańskiej mamie, która w ostatniej chwili znalazła schronienie obiegła internet i szybko stała się viralem. Internauci nie kryli podziwu dla rodziny, która pozwoliła się okocić kotce, ale i w prawidłowy sposób zachowała się prosząc o pomoc. Do organizacji zgłosiła się Ashley Morrison, która dała tymczasowy dom kociej rodzinie. Wiedziała, że mama potrzebuj teraz spokoju i bezpiecznego miejsca, gdzie mogłaby odchować młode.

- Kiedy dotarliśmy do domu, Moira (kocia mama) była spanikowana. Nie znała mnie i nie potrafiła obchodzić się z ludźmi. Wspinała się po ścianach i bała się mnie - powedziała Morrison "Lobe Meow".

Po kilku tygodniach kotka oswoiła się z człowiekiem i miejscem. W końcu miała schronienie nad głową i pełne miski. Bezpański kot zamienił się w domowego kociaka, wokół którego biegały małe kociątka. Kiedy młode podrosły wszystkie znalazły nowe domy, tak samo jak mama.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spod ziemi było słychać paniczny pisk. Znalezisko zmroziło krew w żyłach
  2. Lekarz przeżył śmierć kliniczną i twierdzi, że był w niebie. Opowiada jak tam było
  3. Skandal w Janowie Podlaskim. Rynsztokowy język i bójka w strefie VIP aukcji
  4. Większość poddaje się po 20 sekundach. Nikt nie wierzy, że na zdjęciu jest pies
  5. Położył się na ganku, domownicy zadzwonili po służby. Nie mieści się w głowie, co zrobili niedźwiedziowi
  6. Dantejskie sceny w ośrodku wypoczynkowym w Polsce. Prawdziwy horror

Źródło: theanimalclub.net

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł