Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Gwiazdy i ich zwierzęta > Wideo z Robertem Makłowiczem i małym buldożkiem podbija sieć. Uśmiech gwarantowany
Jakub Pasek
Jakub Pasek 02.12.2020 01:00

Wideo z Robertem Makłowiczem i małym buldożkiem podbija sieć. Uśmiech gwarantowany

Robert Makłowicz gotuje
instagram.com/robertmaklowicz_official

Choć niektórym ciężko jest zrozumieć fenomen popularności Roberta Makłowicza w sieci, widzowie z zapartym tchem czekają na kolejne odcinki i filmiki z jego udziałem. Być może przyczyn tego zjawiska należy dopatrywać się w popularnych kilka lat temu zabawnych montażach z jego udziałem. Wydaje się jednak, że osoba wybitnego kucharza broni się sama. Najpopularniejsze treści z nim związane to w końcu transmisje, na których odpowiada na pytania widzów lub opowiada żarty.

Robert Makłowicz stał się bohaterem kolejnego hitu internetu

Bez wątpienia możemy stwierdzić, że Robert Makłowicz jest jedną z najpopularniejszych, jak i najoryginalniejszych postaci związanych z Polską sceną kulinarną. Widzów programów z jego udziałem często bardziej interesowały jego anegdoty i ciekawostki, niż przepisy na gotowane przez niego dania.

Trudno im się dziwić - opowiadane z charakterystyczną manierą przez posługującego się wyszukanym słownictwem kucharza historie nierzadko zasługiwały na oddzielny, poświęcony jedynie im odcinek.

Choć w centrum uwagi pozostawała zwykle jego znajomość regionalnych i krajowych kuchni, raczył też widzów historycznym ciekawostkami na temat odwiedzanych w trakcie nagrywania "Makłowicza w podróży" miejsc.

W tym wypadku jednak kucharz rozbawił widzów swoją mimiką, oraz reakcją na to, co robił towarzyszący mu w trakcie nagrań pies. Robert Makłowicz nie ukrywał rozbawienia, na widok wyczynów buldoga.

Robert Makłowicz nie wytrzymywał ze śmiechu

Krótki wycinek z 25. odcinka programu o jego podróżach po Polsce zdobył ogromną popularność w serwisie TikTok. W krótkim czasie obejrzało go aż 350 tysięcy osób. Wideo można oglądać raz za razem, nie obawiając się, że przestanie nas bawić.

Widzimy na nim Roberta Makłowicza w trakcie spaceru po polu, na którym uprawiane są zioła i rośliny jadalne. Towarzyszy mu psiak w typie buldoga, który wydaje się być bardzo głodny.

Pies zaczął, ku wielkiemu rozbawieniu pana Roberta zajadać się rosnącym tam koperkiem. Kucharz początkowo próbował opanować wybuch śmiechu, ostatecznie jednak zaniósł się chichotem, który jest bardzo zaraźliwy.

Osoby zaniepokojone tym, czy pies nie odchoruje swojej przygody, uspokajamy. Zioła mogą stanowić wartościowe wzbogacenie diety naszych czworonogów.

Zobacz wideo: