Rozenek z rodziną
Źródło: Instagram/r_majdan

Henio zbliżył się do buldoga. Radek Majdan zdążył uwiecznić niezwykłą chwilę

15 Grudnia 2020

Radek Majdan podzielił się w sieci niezwykłym zdjęciem. Na nim jego syn, Henryk zaprzyjaźnia się z buldogiem należącym do rodziny. Nad wszystkim czuwa mama, która w ogóle nie boi się, że zwierzak mógłby skrzywdzić niemowlę. Opis pod zdjęciem rozczuli niejedno serce.

Jeszcze niedawno w ogóle nie używał Instagrama, a dziś obserwuje go na nim blisko 235 tys. osób! Radek Majdan doskonale odnajduje się w świecie social mediów, co przekłada się na liczne współprace reklamowe. Jednak na profilu gwiazdy nie brakuje też zwykłych rodzinnych zdjęć, które pokazują jak wygląda rzeczywistość. Ostatnie zdjęcie ukochanej żony, Małgorzaty Rozenek-Majdan, ich synka Henryka i psa zachwyciło internatów.

Instgaram Radka Majdana

Na udostępnionym na Instagramie zdjęciu widzimy, jak Małgorzata Rozenek-Majdan trzyma na swoich kolanach synka, Henia. Do gwiazdy podszedł jeden z ich trzech buldogów, z którym Henio postanowił się zaprzyjaźnić. Dziecko zbliżyło się do psiaka i wyciągnęło swoje małe ręcę w jego stronę. Buldog zareagował w przeuroczy sposób. Podszedł do dziecka i zaczął muskać pyszczkiem rączki dziecka. Właśnie ten wspaniały moment został uchwycony na zdjęciu.

To niesamowita przyjaźń i wyjątkowa więź, jaka właśnie się zawiązała pomiędzy synem Rozenek i Majdana a ich psem. To wspaniałe, że mają tak opiekuńczego zwierzaka, który nie jest zazdrosny o nowego członka rodziny. Wiele zwierzaków źle znosi pojawienie się pociech w domach. Psy czy koty często czują się odtrącone, należy wtedy uważać na nie, aby nie skrzywdziły niemowlęcia.

- To jest prawdziwa miłość - napisał dumny sportowiec na Instagramie.

Przygarnęli drobnego i chorowitego kotka. Rok później zmienił się nie do poznaniaPrzygarnęli drobnego i chorowitego kotka. Rok później zmienił się nie do poznaniaCzytaj dalej

Małgorzata Rozenek-Majdan o psach

Małgorzata Rozenek-Majdan jest wielką miłośniczką psów. Nie wyobraża sobie bez nich życia, dom bez zwierzaków jest dla niej po prostu pusty. Psy od zawsze były obecne w jej życiu i nigdy nie zrezygnuje z ich posiadania. Jak twierdzi, obcowanie z psem to niezwykle wzbogacające doświadczenie. Istotne jest, by od małego uczyć dziecko właściwego kontaktu ze zwierzętami.

- Nie wyobrażam sobie wychowywania dzieci bez obecności psów. Jeśli dziecko uczy się jak dbać o zwierzęta, to jest wielce prawdopodobne, że w przyszłości równie dobrze zadba o swoich bliskich. Czułość, empatia, szacunek – to wszystko przekłada się na inne aspekty życia - wyjaśnia w magazynie cztery-lapy.pl.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

źródła: Instagram/r_majdan, cztery-lapy.pl

Następny artykuł